|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. гніздо для замка Kensington. зарядка від USB. підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | 225U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість потоків | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E (802.11ax 2x2) |
| Вага | 1.79 кг |
| Висота | 19.7 мм |
| Глибина | 253.4 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 15 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot, Discrete TPM 2.0 Enabled, Fingerprint Reader |
| Веб камера | 5.0 МП + дискретна ІЧ-підсвітка зі шторкою для конфіденційності |
| Блок живлення | 65W USB-C® (3-pin) |
| Габарити | 19.67-24.75 x 357.2 x 253.4 |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 57 Вт·год |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225U (1.3 - 4.8 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40G |
| Тип клавіатури | Backlit, Ukrainian |
| Характеристики батареї | 3 cell |
| Мультимедіа | Microphone 2x, Array, Camera 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, HD Audio, кодек Senary SN6147, стереодинаміки, 2 Вт x2, оптимізовані для Dolby Atmos |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.80 |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0. 2 x USB 3.2 Gen 1. 2 х Thunderbolt 4. LAN (RJ-45). Smart Card. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA)
Немає в наявності
Код товару: 726416
51 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Все необхідне для ефективної роботи в будь-якому місці
Бізнес-ноутбук Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 має достатній запас обчислювальних ресурсів для ефективної роботи в будь-якому місці. Завдяки мобільному процесору Intel Core Ultra та вбудованій відеокарті Intel Graphics, а також оперативній пам'яті великого об'єму та місткому накопичувачу, він здатний швидко впоратися з будь-яким завданням. Потужний акумулятор підтримує автономну роботу протягом цілого дня.
Створений для твого цифрового благополуччя
З ноутбуком ThinkPad L16 Gen 2 ти зможеш легко та просто працювати у будь-якому місці та проводити відеоконференції на професійному рівні. Ноутбук оснащений веб-камерою 5.0MP, а також фронтальними динаміками з підтримкою технології Dolby Audio та технології шумозаглушення. У ньому також реалізовано функції використання цифрових технологій без шкоди здоров'ю. Вони попереджають користувача про необхідність підтримувати правильну поставу під час роботи та регулярно відводити погляд від екрана, щоб сфокусувати зір на інших предметах та зняти напругу з очей.
Всі необхідні засоби підключення
Де б ти не опинився, ThinkPad L16 Gen 2 забезпечить стабільне підключення до мережі для продуктивної роботи. За допомогою широкого спектру портів та рознімів, таких як USB-C та HDMI, ти зможеш підключати до нього інші пристрої та отримувати необхідні дані.
Гарантована надійність
При тестуванні Lenovo орієнтується на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Тестуємо ноутбуки ThinkPad на відповідність вимогам 12 військових стандартів, а також виконуємо понад 200 перевірок якості їхньої роботи в екстремальних умовах. Вони не підведуть за жодних обставин і надійно працюватимуть серед арктичних снігів та піщаних бур, в умовах екстремальних температур, підвищеної вологості, а також в умовах ударних та вібраційних навантажень.
Бізнес-ноутбук Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 має достатній запас обчислювальних ресурсів для ефективної роботи в будь-якому місці. Завдяки мобільному процесору Intel Core Ultra та вбудованій відеокарті Intel Graphics, а також оперативній пам'яті великого об'єму та місткому накопичувачу, він здатний швидко впоратися з будь-яким завданням. Потужний акумулятор підтримує автономну роботу протягом цілого дня.
Створений для твого цифрового благополуччя
З ноутбуком ThinkPad L16 Gen 2 ти зможеш легко та просто працювати у будь-якому місці та проводити відеоконференції на професійному рівні. Ноутбук оснащений веб-камерою 5.0MP, а також фронтальними динаміками з підтримкою технології Dolby Audio та технології шумозаглушення. У ньому також реалізовано функції використання цифрових технологій без шкоди здоров'ю. Вони попереджають користувача про необхідність підтримувати правильну поставу під час роботи та регулярно відводити погляд від екрана, щоб сфокусувати зір на інших предметах та зняти напругу з очей.
Всі необхідні засоби підключення
Де б ти не опинився, ThinkPad L16 Gen 2 забезпечить стабільне підключення до мережі для продуктивної роботи. За допомогою широкого спектру портів та рознімів, таких як USB-C та HDMI, ти зможеш підключати до нього інші пристрої та отримувати необхідні дані.
Гарантована надійність
При тестуванні Lenovo орієнтується на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Тестуємо ноутбуки ThinkPad на відповідність вимогам 12 військових стандартів, а також виконуємо понад 200 перевірок якості їхньої роботи в екстремальних умовах. Вони не підведуть за жодних обставин і надійно працюватимуть серед арктичних снігів та піщаних бур, в умовах екстремальних температур, підвищеної вологості, а також в умовах ударних та вібраційних навантажень.
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/86953752275834.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/73333876915096.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/42300016953054.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/52627012015761.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/20642567401304.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/50790552103322.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/59464201454775.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/35362940354372.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/15701481285908.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/31132364333536.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/47055212168238.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416] Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 (21SA002PRA) [726416]](/content/images/16/390x390l80mc0/90546850549442.jpg)