|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Лінійка | Lenovo Yoga |
| Модель | Yoga Pro 7 14AKP10 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 14.5" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (24MB Cache, up to 5.0 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8000.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 860M Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Вага | 1.54 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 84.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA)
Немає в наявності
Код товару: 304007
60 428 грн
62 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Yoga Pro 7 14AKP10 Tidal Teal — потужність, стиль і надійність для професіоналів
Створений для творчих і технічних задач, Lenovo Yoga Pro 7 — це ноутбук нового покоління, що поєднує виняткову продуктивність, витончений дизайн і найсучасніші технології. Він ідеально підходить для тих, хто очікує максимум від свого пристрою — без компромісів у швидкості, якості зображення чи безпеці. Корпус з анодованого алюмінію, сертифікований за військовим стандартом MIL-STD-810H, не лише міцний, а й виглядає вишукано. Водночас ноутбук відповідає екологічним стандартам сталого виробництва. А завдяки OLED-дисплею з надзвичайною передачею кольорів, Yoga Pro 7 дарує повне візуальне занурення в роботу та творчість.
Максимум потужності — з технологіями штучного інтелекту
У серці Yoga Pro 7 — процесор AMD Ryzen™ AI 7 350 із 8 ядрами, 16 потоками і максимальною частотою до 5.0 ГГц. Цей чип легко справляється з ресурсомісткими проєктами: від 3D-моделювання до відеомонтажу, а вбудований NPU з продуктивністю до 50 TOPS пришвидшує задачі, що використовують штучний інтелект. 32 ГБ надшвидкої оперативної пам’яті LPDDR5x 8000 МГц та SSD на 1 ТБ забезпечують миттєву реакцію системи. Інтегрована графіка AMD Radeon™ 860M відповідає за плавне відтворення контенту й якісну візуалізацію.
OLED-дисплей для точності кожного пікселя
14,5-дюймовий PureSight Pro OLED-дисплей — справжня знахідка для дизайнерів, фотографів та відеомонтажерів. Роздільна здатність 3K (2944x1840), частота оновлення 90 Гц, пікова яскравість до 1000 ніт і підтримка Dolby Vision® та DisplayHDR™ True Black 600 забезпечують неймовірно реалістичне зображення. Завдяки точності кольору Delta E < 1 та сертифікації TÜV Rheinland®, очі залишатимуться свіжими навіть після тривалих сеансів роботи.
Свобода дій — де завгодно
До 9,5 годин автономної роботи на одному заряді — і це не межа. Функція Rapid Charge Express дозволяє зарядити ноутбук на 3 години роботи лише за 15 хвилин. Wi-Fi® 7 та Bluetooth® 5.4 забезпечують стабільне й швидке з’єднання. Система безпеки включає Microsoft Pluton TPM 2.0, інфрачервону камеру з підтримкою Windows Hello, а також шторку камери для повної конфіденційності.
Yoga Pro 7 — інструмент для тих, хто працює на повну
Професіонали, які створюють майбутнє — обирають інновації, швидкість і надійність. Саме це і пропонує Lenovo Yoga Pro 7.
Створений для творчих і технічних задач, Lenovo Yoga Pro 7 — це ноутбук нового покоління, що поєднує виняткову продуктивність, витончений дизайн і найсучасніші технології. Він ідеально підходить для тих, хто очікує максимум від свого пристрою — без компромісів у швидкості, якості зображення чи безпеці. Корпус з анодованого алюмінію, сертифікований за військовим стандартом MIL-STD-810H, не лише міцний, а й виглядає вишукано. Водночас ноутбук відповідає екологічним стандартам сталого виробництва. А завдяки OLED-дисплею з надзвичайною передачею кольорів, Yoga Pro 7 дарує повне візуальне занурення в роботу та творчість.
Максимум потужності — з технологіями штучного інтелекту
У серці Yoga Pro 7 — процесор AMD Ryzen™ AI 7 350 із 8 ядрами, 16 потоками і максимальною частотою до 5.0 ГГц. Цей чип легко справляється з ресурсомісткими проєктами: від 3D-моделювання до відеомонтажу, а вбудований NPU з продуктивністю до 50 TOPS пришвидшує задачі, що використовують штучний інтелект. 32 ГБ надшвидкої оперативної пам’яті LPDDR5x 8000 МГц та SSD на 1 ТБ забезпечують миттєву реакцію системи. Інтегрована графіка AMD Radeon™ 860M відповідає за плавне відтворення контенту й якісну візуалізацію.
OLED-дисплей для точності кожного пікселя
14,5-дюймовий PureSight Pro OLED-дисплей — справжня знахідка для дизайнерів, фотографів та відеомонтажерів. Роздільна здатність 3K (2944x1840), частота оновлення 90 Гц, пікова яскравість до 1000 ніт і підтримка Dolby Vision® та DisplayHDR™ True Black 600 забезпечують неймовірно реалістичне зображення. Завдяки точності кольору Delta E < 1 та сертифікації TÜV Rheinland®, очі залишатимуться свіжими навіть після тривалих сеансів роботи.
Свобода дій — де завгодно
До 9,5 годин автономної роботи на одному заряді — і це не межа. Функція Rapid Charge Express дозволяє зарядити ноутбук на 3 години роботи лише за 15 хвилин. Wi-Fi® 7 та Bluetooth® 5.4 забезпечують стабільне й швидке з’єднання. Система безпеки включає Microsoft Pluton TPM 2.0, інфрачервону камеру з підтримкою Windows Hello, а також шторку камери для повної конфіденційності.
Yoga Pro 7 — інструмент для тих, хто працює на повну
Професіонали, які створюють майбутнє — обирають інновації, швидкість і надійність. Саме це і пропонує Lenovo Yoga Pro 7.
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/90528978675098.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/67814100572785.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/94781417397590.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/13998535066083.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/16740655339711.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/30705404619485.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/18463148717139.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/69521750532942.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/31384262009210.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG001GRA) [304007]](/content/images/19/390x390l80mc0/26516880803261.jpg)