|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | ThinkPad P |
| Модель | ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Преміум |
| Діагональ екрану | 14.5" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 140T |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (GbE RJ-45), 1x Kensington Nano Security Slot |
| Вага | 1.6 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Гарантійний пакет | LENOVO 36 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців Premier |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA)
Немає в наявності
Код товару: 306109
103 211 грн
104 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) — це компактна та потужна мобільна робоча станція, створена для професіоналів, яким потрібна висока продуктивність у будь-яких умовах. Модель поєднує фірмову надійність серії ThinkPad, сучасні технології та ефективну енергоощадність.
Ноутбук оснащений процесором Intel Core Ultra 7 255H з гібридною архітектурою (16 ядер: 6 продуктивних, 8 енергоефективних та 2 low-power efficient), що забезпечує відмінну швидкодію в багатозадачному режимі та при роботі з ресурсоємними додатками. Максимальна частота до 5.1 ГГц і кеш-пам’ять 24 МБ гарантують швидку обробку даних і стабільну роботу навіть під високим навантаженням.
Обсяг оперативної пам’яті становить 32 ГБ DDR5-5600 (2×16 ГБ), що дозволяє комфортно працювати з професійним ПЗ, великими таблицями, графікою та віртуальними середовищами. Для зберігання даних передбачено швидкісний 1 ТБ SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe з підтримкою Opal 2.0 — це не лише висока швидкість читання/запису, а й додатковий рівень захисту даних.
За графіку відповідає інтегроване ядро Intel Arc 140T, яке забезпечує покращену продуктивність у порівнянні з попередніми поколіннями інтегрованої графіки. Воно підходить для роботи з графічними редакторами, інженерними задачами та мультимедійним контентом.
LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 стане ідеальним вибором для інженерів, дизайнерів, аналітиків і всіх, хто потребує надійного інструменту для щоденної продуктивної роботи — як в офісі, так і в дорозі.
Ноутбук оснащений процесором Intel Core Ultra 7 255H з гібридною архітектурою (16 ядер: 6 продуктивних, 8 енергоефективних та 2 low-power efficient), що забезпечує відмінну швидкодію в багатозадачному режимі та при роботі з ресурсоємними додатками. Максимальна частота до 5.1 ГГц і кеш-пам’ять 24 МБ гарантують швидку обробку даних і стабільну роботу навіть під високим навантаженням.
Обсяг оперативної пам’яті становить 32 ГБ DDR5-5600 (2×16 ГБ), що дозволяє комфортно працювати з професійним ПЗ, великими таблицями, графікою та віртуальними середовищами. Для зберігання даних передбачено швидкісний 1 ТБ SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe з підтримкою Opal 2.0 — це не лише висока швидкість читання/запису, а й додатковий рівень захисту даних.
За графіку відповідає інтегроване ядро Intel Arc 140T, яке забезпечує покращену продуктивність у порівнянні з попередніми поколіннями інтегрованої графіки. Воно підходить для роботи з графічними редакторами, інженерними задачами та мультимедійним контентом.
LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 стане ідеальним вибором для інженерів, дизайнерів, аналітиків і всіх, хто потребує надійного інструменту для щоденної продуктивної роботи — як в офісі, так і в дорозі.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109] Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109]](/content/images/4/390x390l80mc0/55403842135996.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109] Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109]](/content/images/4/390x390l80mc0/52756811824260.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109] Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109]](/content/images/4/390x390l80mc0/95713627731041.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109] Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109]](/content/images/4/390x390l80mc0/54969269478608.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109] Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109]](/content/images/4/390x390l80mc0/42751294682648.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109] Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109]](/content/images/4/390x390l80mc0/99130195669370.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109] Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) (21QT000BRA) [306109]](/content/images/4/390x390l80mc0/89479046292630.png)