|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Бежевий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | Yoga |
| Модель | Yoga 7 2-in-1 14AKP10 |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (24MB Cache, up to 5.0 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 7500.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 860M Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 860M Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1 UHBR10, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone |
| Вага | 1.38 |
| Висота | 15.4 мм |
| Глибина | 228 мм |
| Кардрідер | Так |
| Серія | Lenovo Yoga |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 70 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 70.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen Al 7 350 (2 - 5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007HRA)
Немає в наявності
Код товару: 304440
45 119 грн
46 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стиль, гнучкість і потужність в одному пристрої
Yoga 7 2-in-1 14AKP10 Seashell (83JR007HRA) — це ноутбук, створений для тих, хто шукає універсальність та високу продуктивність у стильному форм-факторі. Завдяки 360° конструкції та сенсорному екрану ви легко перемикаєтесь між режимом планшета і ноутбука, адаптуючи пристрій під будь-які завдання — від роботи до творчості чи відпочинку.
Його OLED-дисплей із професійною точністю кольоропередачі (100% DCI-P3), підтримкою Dolby Vision та технологією DisplayHDR™ True Black 500 дарує реалістичне зображення з насиченими відтінками та високим рівнем деталізації.
Продуктивність нового покоління
У серці пристрою — процесор AMD Ryzen™ AI 7 350 із базовою частотою 2.0 ГГц та розгоном до 5.0 ГГц. Потужний кеш і підтримка технологій штучного інтелекту (до 50 TOPS) забезпечують виняткову швидкодію, розумне керування ресурсами та енергоефективність. Це дозволяє комфортно працювати з вимогливими додатками, багатозадачністю та творчими інструментами.
Інтегрована графіка AMD Radeon™ 860M відкриває можливості для редагування фото й відео, перегляду контенту у високій якості та легких ігор.
Пам’ять і сховище для найвибагливіших
Yoga 7 має 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x-7500, яка працює в двоканальному режимі для максимальної продуктивності. Швидкий SSD-накопичувач на 1 ТБ гарантує миттєве завантаження системи та швидкий доступ до ваших файлів і програм.
Автономність і сучасні технології зв’язку
Велика батарея на 70 Вт·год забезпечує довгу роботу без підзарядки. А завдяки Rapid Charge Express лише 15 хвилин заряджання вистачає на 3 години використання.
Завжди залишайтесь онлайн із новітнім Wi-Fi 7 (802.11be 2x2) та Bluetooth 5.4, які дарують швидке, стабільне і безпечне з’єднання.
Надійність і преміальний дизайн
Корпус із анодованого алюмінію не лише виглядає стильно, а й гарантує міцність і довговічність. Yoga 7 — це пристрій, який легко пристосовується до вашого ритму життя, поєднуючи потужність, гнучкість і елегантність.
Yoga 7 2-in-1 14AKP10 Seashell (83JR007HRA) — це ноутбук, створений для тих, хто шукає універсальність та високу продуктивність у стильному форм-факторі. Завдяки 360° конструкції та сенсорному екрану ви легко перемикаєтесь між режимом планшета і ноутбука, адаптуючи пристрій під будь-які завдання — від роботи до творчості чи відпочинку.
Його OLED-дисплей із професійною точністю кольоропередачі (100% DCI-P3), підтримкою Dolby Vision та технологією DisplayHDR™ True Black 500 дарує реалістичне зображення з насиченими відтінками та високим рівнем деталізації.
Продуктивність нового покоління
У серці пристрою — процесор AMD Ryzen™ AI 7 350 із базовою частотою 2.0 ГГц та розгоном до 5.0 ГГц. Потужний кеш і підтримка технологій штучного інтелекту (до 50 TOPS) забезпечують виняткову швидкодію, розумне керування ресурсами та енергоефективність. Це дозволяє комфортно працювати з вимогливими додатками, багатозадачністю та творчими інструментами.
Інтегрована графіка AMD Radeon™ 860M відкриває можливості для редагування фото й відео, перегляду контенту у високій якості та легких ігор.
Пам’ять і сховище для найвибагливіших
Yoga 7 має 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x-7500, яка працює в двоканальному режимі для максимальної продуктивності. Швидкий SSD-накопичувач на 1 ТБ гарантує миттєве завантаження системи та швидкий доступ до ваших файлів і програм.
Автономність і сучасні технології зв’язку
Велика батарея на 70 Вт·год забезпечує довгу роботу без підзарядки. А завдяки Rapid Charge Express лише 15 хвилин заряджання вистачає на 3 години використання.
Завжди залишайтесь онлайн із новітнім Wi-Fi 7 (802.11be 2x2) та Bluetooth 5.4, які дарують швидке, стабільне і безпечне з’єднання.
Надійність і преміальний дизайн
Корпус із анодованого алюмінію не лише виглядає стильно, а й гарантує міцність і довговічність. Yoga 7 — це пристрій, який легко пристосовується до вашого ритму життя, поєднуючи потужність, гнучкість і елегантність.