|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. зарядка від USB. підсвічування клавіатури. сенсорний екран. сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkPad X1 |
| Модель | ThinkPad X1 Carbon Gen 13 |
| Тип ноутбуку | бізнес. для роботи. портативний |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Преміум |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 140V |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Arc |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics 140V |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1, 2x Thunderbolt 4, 1х HDMI, Combo jack |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 |
| Вага | 0.99 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 214.7 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Безпека | Discrete TPM 2.0 Enabled, Fingerprint Reader, Kensington® Nano Security Slot |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 8.0MP + IR |
| Блок живлення | 65W USB-C® Slim (3-pin) |
| Габарити | 312.80 x 214.75 x 8.38/14.77 (front/rear), 17.95 (maximum) мм |
| Гарантійний пакет | LENOVO 36 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців Premier |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 57 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) |
| Тип клавіатури | Backlit, Ukrainian |
| Мультимедіа | HD Audio, Realtek ALC713 codec, Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos; Camera UHD 8.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, MIPI, Computer Vision, Microphone 2x, 360° |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.80 |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1. 2 х Thunderbolt 4. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Додатково | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900)
Немає в наявності
Код товару: 303769
127 088 грн
129 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 — бізнес-ноутбук нового покоління
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) — це втілення сучасного корпоративного ноутбука, створеного для професіоналів, які очікують найвищої продуктивності, надійності та безпеки. Завдяки корпусу з карбону й алюмінію вагою лише 986 грамів, він ідеально підходить для мобільної роботи. Дисплей WUXGA (1920x1200) забезпечує чітке й насичене зображення, а ємна батарея дозволяє працювати до 13.9 годин без підзарядки. Ноутбук відповідає стандартам Intel® Evo™ та проходить тестування за військовими нормами MIL-STD-810H, гарантуючи витривалість у складних умовах.
Потужність, інтелект і продуктивність
Серцем пристрою є процесор Intel® Core™ Ultra 7 258V з архітектурою з восьми ядер (4 продуктивні + 4 енергоефективні) і максимальною частотою до 4.8 ГГц. Завдяки вбудованому блоку Intel® AI Boost продуктивність в задачах з машинного навчання та автоматизації досягає 47 TOPS — це відкриває нові горизонти для бізнес-аналітики, обробки даних і роботи з ШІ-інструментами.
Професійна багатозадачність
Завдяки 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x-8533 і швидкому SSD-накопичувачу на 1 ТБ, ThinkPad X1 Carbon Gen 13 легко справляється з найвимогливішими задачами. Інтегрована графіка Intel® Arc™ Graphics 140V забезпечує якісне візуальне відображення для роботи з графікою, візуалізацією та цифровими презентаціями. 14-дюймовий IPS-дисплей з яскравою передачею кольору створює комфортне середовище для щоденної роботи.
Безпека, автономність, зв'язок
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 пропонує комплексне рішення для безпеки: TPM 2.0, біометрична автентифікація через сканер відбитків пальців та інфрачервону камеру з підтримкою Windows Hello. Фізична шторка на вебкамері захищає вашу конфіденційність. Технологія Rapid Charge дозволяє зарядити ноутбук до 80% лише за годину, а підтримка Wi-Fi 7 забезпечує швидке й стабільне підключення до мережі навіть у навантаженому середовищі.
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) — це втілення сучасного корпоративного ноутбука, створеного для професіоналів, які очікують найвищої продуктивності, надійності та безпеки. Завдяки корпусу з карбону й алюмінію вагою лише 986 грамів, він ідеально підходить для мобільної роботи. Дисплей WUXGA (1920x1200) забезпечує чітке й насичене зображення, а ємна батарея дозволяє працювати до 13.9 годин без підзарядки. Ноутбук відповідає стандартам Intel® Evo™ та проходить тестування за військовими нормами MIL-STD-810H, гарантуючи витривалість у складних умовах.
Потужність, інтелект і продуктивність
Серцем пристрою є процесор Intel® Core™ Ultra 7 258V з архітектурою з восьми ядер (4 продуктивні + 4 енергоефективні) і максимальною частотою до 4.8 ГГц. Завдяки вбудованому блоку Intel® AI Boost продуктивність в задачах з машинного навчання та автоматизації досягає 47 TOPS — це відкриває нові горизонти для бізнес-аналітики, обробки даних і роботи з ШІ-інструментами.
Професійна багатозадачність
Завдяки 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x-8533 і швидкому SSD-накопичувачу на 1 ТБ, ThinkPad X1 Carbon Gen 13 легко справляється з найвимогливішими задачами. Інтегрована графіка Intel® Arc™ Graphics 140V забезпечує якісне візуальне відображення для роботи з графікою, візуалізацією та цифровими презентаціями. 14-дюймовий IPS-дисплей з яскравою передачею кольору створює комфортне середовище для щоденної роботи.
Безпека, автономність, зв'язок
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 пропонує комплексне рішення для безпеки: TPM 2.0, біометрична автентифікація через сканер відбитків пальців та інфрачервону камеру з підтримкою Windows Hello. Фізична шторка на вебкамері захищає вашу конфіденційність. Технологія Rapid Charge дозволяє зарядити ноутбук до 80% лише за годину, а підтримка Wi-Fi 7 забезпечує швидке й стабільне підключення до мережі навіть у навантаженому середовищі.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/73081616642203.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/54789367930465.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/99671491211040.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/73243134344579.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/43448385922796.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/17692151271875.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/21527218924411.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/99436769257160.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/87750852165160.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/30448659290177.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769] Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 (21NTS1G900) [303769]](/content/images/10/390x390l80mc0/43900503961157.jpg)