|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | Yoga Slim |
| Модель | Yoga Slim 7 15ILL9 |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 140V |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Вага | 1.53 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 70.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA)
Немає в наявності
Код товару: 304009
65 224 грн
67 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Тонкий. Могутній. Готовий до всього
Yoga Slim 7 15ILL9 Luna Grey (83HM005HRA) — це втілення сучасних технологій у витонченому корпусі. Його тонкий профіль, стильний дизайн у кольорі Luna Grey та вага всього 1.53 кг роблять цей ноутбук ідеальним для активного життя — вдома, в офісі чи в дорозі.
Завдяки потужному процесору Intel® Core™ Ultra з підтримкою штучного інтелекту та розкішному OLED-дисплею, Yoga Slim 7 стане універсальним помічником для роботи, навчання чи творчості. Акумулятор забезпечує до 22 годин автономної роботи, дозволяючи вам залишатися продуктивними без прив’язки до розетки.
Intel Core Ultra та AI: розумна потужність
Ноутбук працює на базі Intel® Core™ Ultra 7 258V — це 8-ядерний чип із максимальною частотою до 4.8 ГГц, укомплектований вбудованим нейропроцесором Intel AI Boost для задач на основі ШІ. Він миттєво розподіляє навантаження, зберігаючи баланс між швидкістю й енергоефективністю.
Завдяки 32 ГБ оперативної пам’яті та SSD-накопичувачу на 1 ТБ, пристрій забезпечує надшвидке завантаження системи та програм, а також плавну роботу навіть з ресурсоємним ПЗ — від редагування відео до 3D-моделювання.
OLED-дисплей, що захоплює
15.3-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 2880x1800, частотою оновлення 120 Гц, підтримкою Dolby Vision™ і сертифікацією Eyesafe® — це справжнє вікно у світ високоякісного контенту. Яскравість у 500 ніт і антиблікове покриття гарантують комфортне переглядання навіть при тривалому використанні.
Графічний адаптер Intel® Arc™ 140V забезпечує реалістичну картинку та плавну візуалізацію, що стане в пригоді як у творчих задачах, так і в іграх.
Об’ємний звук, який вражає
Чотири динаміки (два твітери та два вуфери), налаштовані з Dolby Atmos®, дарують чистий, глибокий та просторовий звук. Технологія Smart Amplifier зберігає високу якість звучання навіть на великій гучності — для повного занурення у фільми, музику чи онлайн-спілкування.
Висока автономність і сучасне підключення
Акумулятор ємністю 70 Вт·год забезпечує до 13.5 годин серфінгу в інтернеті або до 22 годин перегляду відео офлайн. Функція Rapid Charge Express дозволяє зарядити ноутбук на 3 години роботи всього за 15 хвилин.
Підключення — без компромісів: два порти USB-C® з підтримкою Thunderbolt™ 4, USB-A, HDMI, а також новітній Wi-Fi 7 для надшвидкої та стабільної мережі.
За безпеку відповідає TPM 2.0, інфрачервона камера з підтримкою Windows Hello та механічна шторка для конфіденційності.
Yoga Slim 7 15ILL9 Luna Grey (83HM005HRA) — це втілення сучасних технологій у витонченому корпусі. Його тонкий профіль, стильний дизайн у кольорі Luna Grey та вага всього 1.53 кг роблять цей ноутбук ідеальним для активного життя — вдома, в офісі чи в дорозі.
Завдяки потужному процесору Intel® Core™ Ultra з підтримкою штучного інтелекту та розкішному OLED-дисплею, Yoga Slim 7 стане універсальним помічником для роботи, навчання чи творчості. Акумулятор забезпечує до 22 годин автономної роботи, дозволяючи вам залишатися продуктивними без прив’язки до розетки.
Intel Core Ultra та AI: розумна потужність
Ноутбук працює на базі Intel® Core™ Ultra 7 258V — це 8-ядерний чип із максимальною частотою до 4.8 ГГц, укомплектований вбудованим нейропроцесором Intel AI Boost для задач на основі ШІ. Він миттєво розподіляє навантаження, зберігаючи баланс між швидкістю й енергоефективністю.
Завдяки 32 ГБ оперативної пам’яті та SSD-накопичувачу на 1 ТБ, пристрій забезпечує надшвидке завантаження системи та програм, а також плавну роботу навіть з ресурсоємним ПЗ — від редагування відео до 3D-моделювання.
OLED-дисплей, що захоплює
15.3-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 2880x1800, частотою оновлення 120 Гц, підтримкою Dolby Vision™ і сертифікацією Eyesafe® — це справжнє вікно у світ високоякісного контенту. Яскравість у 500 ніт і антиблікове покриття гарантують комфортне переглядання навіть при тривалому використанні.
Графічний адаптер Intel® Arc™ 140V забезпечує реалістичну картинку та плавну візуалізацію, що стане в пригоді як у творчих задачах, так і в іграх.
Об’ємний звук, який вражає
Чотири динаміки (два твітери та два вуфери), налаштовані з Dolby Atmos®, дарують чистий, глибокий та просторовий звук. Технологія Smart Amplifier зберігає високу якість звучання навіть на великій гучності — для повного занурення у фільми, музику чи онлайн-спілкування.
Висока автономність і сучасне підключення
Акумулятор ємністю 70 Вт·год забезпечує до 13.5 годин серфінгу в інтернеті або до 22 годин перегляду відео офлайн. Функція Rapid Charge Express дозволяє зарядити ноутбук на 3 години роботи всього за 15 хвилин.
Підключення — без компромісів: два порти USB-C® з підтримкою Thunderbolt™ 4, USB-A, HDMI, а також новітній Wi-Fi 7 для надшвидкої та стабільної мережі.
За безпеку відповідає TPM 2.0, інфрачервона камера з підтримкою Windows Hello та механічна шторка для конфіденційності.
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/64649065626786.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/90408920220063.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/57163638002064.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/12658228186981.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/34418347935218.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/64938756010821.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/53109127677226.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/21981744191455.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/56506198418312.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/83674853578558.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/93294305936383.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/35939479477126.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/66570263697106.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/60006184957811.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/56286897427831.jpg)
![Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009] Ноутбук LENOVO Yoga Slim 7 15ILL9 (83HM005HRA) [304009]](/content/images/21/390x390l80mc0/13219495302808.jpg)