|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,76 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ThinkPad |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 52.5 Вт-год |
| Веб камера | 5 МП |
| Габарити | 359.7х250.8х18.14 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 36 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 2 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00)
Немає в наявності
Код товару: 615077
63 743 грн
66 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ThinkPad T16 Gen 4 - це передова серія ноутбуків, що поєднує в собі високу продуктивність та доступність для користувачів. Цей ноутбук оснащений процесорами Intel Core Ultra, які використовують штучний інтелект для оптимізації продуктивності. Безліч унікальних можливостей цього ноутбука, таких як нова клавіатура ThinkPad з відчутними маркерами, більший TrackPad та TrackPoint Quick Menu, роблять його ідеальним вибором для бізнес-користувачів. Інновації в продуктивності та швидкості Процесор ThinkPad T16 Gen 4 - це справжнє втілення потужності та ефективності. Він оснащений Intel Core Ultra для беззаперечної продуктивності. Цей процесор забезпечує швидкодію та надійну роботу, що дозволяє без затримок виконувати навіть найвимогливіші завдання. Висока продуктивність процесора ThinkPad T16 Gen 4 допоможе вам ефективно працювати та досягти ваших цілей. Також він оснащений DDR5-5600 МГц, що дозволяє запускати багатозадачні програми без будь-яких перебоїв. Модель також має SSD. Дисплей ThinkPad T16 Gen 4 імпонує своїм яскравим та деталізованим зображенням, завдяки 16", WUXGA 1920x1200. Крім того, цей ноутбук має потужну відеокарту, Intel Graphics, яка дозволяє вам насолоджуватися високоякісними графічними додатками та відео. Продуктивна робота та захист ThinkPad T16 Gen 4 має надійну батарею з тривалістю роботи до 8,9 годин . Ви зможете працювати на ноутбуку цілий день без потреби в зарядці. Додатково, цей ноутбук оснащений технологією Wi-Fi, яка забезпечує швидку та стабільну безпроводову підключення. ThinkPad T16 Gen 4 також має вбудовані функції безпеки, такі як відбиток пальця та система розпізнавання обличчя, що забезпечують безпеку ваших даних та приватності. Захист ваших даних є важливою складовою ThinkPad T16 Gen 4, і ви можете бути впевнені в безпеці своєї інформації. Цей ноутбук - втілення інновацій та надійності. Його високотехнологічні можливості та надійність роблять його незамінним для професіоналів, які цінують надійність, продуктивність та безпеку.
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/86096527239894.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/31613091323298.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/39737161181983.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/32097668269234.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/74590843675742.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/90957432311704.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/92362033167453.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/77257321264230.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/18630683042862.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/59992594239663.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/30306035980664.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/15468764686095.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/79007774546450.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077] Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QFS0AJ00) [615077]](/content/images/41/390x390l80mc0/97629795967645.jpg)