|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Бірюзовий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сенсорний екран |
| Лінійка | Lenovo Yoga |
| Модель | Yoga 7 2 in 1 14IML9 |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 7467.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader |
| Вага | 1.61 |
| Висота | 16.6 мм |
| Глибина | 222.1 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Lenovo Yoga |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 71 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 71.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155U (1.7 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga 7 2 in 1 14IML9 (83DJ00CCRA)
Немає в наявності
Код товару: 30220
46 271 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук LENOVO Yoga 7 2 in 1 14IML9 (83DJ00CPRA)
Безмежні можливості для розваг і креативу
Тонкий, легкий і неймовірно автономний Yoga 7 2-in-1 14IML9 (83DJ00CPRA) має стильний алюмінієвий корпус та потужні компоненти, що забезпечують його продуктивність. Процесор впорається з ресурсомісткими додатками та мультизадачністю, а яскравий сенсорний екран відображає реалістичне зображення. Використовуйте Yoga 7 у режимах «планшет», «лептоп», «тент» чи «стенд» для різноманітних завдань.
Розкрий потенціал, грай, відпочивай
Yoga 7 оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 7 155U, який завдяки 12 ядрам і 14 потокам, здатний підвищувати тактову частоту до 4,8 ГГц при максимальному навантаженні. Для стабільної роботи з декількома програмами одночасно пристрій має оперативну пам’ять LPDDR5-7467, а 1 ТБ SSD дозволяє зберігати сотні улюблених фільмів і тисячі фото, забезпечуючи швидкий запуск додатків.
Поринь у світ мультимедіа
Yoga 7 оснащений 14-дюймовим IPS-екраном, роздільною здатністю 1920x1200 і яскравістю 300 ніт. Сенсорний дисплей забезпечує чітке зображення та зручне керування, а динаміки з Dolby Atmos радують чистим об'ємним звуком.
Залишайся мобільним
Yoga 7 вагою лише 1,61 кг легко носити з собою, а акумулятор забезпечує до 14 годин автономної роботи. Модуль Wi-Fi 6E гарантує стабільний зв’язок, а вебкамера 1080p з шторкою Privacy Shutter збереже приватність під час відеодзвінків.
Швидке підключення USB 3.2 і Thunderbolt™ 4 дозволяє легко підключати додаткові пристрої.
Дані під надійним захистом
Скористайтеся інфрачервоною камерою для швидкої автентифікації, а TPM 2.0 зашифрує ваші файли для захисту від несанкціонованого доступу. Міцний корпус відповідає стандарту MIL STD 810H, що робить Yoga 7 стійким до зовнішніх впливів.
Безмежні можливості для розваг і креативу
Тонкий, легкий і неймовірно автономний Yoga 7 2-in-1 14IML9 (83DJ00CPRA) має стильний алюмінієвий корпус та потужні компоненти, що забезпечують його продуктивність. Процесор впорається з ресурсомісткими додатками та мультизадачністю, а яскравий сенсорний екран відображає реалістичне зображення. Використовуйте Yoga 7 у режимах «планшет», «лептоп», «тент» чи «стенд» для різноманітних завдань.
Розкрий потенціал, грай, відпочивай
Yoga 7 оснащений процесором Intel® Core™ Ultra 7 155U, який завдяки 12 ядрам і 14 потокам, здатний підвищувати тактову частоту до 4,8 ГГц при максимальному навантаженні. Для стабільної роботи з декількома програмами одночасно пристрій має оперативну пам’ять LPDDR5-7467, а 1 ТБ SSD дозволяє зберігати сотні улюблених фільмів і тисячі фото, забезпечуючи швидкий запуск додатків.
Поринь у світ мультимедіа
Yoga 7 оснащений 14-дюймовим IPS-екраном, роздільною здатністю 1920x1200 і яскравістю 300 ніт. Сенсорний дисплей забезпечує чітке зображення та зручне керування, а динаміки з Dolby Atmos радують чистим об'ємним звуком.
Залишайся мобільним
Yoga 7 вагою лише 1,61 кг легко носити з собою, а акумулятор забезпечує до 14 годин автономної роботи. Модуль Wi-Fi 6E гарантує стабільний зв’язок, а вебкамера 1080p з шторкою Privacy Shutter збереже приватність під час відеодзвінків.
Швидке підключення USB 3.2 і Thunderbolt™ 4 дозволяє легко підключати додаткові пристрої.
Дані під надійним захистом
Скористайтеся інфрачервоною камерою для швидкої автентифікації, а TPM 2.0 зашифрує ваші файли для захисту від несанкціонованого доступу. Міцний корпус відповідає стандарту MIL STD 810H, що робить Yoga 7 стійким до зовнішніх впливів.