|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | Yoga Pro |
| Модель | Yoga Pro 9 16IAH10 |
| Призначення | Бізнес, Преміум, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 64 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8400.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x SD ca |
| Вага | 1.92 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 84.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA)
Немає в наявності
Код товару: 304066
124 799 грн
129 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужність преміум-класу в елегантному форм-факторі
Yoga Pro 9 16IAH10 — це вибір для тих, хто очікує від ноутбука максимальної продуктивності, вишуканого дизайну та широких можливостей для творчості, роботи й відпочинку. Легкий алюмінієвий корпус, сучасні преміальні матеріали та стильний відтінок Luna Grey — усе продумано до деталей, щоб поєднати естетику з надійністю у щоденному використанні.
Революційна швидкодія та розумні можливості
Усередині — процесор Intel® Core™ Ultra 7 255H із 16 ядрами, 16 потоками та максимальною частотою до 5,1 ГГц. Потужності вистачає як для ресурсомістких задач — від 3D-рендерингу до монтажу відео та геймінгу, — так і для плавної багатозадачності.
Завдяки вбудованому Intel AI Boost штучний інтелект адаптує систему до ваших сценаріїв, прискорюючи роботу та оптимізуючи енергоспоживання. Це поєднання продуктивності й енергоефективності забезпечує комфортну роботу протягом усього дня.
Простір для ідей — без обмежень
64 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x відкривають нові горизонти багатозадачності: працюйте в кількох важких програмах одночасно без жодних затримок. А два SSD по 1 ТБ забезпечують блискавичний доступ до великих обсягів даних — від фотоархівів і відео до складних проєктів.
Професійну графіку забезпечує відеокарта NVIDIA GeForce RTX™ 5070 (8 ГБ), що ідеально підходить для створення контенту, ігор і роботи з 3D-графікою.
Дисплей, що перевершує очікування
16-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 2880x1800, частотою оновлення 120 Гц і яскравістю до 1100 ніт дарує глибокі чорні тони, реалістичні кольори та ідеальну чіткість.
Сертифікації Dolby Vision®, DisplayHDR™ 1000, X-Rite®, Eyesafe® підтверджують його професійний рівень — ідеально для фото- й відеоредагування, дизайну та перегляду HDR-контенту.
До 14 годин автономності та сучасні технології
Акумулятор на 84 Вт·год підтримує Rapid Charge Express: усього 15 хвилин заряджання — і ви готові до 3 годин роботи. Без доступу до розетки ноутбук працює до 14 годин у режимі перегляду відео або легких задач — ідеально для мобільного ритму життя.
Wi-Fi 7 забезпечує надшвидке з'єднання навіть у перевантажених мережах. А за вашу безпеку відповідають TPM 2.0, Windows Hello з розпізнаванням обличчя та електронний затвор вебкамери.
Yoga Pro 9 16IAH10 — це вибір для тих, хто очікує від ноутбука максимальної продуктивності, вишуканого дизайну та широких можливостей для творчості, роботи й відпочинку. Легкий алюмінієвий корпус, сучасні преміальні матеріали та стильний відтінок Luna Grey — усе продумано до деталей, щоб поєднати естетику з надійністю у щоденному використанні.
Революційна швидкодія та розумні можливості
Усередині — процесор Intel® Core™ Ultra 7 255H із 16 ядрами, 16 потоками та максимальною частотою до 5,1 ГГц. Потужності вистачає як для ресурсомістких задач — від 3D-рендерингу до монтажу відео та геймінгу, — так і для плавної багатозадачності.
Завдяки вбудованому Intel AI Boost штучний інтелект адаптує систему до ваших сценаріїв, прискорюючи роботу та оптимізуючи енергоспоживання. Це поєднання продуктивності й енергоефективності забезпечує комфортну роботу протягом усього дня.
Простір для ідей — без обмежень
64 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x відкривають нові горизонти багатозадачності: працюйте в кількох важких програмах одночасно без жодних затримок. А два SSD по 1 ТБ забезпечують блискавичний доступ до великих обсягів даних — від фотоархівів і відео до складних проєктів.
Професійну графіку забезпечує відеокарта NVIDIA GeForce RTX™ 5070 (8 ГБ), що ідеально підходить для створення контенту, ігор і роботи з 3D-графікою.
Дисплей, що перевершує очікування
16-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 2880x1800, частотою оновлення 120 Гц і яскравістю до 1100 ніт дарує глибокі чорні тони, реалістичні кольори та ідеальну чіткість.
Сертифікації Dolby Vision®, DisplayHDR™ 1000, X-Rite®, Eyesafe® підтверджують його професійний рівень — ідеально для фото- й відеоредагування, дизайну та перегляду HDR-контенту.
До 14 годин автономності та сучасні технології
Акумулятор на 84 Вт·год підтримує Rapid Charge Express: усього 15 хвилин заряджання — і ви готові до 3 годин роботи. Без доступу до розетки ноутбук працює до 14 годин у режимі перегляду відео або легких задач — ідеально для мобільного ритму життя.
Wi-Fi 7 забезпечує надшвидке з'єднання навіть у перевантажених мережах. А за вашу безпеку відповідають TPM 2.0, Windows Hello з розпізнаванням обличчя та електронний затвор вебкамери.
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/74223220450663.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/89524489780276.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/52094477922829.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/73945419655687.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/99373358307923.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/32054403282023.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/65938007565861.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/30319348378803.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/33053030095030.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/65400783313267.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/53649839588268.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/57171047841796.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/63116452787850.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/72476410490227.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/61544549623248.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066] Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00057RA) [304066]](/content/images/3/390x390l80mc0/60432818411280.jpg)