|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | Yoga |
| Модель | Yoga 7 2 in 1 14AHP9 |
| Призначення | Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), завжди ввімкнено, 1x USB-C® (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), з USB PD 3.1 і DisplayPort™ 1.4a, 1x USB-C® (USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.1 і DisplayPort™ 1.4a, 1x HDMI® 2.1, до 4K/60 Гц, 1 комбінований роз'єм для нав |
| Вага | 1.49 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 71.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + ІЧ із приватною шторкою |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga 7 2 in 1 14AHP9 (83DK002ARA)
Немає в наявності
Код товару: 30222
44 343 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Унікальні можливості ноутбука Yoga 7 2-in-1 14AHP9
Ноутбук Yoga 7 2-in-1 14AHP9 створений для професіоналів, яким потрібне ефективне рішення для роботи, розваг і спілкування. Він поєднує стильний дизайн із високою функціональністю, роблячи його універсальним пристроєм для бізнесу та повсякденного використання.
Yoga 7 оснащений потужним процесором AMD Ryzen™ 7 8840HS із кешем 16 МБ і тактовою частотою до 5,1 ГГц, що забезпечує відмінну продуктивність навіть для вимогливих завдань. Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ LPDDR5x-6400 МГц дозволяє з легкістю обробляти багатозадачні операції, гарантуючи стабільну і швидку роботу.
Максимум можливостей для роботи та розваг
14-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю WUXGA (1920x1200) і частотою оновлення 60 Гц дарує яскраве та точне зображення. Завдяки технології PureSight і сертифікату EyeSafe ви можете комфортно працювати та розважатися, не шкодячи очам.
Пристрій оснащений SSD на 512 ГБ, що забезпечує високу швидкість роботи, а відеокарта AMD® Radeon 760M дає змогу насолоджуватися якісною графікою і безперебійною роботою з вимогливими програмами.
Мобільність та автономність
Yoga 7 Gen 8 із батареєю на 71 Вт·год підтримує технологію Smart Power, яка дозволяє працювати без зупинки весь день. Швидка зарядка допоможе швидко повернутися до справ, а інтерфейс HDMI забезпечує легке підключення до дисплеїв та інших периферійних пристроїв.
FHD веб-камера разом із функціями Lenovo Smart Appearance та Smart Noise Cancelling забезпечує чітке зображення і звук під час відеодзвінків. Ноутбук гарантує якісну відеоконференцію в будь-якому середовищі, а завдяки безпечному входу в систему дозволяє залишати найкраще враження.
Робота в будь-якому стилі
Модель Yoga 7 2-in-1 із заокругленими краями та гнучкими режимами експлуатації дозволяє зручно перемикатися між різними режимами: ноутбука, планшета та консолі. Незалежно від того, чи працюєте ви, переглядаєте стрічку соціальних мереж на дивані або переглядаєте серіали в режимі планшета, Yoga 7 підлаштовується під ваш стиль життя.
Новий стандарт екологічних технологій
Yoga 7 Gen 8 відповідає вимогам стандарту ENERGY STAR® та має сертифікат EPEAT® Gold. Він постачається в упаковці, на 90% виготовленій із переробленого пластику, а нижня кришка на 50% складається з переробленого алюмінію.
Ноутбук Yoga 7 2-in-1 14AHP9 створений для професіоналів, яким потрібне ефективне рішення для роботи, розваг і спілкування. Він поєднує стильний дизайн із високою функціональністю, роблячи його універсальним пристроєм для бізнесу та повсякденного використання.
Yoga 7 оснащений потужним процесором AMD Ryzen™ 7 8840HS із кешем 16 МБ і тактовою частотою до 5,1 ГГц, що забезпечує відмінну продуктивність навіть для вимогливих завдань. Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ LPDDR5x-6400 МГц дозволяє з легкістю обробляти багатозадачні операції, гарантуючи стабільну і швидку роботу.
Максимум можливостей для роботи та розваг
14-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю WUXGA (1920x1200) і частотою оновлення 60 Гц дарує яскраве та точне зображення. Завдяки технології PureSight і сертифікату EyeSafe ви можете комфортно працювати та розважатися, не шкодячи очам.
Пристрій оснащений SSD на 512 ГБ, що забезпечує високу швидкість роботи, а відеокарта AMD® Radeon 760M дає змогу насолоджуватися якісною графікою і безперебійною роботою з вимогливими програмами.
Мобільність та автономність
Yoga 7 Gen 8 із батареєю на 71 Вт·год підтримує технологію Smart Power, яка дозволяє працювати без зупинки весь день. Швидка зарядка допоможе швидко повернутися до справ, а інтерфейс HDMI забезпечує легке підключення до дисплеїв та інших периферійних пристроїв.
FHD веб-камера разом із функціями Lenovo Smart Appearance та Smart Noise Cancelling забезпечує чітке зображення і звук під час відеодзвінків. Ноутбук гарантує якісну відеоконференцію в будь-якому середовищі, а завдяки безпечному входу в систему дозволяє залишати найкраще враження.
Робота в будь-якому стилі
Модель Yoga 7 2-in-1 із заокругленими краями та гнучкими режимами експлуатації дозволяє зручно перемикатися між різними режимами: ноутбука, планшета та консолі. Незалежно від того, чи працюєте ви, переглядаєте стрічку соціальних мереж на дивані або переглядаєте серіали в режимі планшета, Yoga 7 підлаштовується під ваш стиль життя.
Новий стандарт екологічних технологій
Yoga 7 Gen 8 відповідає вимогам стандарту ENERGY STAR® та має сертифікат EPEAT® Gold. Він постачається в упаковці, на 90% виготовленій із переробленого пластику, а нижня кришка на 50% складається з переробленого алюмінію.