|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | ThinkPad X1 |
| Модель | ThinkPad X1 Carbon 13 AuraEdit |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Портативний, Преміум |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 140V |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Nano-SIM |
| Вага | 0.98 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Гарантійний пакет | LENOVO 36 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців Premier |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Модуль 5G , Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon 13 AuraEdit (21NS004TRA)
Немає в наявності
Код товару: 306053
155 169 грн
157 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 — ноутбук для лідерів бізнесу
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NS004TRA) створений для професіоналів, яким потрібні висока продуктивність, надійність та сучасні інструменти безпеки. Легкий карбоново-алюмінієвий корпус вагою лише 986 г робить його ідеальним супутником у відрядженнях. Яскравий 14-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 2.8К забезпечує точну передачу кольорів, а потужна батарея гарантує роботу протягом усього дня. Пристрій відповідає вимогам платформи Intel® Evo™ і пройшов військову сертифікацію MIL-STD-810H.
Потужність і штучний інтелект
Ноутбук оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 7 258V з 8 ядрами та максимальною частотою до 4.8 ГГц, що забезпечує швидке виконання багатозадачних і ресурсоємних процесів. Вбудований Intel® AI Boost із продуктивністю до 47 TOPS оптимізує роботу з аналітикою, автоматизацією та машинним навчанням.
Для продуктивної роботи
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x та SSD на 2 ТБ гарантують блискавичне завантаження програм і системи. Інтегрована графіка Intel® Arc™ Graphics 140V забезпечує плавність роботи з візуально складними задачами — від дизайну до наукових обчислень.
Візуальний комфорт
OLED-дисплей 2880x1800 (2.8K) з частотою 120 Гц, підтримкою Dolby Vision® та DisplayHDR™ True Black 500 пропонує реалістичні кольори та глибокий контраст, ідеально підходячи для презентацій та медіаконтенту.
Автономність та безпека
Акумулятор на 57Wh працює до 13.9 годин і підтримує швидку зарядку Rapid Charge (80% за 60 хв). Intel® Wi-Fi 7 гарантує стабільне підключення для роботи з хмарними сервісами й онлайн-зустрічами. За безпеку відповідають TPM 2.0, сканер відбитків пальців, IR-камера з Windows Hello та фізичний затвор для вебкамери.
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NS004TRA) створений для професіоналів, яким потрібні висока продуктивність, надійність та сучасні інструменти безпеки. Легкий карбоново-алюмінієвий корпус вагою лише 986 г робить його ідеальним супутником у відрядженнях. Яскравий 14-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 2.8К забезпечує точну передачу кольорів, а потужна батарея гарантує роботу протягом усього дня. Пристрій відповідає вимогам платформи Intel® Evo™ і пройшов військову сертифікацію MIL-STD-810H.
Потужність і штучний інтелект
Ноутбук оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 7 258V з 8 ядрами та максимальною частотою до 4.8 ГГц, що забезпечує швидке виконання багатозадачних і ресурсоємних процесів. Вбудований Intel® AI Boost із продуктивністю до 47 TOPS оптимізує роботу з аналітикою, автоматизацією та машинним навчанням.
Для продуктивної роботи
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x та SSD на 2 ТБ гарантують блискавичне завантаження програм і системи. Інтегрована графіка Intel® Arc™ Graphics 140V забезпечує плавність роботи з візуально складними задачами — від дизайну до наукових обчислень.
Візуальний комфорт
OLED-дисплей 2880x1800 (2.8K) з частотою 120 Гц, підтримкою Dolby Vision® та DisplayHDR™ True Black 500 пропонує реалістичні кольори та глибокий контраст, ідеально підходячи для презентацій та медіаконтенту.
Автономність та безпека
Акумулятор на 57Wh працює до 13.9 годин і підтримує швидку зарядку Rapid Charge (80% за 60 хв). Intel® Wi-Fi 7 гарантує стабільне підключення для роботи з хмарними сервісами й онлайн-зустрічами. За безпеку відповідають TPM 2.0, сканер відбитків пальців, IR-камера з Windows Hello та фізичний затвор для вебкамери.