|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | ThinkPad T |
| Модель | ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 (22M Cache, up to 4.8 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 840M Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 840M |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1, 2x Thunderbolt 4, 1х HDMI, 1х Combo jack, 1х RJ-45 |
| Вага | 1.89 |
| Висота | 18.14 мм |
| Глибина | 250.8 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 12 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 86 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 86.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen AI 5 PRO 340 |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00)
Немає в наявності
Код товару: 305225
80 872 грн
82 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужність, стиль і надійність для професіоналів
ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QQS0MY00) — це ноутбук, створений для тих, хто цінує стабільність, безпеку та продуктивність у кожній деталі. Легкий і водночас міцний корпус гарантує довговічність навіть у щоденних робочих поїздках. Лаконічний чорний дизайн підкреслює статус і елегантність, а клавіатура із захистом від вологи додає практичності під час інтенсивної роботи. Поєднання високої продуктивності, передових технологій і розширених систем захисту робить ThinkPad T16 Gen 4 ідеальним вибором для реалізації найскладніших проєктів.
Безпека корпоративного рівня
ThinkPad T16 Gen 4 піклується про захист твоїх даних завдяки комплексу апаратних і програмних рішень. Серед них — модуль TPM 2.0, сканер відбитків пальців, шторка вебкамери та слот Kensington® Nano. А відповідність військовому стандарту MIL-STD-810H підтверджує надійність пристрою в екстремальних умовах.
Створений для складних завдань
Серцем ноутбука є процесор AMD Ryzen AI 5 PRO 340 — 6-ядерний, 12-потоковий чип із частотою до 4.8 ГГц, який забезпечує надзвичайну швидкодію навіть у найвимогливіших робочих сценаріях. Інтегрований NPU AMD Ryzen AI із потужністю до 50 TOPS відкриває нові можливості для застосування ШІ: від автоматизації бізнес-процесів до інтелектуального аналізу даних і роботи з мультимедіа.
32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 забезпечують швидке перемикання між додатками, а SSD-накопичувач обсягом 1 ТБ гарантує блискавичний доступ до файлів і стабільну роботу системи.
Реалістичне зображення у кожній деталі
16-дюймовий дисплей WUXGA IPS (1920×1200) із яскравістю 400 ніт і матовим покриттям забезпечує комфортну роботу навіть при яскравому освітленні. Інтегрована графіка AMD Radeon 840M забезпечує плавну роботу у графічних додатках і під час обробки контенту.
Максимум мобільності
Акумулятор ємністю 86 Вт·год забезпечує до 11,5 годин автономної роботи, а технологія Rapid Charge дозволяє зарядити пристрій до 80% лише за годину. ThinkPad T16 Gen 4 готовий підтримувати твій темп — у поїздках, на зустрічах чи під час віддаленої роботи.
ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QQS0MY00) — це ноутбук, створений для тих, хто цінує стабільність, безпеку та продуктивність у кожній деталі. Легкий і водночас міцний корпус гарантує довговічність навіть у щоденних робочих поїздках. Лаконічний чорний дизайн підкреслює статус і елегантність, а клавіатура із захистом від вологи додає практичності під час інтенсивної роботи. Поєднання високої продуктивності, передових технологій і розширених систем захисту робить ThinkPad T16 Gen 4 ідеальним вибором для реалізації найскладніших проєктів.
Безпека корпоративного рівня
ThinkPad T16 Gen 4 піклується про захист твоїх даних завдяки комплексу апаратних і програмних рішень. Серед них — модуль TPM 2.0, сканер відбитків пальців, шторка вебкамери та слот Kensington® Nano. А відповідність військовому стандарту MIL-STD-810H підтверджує надійність пристрою в екстремальних умовах.
Створений для складних завдань
Серцем ноутбука є процесор AMD Ryzen AI 5 PRO 340 — 6-ядерний, 12-потоковий чип із частотою до 4.8 ГГц, який забезпечує надзвичайну швидкодію навіть у найвимогливіших робочих сценаріях. Інтегрований NPU AMD Ryzen AI із потужністю до 50 TOPS відкриває нові можливості для застосування ШІ: від автоматизації бізнес-процесів до інтелектуального аналізу даних і роботи з мультимедіа.
32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 забезпечують швидке перемикання між додатками, а SSD-накопичувач обсягом 1 ТБ гарантує блискавичний доступ до файлів і стабільну роботу системи.
Реалістичне зображення у кожній деталі
16-дюймовий дисплей WUXGA IPS (1920×1200) із яскравістю 400 ніт і матовим покриттям забезпечує комфортну роботу навіть при яскравому освітленні. Інтегрована графіка AMD Radeon 840M забезпечує плавну роботу у графічних додатках і під час обробки контенту.
Максимум мобільності
Акумулятор ємністю 86 Вт·год забезпечує до 11,5 годин автономної роботи, а технологія Rapid Charge дозволяє зарядити пристрій до 80% лише за годину. ThinkPad T16 Gen 4 готовий підтримувати твій темп — у поїздках, на зустрічах чи під час віддаленої роботи.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/54660298773719.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/53437484252541.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/72342399682732.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/88149306550707.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/84651298824039.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/31913159767273.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/55624753746262.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/41540058566786.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/67642158930988.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/54355528634828.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/63295620603059.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/27567879532055.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/41490678609736.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/37765248931885.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/49580648690791.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) (21QQS0MY00) [305225]](/content/images/35/390x390l80mc0/42296198667328.jpg)