|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | Lenovo V |
| Модель | V15 G5 IRL |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 1,2 - 4,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2, 1x HDMI® 1.4b, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Power connector |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,61 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | V |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 47 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 47.00 |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot, Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | 65W Round Tip (3-pin) |
| Габарити | 359.2х235.8х18.3 мм |
| Гарантійний пакет | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців CARRYIN |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 47 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 1.4b, 1x Power connector, 1x Ethernet (RJ-45), 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2 |
| Тип клавіатури | Non-backlit, Ukrainian |
| Мультимедіа | HD audio, Stereo speakers, Microphone 2x, Array, Camera HD 720p with Privacy Shutter, Senary SN6147 codec |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL Business Black (83GW00C8RA)
Немає в наявності
Код товару: 618027
25 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний ноутбук для бізнесу Lenovo V15 G5 IRL – нове покоління робочого ноутбуку, що поєднує в собі необхідну продуктивність, автономність та зручний дизайн в стриманому чорному корпусі. Ноутбук важить всього 1,61 кг, та на повному заряді акумулятора може працювати до 8,9 годин. Працюй в офісі, будь на зв’язку з колегами у відрядженні, та відпочивай за переглядом фільму вдома з Lenovo V15 Gen 5. Злагоджена робота всіх компонентів Lenovo V15 G5 оснащений 8-потоковим процесором Intel Core i3-1315U з тактовою частотою 1,2 ГГц, яка в режимі турбо збільшуються до 4,5 ГГц. Для швидкої реакції на запити та обробки їх, ноутбук має встановлені 8 ГБ оперативної пам’яті стандарту DDR5-5200. Для зберігання всієї документації, файлів і необхідних робочих програм лептоп має SSD-накопичувач. Вдале поєднання сучасних компонентів системи дозволяють працювати в декількох вимогливих до ресурсів програмах, листуватись у месенджерах, переглядати сторінки у браузері та багато іншого без затримок і підвисань. Не втрачай можливості досягти більших результатів завдяки багатозадачності ноутбука, яка необхідна кожному у сучасному світі. Безпека при використанні Lenovo V15 дбає про збережену інформацію на пристрої. Криптографічний код ТРМ 2.0 шифрує всі дані, документи, звіти та важливі для роботи застосунки — зберігаючи конфіденційність і захищаючи ваші файли від потрапляння в чужі руки. У корпусі ноутбука передбачено отвір для Kensington. За необхідності, можна придбати відповідний замок і без зайвих турбот працювати у публічних місцях не боячись крадіжки. Вебкамера з роздільною здатністю 720 пікселів має механічну шторку приватності, тож після відеоконференції можна одним дотиком закриту лінзу камери. Робота з мультимедійним контентом Lenovo V15 має 15,6-дюймовий Full HD дисплей з IPS матрицею. Картинка виводиться яскрава, чітка і деталізована, на додачу покриття проти відблиску збереже всі якості дисплея і передачу кольору при роботі з графічним контентом або при створенні презентації навіть у яскравий сонячний день. Ноутбук має інтегровану відеокарту Intel UHD Graphics, яка виводить всі графічні матеріали без розривів і втрати цілісності кадру. Чітке й об’ємне відтворення аудіо забезпечують два динаміки з підтримкою технології High Definition (HD) Audio, потужністю 1,5 Вт. Зручно взяти з собою Lenovo V15 має тонкий, легкий корпус чорного кольору вагою 1,61 кг, з текстурованим покриттям. Жодної зайвої деталі та професійна стриманість робочого помічника, якого зручно взяти з собою на ділову зустріч або у відрядження. Для підключення додаткових периферійних пристроїв ноутбук має порт HDMI, порти USB 3.2, один USB-C 3.2 з підтримкою DisplayPort та комбінований роз’єм combo jack для мікрофона або навушників. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth 5.2 для бездротових пристроїв, роз’єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 6 для під’єднання до мережі інтернет. На додачу то зручності Lenovo V15 має витривалий до погодних умов корпус, який пройшов тестування відповідно до військових стандартів США та має сертифікат MIL-STD-810H. Підвищена вологість, спекотний день або мороз не зупинять тебе на шляху до свого професійного успіху. Обирай сучасного помічника Lenovo V15, що супроводжуватиме тебе всюди й допоможе розв’язувати робочі питання будь-де.