|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | Yoga Slim |
| Модель | Yoga Slim 7 14ILL10 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 Processor 226V (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 130V |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader |
| Вага | 1.19 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 70.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA)
Немає в наявності
Код товару: 304036
46 999 грн
48 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Легкий, витончений і готовий до дії
Ноутбук Yoga Slim 7 14ILL10 Luna Grey (83JX008JRA) — ідеальне поєднання мобільності, продуктивності та преміального дизайну. Його корпус з анодованого алюмінію важить лише 1,19 кг, тому пристрій легко супроводжуватиме вас протягом дня, будь-де. Він створений для тих, хто цінує свободу руху без компромісів у можливостях.
14-дюймовий OLED-дисплей забезпечує неймовірну чіткість і яскравість зображення, а автономність до 34 годин перегляду відео або до 17,5 годин активної роботи дозволяє не турбуватись про зарядку протягом усього дня — і навіть більше.
Максимум потужності у мінімальному форматі
У серці пристрою — інноваційний процесор Intel® Core™ Ultra 7 226V із вісьмома ядрами (4 продуктивних + 4 енергоефективних) та максимальною частотою до 4.5 ГГц. Він забезпечує високу швидкість роботи навіть у ресурсоємних завданнях — від графіки до відеомонтажу.
Завдяки вбудованому модулю штучного інтелекту Intel® AI Boost з продуктивністю до 47 TOPS, ноутбук розумно адаптується до ваших потреб: прискорює робочі процеси, покращує багатозадачність і забезпечує плавну роботу системи.
16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x та швидкий твердотільний накопичувач на 1 ТБ дають змогу без затримок працювати з великими файлами, проєктами та медіа.
Яскраве зображення та потужне звучання
Високоякісний OLED-дисплей WUXGA (1920×1200) із яскравістю до 600 ніт, глибоким чорним кольором та підтримкою HDR забезпечує яскраві, живі кольори. Графіка Intel® Arc™ Graphics 130V чудово справляється з мультимедійними задачами та іграми.
Чотири динаміки — два високочастотні та два сабвуфери — створюють об’ємне, чисте звучання. Технологія Dolby Atmos® і потужний підсилювач (AMP) гарантують насичене аудіо без спотворень навіть на високій гучності.
Створений, щоб адаптуватись до вашого стилю життя
Акумулятор на 70 Вт·год підтримує технологію Rapid Charge Express, що забезпечує до 3 годин роботи після всього 15 хвилин заряджання. Новітній модуль Wi-Fi® 7 забезпечує блискавичний і стабільний зв’язок навіть у перевантажених мережах.
Інтелектуальні функції безпеки — TPM 2.0, Windows Hello, інфрачервона камера — захищають ваші дані та дозволяють миттєво розблоковувати пристрій без паролів.
Yoga Slim 7 також пропонує зручний набір портів: USB-A, USB-C Thunderbolt, HDMI та комбінований аудіо-роз’єм (3,5 мм) — усе для комфортної роботи з периферією та підключення додаткових пристроїв.
Ноутбук Yoga Slim 7 14ILL10 Luna Grey (83JX008JRA) — ідеальне поєднання мобільності, продуктивності та преміального дизайну. Його корпус з анодованого алюмінію важить лише 1,19 кг, тому пристрій легко супроводжуватиме вас протягом дня, будь-де. Він створений для тих, хто цінує свободу руху без компромісів у можливостях.
14-дюймовий OLED-дисплей забезпечує неймовірну чіткість і яскравість зображення, а автономність до 34 годин перегляду відео або до 17,5 годин активної роботи дозволяє не турбуватись про зарядку протягом усього дня — і навіть більше.
Максимум потужності у мінімальному форматі
У серці пристрою — інноваційний процесор Intel® Core™ Ultra 7 226V із вісьмома ядрами (4 продуктивних + 4 енергоефективних) та максимальною частотою до 4.5 ГГц. Він забезпечує високу швидкість роботи навіть у ресурсоємних завданнях — від графіки до відеомонтажу.
Завдяки вбудованому модулю штучного інтелекту Intel® AI Boost з продуктивністю до 47 TOPS, ноутбук розумно адаптується до ваших потреб: прискорює робочі процеси, покращує багатозадачність і забезпечує плавну роботу системи.
16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x та швидкий твердотільний накопичувач на 1 ТБ дають змогу без затримок працювати з великими файлами, проєктами та медіа.
Яскраве зображення та потужне звучання
Високоякісний OLED-дисплей WUXGA (1920×1200) із яскравістю до 600 ніт, глибоким чорним кольором та підтримкою HDR забезпечує яскраві, живі кольори. Графіка Intel® Arc™ Graphics 130V чудово справляється з мультимедійними задачами та іграми.
Чотири динаміки — два високочастотні та два сабвуфери — створюють об’ємне, чисте звучання. Технологія Dolby Atmos® і потужний підсилювач (AMP) гарантують насичене аудіо без спотворень навіть на високій гучності.
Створений, щоб адаптуватись до вашого стилю життя
Акумулятор на 70 Вт·год підтримує технологію Rapid Charge Express, що забезпечує до 3 годин роботи після всього 15 хвилин заряджання. Новітній модуль Wi-Fi® 7 забезпечує блискавичний і стабільний зв’язок навіть у перевантажених мережах.
Інтелектуальні функції безпеки — TPM 2.0, Windows Hello, інфрачервона камера — захищають ваші дані та дозволяють миттєво розблоковувати пристрій без паролів.
Yoga Slim 7 також пропонує зручний набір портів: USB-A, USB-C Thunderbolt, HDMI та комбінований аудіо-роз’єм (3,5 мм) — усе для комфортної роботи з периферією та підключення додаткових пристроїв.
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/48650101329570.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/89944708978018.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/93249174419907.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/58966515717237.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/85544280175958.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/61596822961383.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/74803324385262.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/51258746499393.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/17256573101415.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/54215036475831.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/64418985278060.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/43747986593345.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/31239826537919.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/94705493031458.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/93258234500930.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX008JRA) [304036]](/content/images/1/390x390l80mc0/59649136232809.jpg)