|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. гніздо для замка Kensington |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | TN+film |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Вага | 1.61 кг |
| Висота | 18.3 мм |
| Глибина | 235.8 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo V |
| Ширина | 35 |
| Веб камера | 720p HD Privacy shutter |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 1.4b. LAN (RJ-45). Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL (83GW0086RI)
Немає в наявності
Код товару: 727924
29 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL (83GW0086RI)