|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | Lenovo Yoga |
| Модель | Yoga Pro 7 14IAH10 |
| Тип ноутбуку | портативні |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 14.5" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3000x1876 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 140T |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics 140T |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x SD card r |
| Вага | 1.54 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 228.1 мм |
| Кардрідер | Так |
| Серія | Lenovo Yoga |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 84 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 84.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285H (1.0 - 5.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA)
Немає в наявності
Код товару: 303770
83 095 грн
84 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Yoga Pro 7 14IAH10 — ваш професійний інструмент для креативу, роботи й відпочинку
Yoga Pro 7 14IAH10 у кольорі Luna Grey — це поєднання витонченого дизайну, передових технологій і надзвичайної продуктивності в одному пристрої. Легкий корпус з алюмінію робить його зручним для щоденного використання, а преміальні характеристики — ідеальним вибором для тих, хто працює з графікою, відео чи просто цінує комфорт і швидкість.
Яскравий OLED-дисплей 3K — для бездоганної візуалізації
14,5-дюймовий сенсорний OLED-екран із роздільною здатністю 3K передає зображення з винятковою чіткістю та насиченими кольорами. Яскравість до 1000 ніт, підтримка Dolby Vision®, DisplayHDR™, Eyesafe® і 100% охоплення DCI-P3 гарантують точність кольорів навіть у складних світлових умовах. А завдяки частоті оновлення 120 Гц перегляд відео та робота з динамічним контентом буде плавною та приємною.
Швидкодія без обмежень
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x забезпечують блискавичне перемикання між програмами та стабільну роботу системи. Твердотільний накопичувач SSD на 1 ТБ — це простір для всіх ваших ідей, проєктів і мультимедіа.
Заряджайтеся швидко, працюйте довше
Акумулятор на 84 Вт·год підтримує швидку зарядку Rapid Charge Express — лише 15 хвилин підзарядки дадуть до 3 годин автономної роботи. Загальний час роботи без підключення до мережі — до 6.2 годин, що робить Yoga Pro 7 надійним супутником у подорожах і під час інтенсивного робочого дня.
Сучасні комунікації та захист
Wi-Fi® 7 та Bluetooth® 5.4 забезпечують стабільне й швидке з'єднання. Для захисту даних передбачено TPM 2.0, а для зручного входу — система розпізнавання обличчя через інфрачервону камеру. Вебкамера 5 МП із фізичною шторкою забезпечує конфіденційність у будь-якій ситуації. Пристрій також відповідає стандартам військової надійності, витримуючи складні умови експлуатації.
Yoga Pro 7 14IAH10 у кольорі Luna Grey — це поєднання витонченого дизайну, передових технологій і надзвичайної продуктивності в одному пристрої. Легкий корпус з алюмінію робить його зручним для щоденного використання, а преміальні характеристики — ідеальним вибором для тих, хто працює з графікою, відео чи просто цінує комфорт і швидкість.
Яскравий OLED-дисплей 3K — для бездоганної візуалізації
14,5-дюймовий сенсорний OLED-екран із роздільною здатністю 3K передає зображення з винятковою чіткістю та насиченими кольорами. Яскравість до 1000 ніт, підтримка Dolby Vision®, DisplayHDR™, Eyesafe® і 100% охоплення DCI-P3 гарантують точність кольорів навіть у складних світлових умовах. А завдяки частоті оновлення 120 Гц перегляд відео та робота з динамічним контентом буде плавною та приємною.
Швидкодія без обмежень
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x забезпечують блискавичне перемикання між програмами та стабільну роботу системи. Твердотільний накопичувач SSD на 1 ТБ — це простір для всіх ваших ідей, проєктів і мультимедіа.
Заряджайтеся швидко, працюйте довше
Акумулятор на 84 Вт·год підтримує швидку зарядку Rapid Charge Express — лише 15 хвилин підзарядки дадуть до 3 годин автономної роботи. Загальний час роботи без підключення до мережі — до 6.2 годин, що робить Yoga Pro 7 надійним супутником у подорожах і під час інтенсивного робочого дня.
Сучасні комунікації та захист
Wi-Fi® 7 та Bluetooth® 5.4 забезпечують стабільне й швидке з'єднання. Для захисту даних передбачено TPM 2.0, а для зручного входу — система розпізнавання обличчя через інфрачервону камеру. Вебкамера 5 МП із фізичною шторкою забезпечує конфіденційність у будь-якій ситуації. Пристрій також відповідає стандартам військової надійності, витримуючи складні умови експлуатації.
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/91906106731741.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/75795631802061.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/19194505391198.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/87962753684999.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/94603140417946.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/51242115933270.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/53632301658258.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/77666443111165.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/49007040546018.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/55574208212147.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/48485868534160.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/86708988726375.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/56166117311079.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/64696135554943.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/30497817157126.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0032RA) [303770]](/content/images/11/390x390l80mc0/79449185970334.jpg)