|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | ThinkPad T |
| Модель | ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U (12M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 7467.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Smart Car |
| Вага | 1.24 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 58.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Гарантійний пакет | LENOVO 36 місяців CARRYIN з розширенням до 12 місяців Premier |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA)
Немає в наявності
Код товару: 306222
97 115 грн
99 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійність і продуктивність для щоденних професійних завдань
ThinkPad T14s Gen 6 Black (21R1003SRA) — це потужний та винятково мобільний ноутбук, створений для спеціалістів, які постійно працюють у швидкому бізнес-середовищі. Важачи лише від 1.24 кг, він поєднує тонкий корпус із вражаючими можливостями. Передові компоненти, інтелектуальні функції, тривалий час роботи та інструменти безпеки роблять його надійним партнером у поїздках, офісі чи віддаленій роботі. Комплексний пакет ThinkShield, TPM 2.0 і технологія Computer Vision забезпечують захист ваших даних у будь-яких умовах.
Процесор нового покоління з підтримкою ШІ
Ноутбук отримав процесор Intel® Core Ultra 7 255U — потужний і водночас енергоефективний. Конфігурація з 12 ядрами (2 продуктивні, 8 ефективних та 2 енергоощадні) і 14 потоками забезпечує стабільну роботу під час багатозадачності й складних обчислень. Частота до 5.2 ГГц дозволяє швидко виконувати вимогливі програми, а нейронний модуль Intel® AI Boost з продуктивністю до 12 TOPS оптимізує завдання, пов’язані зі штучним інтелектом — від аналізу даних до обробки у реальному часі.
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x-7467 забезпечують максимальну швидкість роботи й миттєвий відгук системи, а швидкісний SSD на 512 ГБ гарантує блискавичне завантаження файлів та програм.
Якісний дисплей та графічні можливості
14-дюймовий WUXGA IPS дисплей із яскравістю до 400 ніт і антибліковим покриттям створений для комфортної роботи навіть у яскраво освітлених умовах. Сертифікація Eyesafe® 2.0 знижує навантаження на очі під час тривалих сесій. 100% охоплення sRGB забезпечує точну передачу кольорів для графічних задач чи перегляду мультимедіа. Інтегрована графіка Intel® легко впорається з роботою з зображеннями, відео та AI-обчисленнями.
Безпека бізнес-рівня
Модель оснащена сканером відбитків, модулем TPM 2.0, шторкою для камери та відповідає стандартам міцності MIL-STD-810H — це комплексний захист і витривалість, на які можна покластися щодня.
Автономність і підключення
Акумулятор на 58 Вт·год підтримує технологію Rapid Charge, завдяки якій до 80% заряду відновлюється всього за годину. До 15.8 годин автономної роботи дозволяють працювати без прив’язки до розетки. А новітній модуль Intel® Wi-Fi® 7 забезпечує надшвидке, стабільне та надійне з’єднання навіть у перевантажених мережах.
ThinkPad T14s Gen 6 Black (21R1003SRA) — це потужний та винятково мобільний ноутбук, створений для спеціалістів, які постійно працюють у швидкому бізнес-середовищі. Важачи лише від 1.24 кг, він поєднує тонкий корпус із вражаючими можливостями. Передові компоненти, інтелектуальні функції, тривалий час роботи та інструменти безпеки роблять його надійним партнером у поїздках, офісі чи віддаленій роботі. Комплексний пакет ThinkShield, TPM 2.0 і технологія Computer Vision забезпечують захист ваших даних у будь-яких умовах.
Процесор нового покоління з підтримкою ШІ
Ноутбук отримав процесор Intel® Core Ultra 7 255U — потужний і водночас енергоефективний. Конфігурація з 12 ядрами (2 продуктивні, 8 ефективних та 2 енергоощадні) і 14 потоками забезпечує стабільну роботу під час багатозадачності й складних обчислень. Частота до 5.2 ГГц дозволяє швидко виконувати вимогливі програми, а нейронний модуль Intel® AI Boost з продуктивністю до 12 TOPS оптимізує завдання, пов’язані зі штучним інтелектом — від аналізу даних до обробки у реальному часі.
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x-7467 забезпечують максимальну швидкість роботи й миттєвий відгук системи, а швидкісний SSD на 512 ГБ гарантує блискавичне завантаження файлів та програм.
Якісний дисплей та графічні можливості
14-дюймовий WUXGA IPS дисплей із яскравістю до 400 ніт і антибліковим покриттям створений для комфортної роботи навіть у яскраво освітлених умовах. Сертифікація Eyesafe® 2.0 знижує навантаження на очі під час тривалих сесій. 100% охоплення sRGB забезпечує точну передачу кольорів для графічних задач чи перегляду мультимедіа. Інтегрована графіка Intel® легко впорається з роботою з зображеннями, відео та AI-обчисленнями.
Безпека бізнес-рівня
Модель оснащена сканером відбитків, модулем TPM 2.0, шторкою для камери та відповідає стандартам міцності MIL-STD-810H — це комплексний захист і витривалість, на які можна покластися щодня.
Автономність і підключення
Акумулятор на 58 Вт·год підтримує технологію Rapid Charge, завдяки якій до 80% заряду відновлюється всього за годину. До 15.8 годин автономної роботи дозволяють працювати без прив’язки до розетки. А новітній модуль Intel® Wi-Fi® 7 забезпечує надшвидке, стабільне та надійне з’єднання навіть у перевантажених мережах.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/43441043947644.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/47392144582408.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/54436946639125.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/62510154976349.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/24185910813939.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/72037463409471.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/60285124848027.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/93655739136518.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/13726038823753.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/63728083295046.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/30980493942702.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/65945420177755.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/59031239681026.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/68832711280895.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/87955734731242.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) (21R1003SRA) [306222]](/content/images/44/390x390l80mc0/53286892810796.jpg)