|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | Для бізнесу |
| Продуктова лінійка | Для бізнесу |
| Лінійка | Lenovo V |
| Модель | V15 G4 IRU |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора, серія моделі | i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 1,2 - 4,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Тип SSD | M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Графічна пам'ять | Інтегрована |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (підтримка передачі даних, Power Delivery 3.0 і DisplayPort™ 1.2), 1x HDMI® 1.4b, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x Ethernet (RJ-45), 1x роз'єм живлення |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| RJ45, шт. | 1 |
| USB 3.2, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,65 кг |
| Вага без упаковки | 1.65 |
| Вага в упаковці | 2.45 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.9 |
| Глибина | 235.8 |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.01 |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Роз'єм для навушників, шт. | 1 |
| Серія | V |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 45 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 45.00 |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot, Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | 65W Round Tip (3-pin) |
| Габарити | 359.2х235.8х19.9 мм |
| Гарантійний пакет | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців CARRYIN |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 45 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Optional LAN adapter, Gigabit Ethernet |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x USB 2.0, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 1.4b, 1x Power connector, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.2) |
| Тип клавіатури | Non-backlit, Ukrainian |
| Мультимедіа | Dolby Audio, Stereo speakers, Microphone 2x, Array, HD Audio, Realtek ALC3287 codec, 1.5W x2, Camera HD 720p with Privacy Shutter |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA)
Немає в наявності
Код товару: 612572
20 127 грн
20 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний ноутбук для бізнесу Lenovo V15 G4 IRU – нове покоління робочого ноутбуку, що поєднує в собі необхідну продуктивність, автономність та зручний дизайн в стриманому чорному корпусі. Ноутбук важить всього 1,65 кг, та на повному заряді акумулятора може працювати до 6,4 годин. Працюй в офісі, будь на зв’язку з колегами у відрядженні, та відпочивай за переглядом фільму вдома з Lenovo V15 Gen 4. Злагоджена робота всіх компонентів Lenovo V15 G4 оснащений процесором Intel Core. Для швидкої реакції на запити та обробки їх, ноутбук має встановлену оперативну пам’ять стандарту DDR4. Для зберігання всієї документації, файлів і необхідних робочих програм лептоп має SSD-накопичувач. Вдале поєднання сучасних компонентів системи дозволяють працювати в декількох вимогливих до ресурсів програмах, листуватись у месенджерах, переглядати сторінки у браузері та багато іншого без затримок і підвисань. Не втрачай можливості досягти більших результатів завдяки багатозадачності ноутбука, яка необхідна кожному у сучасному світі. Безпека при використанні Lenovo V15 дбає про збережену інформацію на пристрої. Криптографічний код ТРМ 2.0 шифрую всю дані, документи, звіти та важливі для роботи застосунки — зберігаючи конфіденційність і захищаючи ваші файли від потрапляння в чужі руки. У корпусі ноутбука передбачено отвір для Kensington. За необхідності, можна придбати відповідний замок і без зайвих турбот працювати у публічних місцях не боячись крадіжки. Вебкамера з роздільною здатністю 720 пікселів має механічну шторку приватності, тож після відеоконференції можна одним дотиком закриту лінзу камери. Робота з мультимедійним контентом Lenovo V15 має 15,6-дюймовий Full HD дисплей з IPS матрицею. Картинка виводиться яскрава, чітка і деталізована, на додачу покриття проти відблиску збереже всі якості дисплея і передачу кольору при роботі з графічним контентом або при створенні презентації навіть у яскравий сонячний день. Ноутбук має інтегровану відеокарту Intel UHD Graphics, яка виводить всі графічні матеріали без розривів і втрати цілісності кадру. Чітке й об’ємне відтворення аудіо забезпечують два динаміки з підтримкою технології Dolby Audio, потужністю 1,5 Вт. Зручно взяти з собою Lenovo V15 має тонкий, легкий корпус чорного кольору вагою 1,65 кг, з текстурованим покриттям. Жодної зайвої деталі та професійна стриманість робочого помічника, якого зручно взяти з собою на ділову зустріч або у відрядження. Для підключення додаткових периферійних пристроїв ноутбук має порт HDMI, порти USB 3.2, один USB-C 3.2 з підтримкою DisplayPort, USB 2.0 та комбінований роз’єм combo jack для мікрофона або навушників. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth 5.1 для бездротових пристроїв, роз’єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 11ac для під’єднання до мережі інтернет. На додачу то зручності Lenovo V15 має витривалий до погодних умов корпус, який пройшов тестування відповідно до військових стандартів США та має сертифікат MIL-STD-810H. Підвищена вологість, спекотний день або мороз не зупинять тебе на шляху до свого професійного успіху. Обирай сучасного помічника Lenovo V15, що супроводжуватиме тебе всюди й допоможе розв’язувати робочі питання будь-де.
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/41469422265736.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/22922534641439.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/14969182476707.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/43307114303043.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/38810577314823.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/82529110875050.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/63868870207704.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/75171343080612.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/70609913942016.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572] Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Black (83A100X2RA) [612572]](/content/images/37/390x390l80mc0/65609861083089.jpg)