|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | MSI Crosshair |
| Модель | Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX (30M Cache, 5.20 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 3x USB Type-A USB 3.2 Gen 1, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 1 комбінований роз'єм для мікрофона/виходу для навушників |
| Вага | 2.5 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD type (30fps@720p), 3D Noise Reduction (3DNR) |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055)
Немає в наявності
Код товару: 305392
92 639 грн
96 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Crosshair 16 HX AI D2XW
У безмежних просторах всесвіту відважний розвідник вирушає в епічну подорож, озброєний передовими технологіями. Crosshair 16 HX AI D2XW створений для тих, хто прагне відкривати нові горизонти та впевнено рухатися в невідоме.
Новий рівень гри
Відеокарти NVIDIA Blackwell — GeForce RTX™ 50 Series — відкривають революційні можливості для геймерів і творців контенту. Потужний AI-прискорювач забезпечує нові враження та виняткову графічну деталізацію. Підвищуйте продуктивність із NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з неймовірною швидкістю та розкривайте свій творчий потенціал разом із NVIDIA Studio. Усе це — в тонкому, енергоефективному ноутбуці, оптимізованому технологією Max-Q.
Ще розумніший, ще ефективніший
Підвищуйте продуктивність із Copilot та MSI AI Engine. Інтелектуальні AI-інструменти адаптуються до ваших завдань, оптимізують ресурси системи та забезпечують плавну багатозадачність без зайвих зусиль.
Оновлена система охолодження
Новий дизайн із багатонаправленими вентиляційними отворами гарантує ефективніше відведення тепла. Спільна теплова магістраль для CPU та GPU з п’ятьма тепловими трубками, збільшений діаметр теплотрубок і фірмова термопаста MSI забезпечують стабільну максимальну продуктивність навіть під час екстремальних ігрових навантажень.
Більше чіткості. Більше швидкості.
QHD+ дисплей дарує приголомшливу деталізацію, а частота оновлення 240 Гц забезпечує неймовірно плавне та чітке зображення для повного занурення в гру та миттєвої реакції.
Атмосфера, що захоплює
Пориньте у світ гри з 24-зонною RGB-клавіатурою з підсвіченими клавішами WASD та унікальними ковпачками. Яскраве світло та стильний дизайн створюють справжню ігрову атмосферу.
Високошвидкісна конфігурація
Підтримка до двох SSD і надшвидкісні швидкості передачі даних забезпечують виняткову продуктивність. Серія Crosshair готова до найвибагливіших ігор, роботи та багатозадачності без компромісів.
У безмежних просторах всесвіту відважний розвідник вирушає в епічну подорож, озброєний передовими технологіями. Crosshair 16 HX AI D2XW створений для тих, хто прагне відкривати нові горизонти та впевнено рухатися в невідоме.
Новий рівень гри
Відеокарти NVIDIA Blackwell — GeForce RTX™ 50 Series — відкривають революційні можливості для геймерів і творців контенту. Потужний AI-прискорювач забезпечує нові враження та виняткову графічну деталізацію. Підвищуйте продуктивність із NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з неймовірною швидкістю та розкривайте свій творчий потенціал разом із NVIDIA Studio. Усе це — в тонкому, енергоефективному ноутбуці, оптимізованому технологією Max-Q.
Ще розумніший, ще ефективніший
Підвищуйте продуктивність із Copilot та MSI AI Engine. Інтелектуальні AI-інструменти адаптуються до ваших завдань, оптимізують ресурси системи та забезпечують плавну багатозадачність без зайвих зусиль.
Оновлена система охолодження
Новий дизайн із багатонаправленими вентиляційними отворами гарантує ефективніше відведення тепла. Спільна теплова магістраль для CPU та GPU з п’ятьма тепловими трубками, збільшений діаметр теплотрубок і фірмова термопаста MSI забезпечують стабільну максимальну продуктивність навіть під час екстремальних ігрових навантажень.
Більше чіткості. Більше швидкості.
QHD+ дисплей дарує приголомшливу деталізацію, а частота оновлення 240 Гц забезпечує неймовірно плавне та чітке зображення для повного занурення в гру та миттєвої реакції.
Атмосфера, що захоплює
Пориньте у світ гри з 24-зонною RGB-клавіатурою з підсвіченими клавішами WASD та унікальними ковпачками. Яскраве світло та стильний дизайн створюють справжню ігрову атмосферу.
Високошвидкісна конфігурація
Підтримка до двох SSD і надшвидкісні швидкості передачі даних забезпечують виняткову продуктивність. Серія Crosshair готова до найвибагливіших ігор, роботи та багатозадачності без компромісів.
![Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392] Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392]](/content/images/11/390x390l80mc0/58260621331576.png)
![Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392] Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392]](/content/images/11/390x390l80mc0/65293686570073.png)
![Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392] Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392]](/content/images/11/390x390l80mc0/30172044365776.png)
![Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392] Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392]](/content/images/11/390x390l80mc0/40775866553576.png)
![Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392] Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-055 (9S7-15P421-055) [305392]](/content/images/11/390x390l80mc0/57189240580422.png)