|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Лінійка | Yoga |
|---|---|
| Модель | Yoga 7 2-in-1 14AKP10 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 (22M Cache, up to 4.8 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 7500.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 840M Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1 UHBR10, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone |
| Вага | 1.38 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 70.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA)
Немає в наявності
Код товару: 303806
40 285 грн
41 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Елегантність, потужність і адаптивність
Ноутбук-перетворювач Yoga 7 2-in-1 14AKP10 Seashell (83JR007JRA) — ідеальний вибір для тих, хто шукає універсальність у поєднанні з високою продуктивністю. Завдяки обертовому на 360° шарніру та сенсорному дисплею, пристрій миттєво переходить з режиму ноутбука в планшет, забезпечуючи комфортну роботу в будь-якому сценарії. Поєднання інноваційних рішень і потужного "заліза" дозволяє з легкістю реалізовувати як робочі, так і творчі задуми. Висока точність кольорів (100% DCI-P3) та підтримка технології Dolby Vision гарантують вражаючу якість зображення з насиченими відтінками та кінематографічними ефектами.
Максимум продуктивності — без компромісів
У серці Yoga 7 — сучасний процесор AMD Ryzen™ AI 5 340, який працює на базовій частоті 2.0 ГГц з можливістю розгону до 4.8 ГГц. Його розширений кеш і обчислювальна потужність дозволяють швидко впоратися навіть із ресурсоємними завданнями. Крім того, чип має інтегровані функції Ryzen™ AI з обчислювальною потужністю до 50 TOPS, що прискорює задачі штучного інтелекту та допомагає ефективніше використовувати ресурси системи. Це дає змогу зекономити заряд батареї та покращити загальну продуктивність — особливо важливо для користувачів у русі.
Технології, що надихають
Yoga 7 отримав 16 ГБ оперативної памʼяті LPDDR5x-7500, припаяної до плати для забезпечення максимальної пропускної здатності й стабільної багатозадачності. А швидкий SSD на 1 ТБ забезпечує миттєвий доступ до даних і стрімкий запуск системи. Один із головних акцентів — 14-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю WUXGA (1920x1200), підтримкою Dolby Vision та сертифікацією DisplayHDR™ True Black 500. Він відображає глибокі чорні кольори та забезпечує яскраву, реалістичну картинку. Матове покриття зменшує відблиски, а підтримка 10-точкового мультитачу забезпечує комфортну та інтуїтивну взаємодію. За виведення графіки відповідає інтегрована AMD Radeon™ 840M — чудовий вибір для обробки зображень, перегляду відео та легкого геймінгу.
Надійне з’єднання й тривала автономність
Батарея на 70 Вт·год забезпечує тривалу роботу без підзарядки. А завдяки технології Rapid Charge Express, всього 15 хвилин зарядки вистачить на до 3 годин використання. Модуль Wi-Fi 7 (802.11be 2x2) гарантує високу швидкість передачі даних та стабільне з'єднання навіть у завантажених мережах, а Bluetooth 5.4 забезпечує безпроблемне підключення аксесуарів. Корпус з анодованого алюмінію не тільки виглядає стильно, але й додає надійності — Yoga 7 готовий до інтенсивного щоденного використання вдома, в офісі або в дорозі.
Ноутбук-перетворювач Yoga 7 2-in-1 14AKP10 Seashell (83JR007JRA) — ідеальний вибір для тих, хто шукає універсальність у поєднанні з високою продуктивністю. Завдяки обертовому на 360° шарніру та сенсорному дисплею, пристрій миттєво переходить з режиму ноутбука в планшет, забезпечуючи комфортну роботу в будь-якому сценарії. Поєднання інноваційних рішень і потужного "заліза" дозволяє з легкістю реалізовувати як робочі, так і творчі задуми. Висока точність кольорів (100% DCI-P3) та підтримка технології Dolby Vision гарантують вражаючу якість зображення з насиченими відтінками та кінематографічними ефектами.
Максимум продуктивності — без компромісів
У серці Yoga 7 — сучасний процесор AMD Ryzen™ AI 5 340, який працює на базовій частоті 2.0 ГГц з можливістю розгону до 4.8 ГГц. Його розширений кеш і обчислювальна потужність дозволяють швидко впоратися навіть із ресурсоємними завданнями. Крім того, чип має інтегровані функції Ryzen™ AI з обчислювальною потужністю до 50 TOPS, що прискорює задачі штучного інтелекту та допомагає ефективніше використовувати ресурси системи. Це дає змогу зекономити заряд батареї та покращити загальну продуктивність — особливо важливо для користувачів у русі.
Технології, що надихають
Yoga 7 отримав 16 ГБ оперативної памʼяті LPDDR5x-7500, припаяної до плати для забезпечення максимальної пропускної здатності й стабільної багатозадачності. А швидкий SSD на 1 ТБ забезпечує миттєвий доступ до даних і стрімкий запуск системи. Один із головних акцентів — 14-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю WUXGA (1920x1200), підтримкою Dolby Vision та сертифікацією DisplayHDR™ True Black 500. Він відображає глибокі чорні кольори та забезпечує яскраву, реалістичну картинку. Матове покриття зменшує відблиски, а підтримка 10-точкового мультитачу забезпечує комфортну та інтуїтивну взаємодію. За виведення графіки відповідає інтегрована AMD Radeon™ 840M — чудовий вибір для обробки зображень, перегляду відео та легкого геймінгу.
Надійне з’єднання й тривала автономність
Батарея на 70 Вт·год забезпечує тривалу роботу без підзарядки. А завдяки технології Rapid Charge Express, всього 15 хвилин зарядки вистачить на до 3 годин використання. Модуль Wi-Fi 7 (802.11be 2x2) гарантує високу швидкість передачі даних та стабільне з'єднання навіть у завантажених мережах, а Bluetooth 5.4 забезпечує безпроблемне підключення аксесуарів. Корпус з анодованого алюмінію не тільки виглядає стильно, але й додає надійності — Yoga 7 готовий до інтенсивного щоденного використання вдома, в офісі або в дорозі.
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/40364062457336.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/27024444912791.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/93235555693530.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/81695840579826.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/47939235644830.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/96641503882325.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/30544184019067.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/78223161770436.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/19645422592179.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/43168955301543.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/29922821667664.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/97236895461082.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/33644757337003.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/41523682222861.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/81692785161962.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806] Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR007JRA) [303806]](/content/images/49/390x390l80mc0/26336482939706.jpg)