|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | Yoga |
| Модель | Yoga 9 2-in-1 14ILL10 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 140V |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On, 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB4® Gen 2x2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Вага | 1.32 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga 9 2-in-1 14ILL10 (83LC0050RA)
Немає в наявності
Код товару: 303800
86 399 грн
89 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Преміум, що підлаштовується під вас
Yoga 9 2-in-1 14ILL10 Luna Grey (83LC0050RA) — це більше, ніж просто ноутбук. Це витончене поєднання стилю, продуктивності й гнучкості, яке ідеально вписується у ваш ритм життя. Завдяки 360-градусному шарніру, пристрій легко трансформується з класичного ноутбука у планшет, режим презентації або намет. Витончений алюмінієвий корпус вагою лише 1,32 кг і товщиною 15,9 мм створений для мобільності, а в комплекті з точним і зручним стилусом Yoga Pen відкриває нові горизонти для творчості та нотаток на ходу.
Швидкість, інтелект, свобода дій
Потужний процесор Intel® Core™ Ultra 7 258V з 8 ядрами (4 продуктивних і 4 енергоефективних) та інтегрованим ШІ-модулем Intel® AI Boost виводить багатозадачність на новий рівень. Максимальна частота до 4,8 ГГц дозволяє з легкістю редагувати фото та відео, працювати з кодом або запускати вимогливі додатки. Вбудована графіка Intel® Arc™ Graphics гарантує плавну візуалізацію, будь то робота чи дозвілля.
32 ГБ швидкої оперативної пам’яті LPDDR5x і накопичувач на 1 ТБ SSD дарують блискавичну швидкодію й простір для всіх ваших проєктів і файлів.
Неперевершена картинка та звук
14-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю WQXGA+ (2880x1800), піковою яскравістю до 1100 ніт, підтримкою Dolby Vision® та сертифікацією Eyesafe® забезпечує яскраву, реалістичну та комфортну для очей картинку. Частота оновлення до 120 Гц гарантує плавність у всьому — від перегляду відео до малювання.
Доповнює візуальний досвід об’ємне звучання з чотирма динаміками й підтримкою Dolby Atmos®.
Мобільність без компромісів
Насолоджуйтесь до 26,5 годин автономної роботи у режимі відео або до 16,5 годин у браузері. Функція Rapid Charge подарує додаткові 3 години лише за 15 хвилин зарядки — ідеально для активного ритму.
Wi-Fi 7 забезпечує стабільне, надшвидке з’єднання. За вашу безпеку відповідає цілий комплекс рішень: сканер відбитків, інфрачервона камера з Windows Hello і фірмовий Privacy Shutter. Крім того, Yoga 9 відповідає військовому стандарту надійності MIL-STD-810H, тож витримає інтенсивну щоденну експлуатацію.
Yoga 9 2-in-1 14ILL10 Luna Grey (83LC0050RA) — це більше, ніж просто ноутбук. Це витончене поєднання стилю, продуктивності й гнучкості, яке ідеально вписується у ваш ритм життя. Завдяки 360-градусному шарніру, пристрій легко трансформується з класичного ноутбука у планшет, режим презентації або намет. Витончений алюмінієвий корпус вагою лише 1,32 кг і товщиною 15,9 мм створений для мобільності, а в комплекті з точним і зручним стилусом Yoga Pen відкриває нові горизонти для творчості та нотаток на ходу.
Швидкість, інтелект, свобода дій
Потужний процесор Intel® Core™ Ultra 7 258V з 8 ядрами (4 продуктивних і 4 енергоефективних) та інтегрованим ШІ-модулем Intel® AI Boost виводить багатозадачність на новий рівень. Максимальна частота до 4,8 ГГц дозволяє з легкістю редагувати фото та відео, працювати з кодом або запускати вимогливі додатки. Вбудована графіка Intel® Arc™ Graphics гарантує плавну візуалізацію, будь то робота чи дозвілля.
32 ГБ швидкої оперативної пам’яті LPDDR5x і накопичувач на 1 ТБ SSD дарують блискавичну швидкодію й простір для всіх ваших проєктів і файлів.
Неперевершена картинка та звук
14-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю WQXGA+ (2880x1800), піковою яскравістю до 1100 ніт, підтримкою Dolby Vision® та сертифікацією Eyesafe® забезпечує яскраву, реалістичну та комфортну для очей картинку. Частота оновлення до 120 Гц гарантує плавність у всьому — від перегляду відео до малювання.
Доповнює візуальний досвід об’ємне звучання з чотирма динаміками й підтримкою Dolby Atmos®.
Мобільність без компромісів
Насолоджуйтесь до 26,5 годин автономної роботи у режимі відео або до 16,5 годин у браузері. Функція Rapid Charge подарує додаткові 3 години лише за 15 хвилин зарядки — ідеально для активного ритму.
Wi-Fi 7 забезпечує стабільне, надшвидке з’єднання. За вашу безпеку відповідає цілий комплекс рішень: сканер відбитків, інфрачервона камера з Windows Hello і фірмовий Privacy Shutter. Крім того, Yoga 9 відповідає військовому стандарту надійності MIL-STD-810H, тож витримає інтенсивну щоденну експлуатацію.