|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,65 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | V |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 38 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.2х235.8х19.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 36 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A1008PRA)
Немає в наявності
Код товару: 605362
21 990 грн
22 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний ноутбук для бізнесу Lenovo V15 G4 IRU – нове покоління робочого ноутбуку, що поєднує в собі необхідну продуктивність, автономність та зручний дизайн в стриманому чорному корпусі. Ноутбук важить всього 1,65 кг, та на повному заряді акумулятора може працювати до 6,4 годин. Працюй в офісі, будь на зв’язку з колегами у відрядженні, та відпочивай за переглядом фільму вдома з Lenovo V15 Gen 4. Злагоджена робота всіх компонентів Lenovo V15 G4 оснащений процесором Intel Core. Для швидкої реакції на запити та обробки їх, ноутбук має встановлену оперативну пам’ять стандарту DDR4. Для зберігання всієї документації, файлів і необхідних робочих програм лептоп має SSD-накопичувач. Вдале поєднання сучасних компонентів системи дозволяють працювати в декількох вимогливих до ресурсів програмах, листуватись у месенджерах, переглядати сторінки у браузері та багато іншого без затримок і підвисань. Не втрачай можливості досягти більших результатів завдяки багатозадачності ноутбука, яка необхідна кожному у сучасному світі. Безпека при використанні Lenovo V15 дбає про збережену інформацію на пристрої. Криптографічний код ТРМ 2.0 шифрую всю дані, документи, звіти та важливі для роботи застосунки — зберігаючи конфіденційність і захищаючи ваші файли від потрапляння в чужі руки. У корпусі ноутбука передбачено отвір для Kensington. За необхідності, можна придбати відповідний замок і без зайвих турбот працювати у публічних місцях не боячись крадіжки. Вебкамера з роздільною здатністю 720 пікселів має механічну шторку приватності, тож після відеоконференції можна одним дотиком закриту лінзу камери. Робота з мультимедійним контентом Lenovo V15 має 15,6-дюймовий Full HD дисплей з IPS матрицею. Картинка виводиться яскрава, чітка і деталізована, на додачу покриття проти відблиску збереже всі якості дисплея і передачу кольору при роботі з графічним контентом або при створенні презентації навіть у яскравий сонячний день. Ноутбук має інтегровану відеокарту Intel UHD Graphics, яка виводить всі графічні матеріали без розривів і втрати цілісності кадру. Чітке й об’ємне відтворення аудіо забезпечують два динаміки з підтримкою технології Dolby Audio, потужністю 1,5 Вт. Зручно взяти з собою Lenovo V15 має тонкий, легкий корпус чорного кольору вагою 1,65 кг, з текстурованим покриттям. Жодної зайвої деталі та професійна стриманість робочого помічника, якого зручно взяти з собою на ділову зустріч або у відрядження. Для підключення додаткових периферійних пристроїв ноутбук має порт HDMI, порти USB 3.2, один USB-C 3.2 з підтримкою DisplayPort, USB 2.0 та комбінований роз’єм combo jack для мікрофона або навушників. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth 5.1 для бездротових пристроїв, роз’єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 11ac для під’єднання до мережі інтернет. На додачу то зручності Lenovo V15 має витривалий до погодних умов корпус, який пройшов тестування відповідно до військових стандартів США та має сертифікат MIL-STD-810H. Підвищена вологість, спекотний день або мороз не зупинять тебе на шляху до свого професійного успіху. Обирай сучасного помічника Lenovo V15, що супроводжуватиме тебе всюди й допоможе розв’язувати робочі питання будь-де.