|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | Lenovo Yoga |
| Модель | Yoga Pro 7 14IAH10 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 14.5" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3000x1876 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 140T |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x SD card r |
| Вага | 1.54 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 84.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA)
Немає в наявності
Код товару: 303794
78 207 грн
79 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Yoga Pro 7 14IAH10 — ваш професійний інструмент для креативу, роботи й відпочинку
Yoga Pro 7 14IAH10 у кольорі Luna Grey — це поєднання витонченого дизайну, передових технологій і надзвичайної продуктивності в одному пристрої. Легкий корпус з алюмінію робить його зручним для щоденного використання, а преміальні характеристики — ідеальним вибором для тих, хто працює з графікою, відео чи просто цінує комфорт і швидкість.
Яскравий OLED-дисплей 3K — для бездоганної візуалізації
14,5-дюймовий сенсорний OLED-екран із роздільною здатністю 3K передає зображення з винятковою чіткістю та насиченими кольорами. Яскравість до 1000 ніт, підтримка Dolby Vision®, DisplayHDR™, Eyesafe® і 100% охоплення DCI-P3 гарантують точність кольорів навіть у складних світлових умовах. А завдяки частоті оновлення 120 Гц перегляд відео та робота з динамічним контентом буде плавною та приємною.
Максимум потужності завдяки Intel® Core™ Ultra 7
Процесор Intel® Core™ Ultra 7 255H із 16 ядрами та частотою до 5.1 ГГц — це гарантія швидкої та ефективної роботи навіть із ресурсоємними задачами. AI Boost забезпечує інтелектуальне розподілення навантаження, пришвидшуючи роботу в професійних програмах. А інтегрована відеокарта Intel® Arc™ 140T дозволяє комфортно працювати з графікою, відео та грати в сучасні ігри.
Швидкодія без обмежень
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x забезпечують блискавичне перемикання між програмами та стабільну роботу системи. Твердотільний накопичувач SSD на 1 ТБ — це простір для всіх ваших ідей, проєктів і мультимедіа.
Заряджайтеся швидко, працюйте довше
Акумулятор на 84 Вт·год підтримує швидку зарядку Rapid Charge Express — лише 15 хвилин підзарядки дадуть до 3 годин автономної роботи. Загальний час роботи без підключення до мережі — до 6.2 годин, що робить Yoga Pro 7 надійним супутником у подорожах і під час інтенсивного робочого дня.
Сучасні комунікації та захист
Wi-Fi® 7 та Bluetooth® 5.4 забезпечують стабільне й швидке з'єднання. Для захисту даних передбачено TPM 2.0, а для зручного входу — система розпізнавання обличчя через інфрачервону камеру. Вебкамера 5 МП із фізичною шторкою забезпечує конфіденційність у будь-якій ситуації. Пристрій також відповідає стандартам військової надійності, витримуючи складні умови експлуатації.
Yoga Pro 7 14IAH10 у кольорі Luna Grey — це поєднання витонченого дизайну, передових технологій і надзвичайної продуктивності в одному пристрої. Легкий корпус з алюмінію робить його зручним для щоденного використання, а преміальні характеристики — ідеальним вибором для тих, хто працює з графікою, відео чи просто цінує комфорт і швидкість.
Яскравий OLED-дисплей 3K — для бездоганної візуалізації
14,5-дюймовий сенсорний OLED-екран із роздільною здатністю 3K передає зображення з винятковою чіткістю та насиченими кольорами. Яскравість до 1000 ніт, підтримка Dolby Vision®, DisplayHDR™, Eyesafe® і 100% охоплення DCI-P3 гарантують точність кольорів навіть у складних світлових умовах. А завдяки частоті оновлення 120 Гц перегляд відео та робота з динамічним контентом буде плавною та приємною.
Максимум потужності завдяки Intel® Core™ Ultra 7
Процесор Intel® Core™ Ultra 7 255H із 16 ядрами та частотою до 5.1 ГГц — це гарантія швидкої та ефективної роботи навіть із ресурсоємними задачами. AI Boost забезпечує інтелектуальне розподілення навантаження, пришвидшуючи роботу в професійних програмах. А інтегрована відеокарта Intel® Arc™ 140T дозволяє комфортно працювати з графікою, відео та грати в сучасні ігри.
Швидкодія без обмежень
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x забезпечують блискавичне перемикання між програмами та стабільну роботу системи. Твердотільний накопичувач SSD на 1 ТБ — це простір для всіх ваших ідей, проєктів і мультимедіа.
Заряджайтеся швидко, працюйте довше
Акумулятор на 84 Вт·год підтримує швидку зарядку Rapid Charge Express — лише 15 хвилин підзарядки дадуть до 3 годин автономної роботи. Загальний час роботи без підключення до мережі — до 6.2 годин, що робить Yoga Pro 7 надійним супутником у подорожах і під час інтенсивного робочого дня.
Сучасні комунікації та захист
Wi-Fi® 7 та Bluetooth® 5.4 забезпечують стабільне й швидке з'єднання. Для захисту даних передбачено TPM 2.0, а для зручного входу — система розпізнавання обличчя через інфрачервону камеру. Вебкамера 5 МП із фізичною шторкою забезпечує конфіденційність у будь-якій ситуації. Пристрій також відповідає стандартам військової надійності, витримуючи складні умови експлуатації.
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/83199753357689.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/16702253599830.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/81213271346010.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/24957503732322.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/12828710081779.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/62311131631734.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/66151117460769.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/99457979499688.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/31399486106611.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/34648725866957.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/94488513701904.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/25595443273476.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/28113999918742.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/99342699674321.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/86478578396885.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0031RA) [303794]](/content/images/38/390x390l80mc0/59538713053078.jpg)