|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Crosshair |
| Модель | Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-057 |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 18" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX (30M Cache, 5.20 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 x Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 3 x Type-A USB3.2 Gen1, 1 x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 1 x Gigabit Ethernet, 1 x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Вага | 3.1 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Більше 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-057 (9S7-184111-057)
Немає в наявності
Код товару: 305621
94 079 грн
97 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Crosshair 18 HX AI A2XW — максимальна потужність без компромісів
Новий рівень апгрейду вже тут. Crosshair 18 HX AI A2XW став ще більшим, витривалішим і потужнішим. Продумана конструкція та передові характеристики дають вам тактичну перевагу в кожному матчі. Захоплюйте лут, наводьте приціл і завдавайте вирішального удару.
Революція у грі
Побудовані на архітектурі NVIDIA Blackwell, відеокарти GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і креаторів. Потужний AI-движок, підтримка NVIDIA DLSS 4 та інструменти NVIDIA Studio забезпечують проривну продуктивність, реалістичну графіку й надшвидке створення контенту. Усе це — в тонких і енергоефективних ноутбуках з оптимізацією Max-Q.
MSI Overboost Technology
Коли гра вимагає максимуму, технологія MSI Overboost розкриває повний потенціал системи, забезпечуючи сумарну потужність CPU та GPU до 170 Вт для стабільної роботи під екстремальними навантаженнями.
Ще розумніший у роботі
Copilot і фірмовий MSI AI Engine адаптуються до ваших сценаріїв використання, оптимізуючи продуктивність і спрощуючи багатозадачність. Розумні AI-інструменти роблять роботу та гру швидшими й комфортнішими.
Оновлене охолодження для максимальної стабільності
Нова система вентиляції зі спільними тепловими трубками, до 6 теплотрубок між CPU та GPU, збільшений внутрішній діаметр трубок і фірмова термопаста MSI гарантують ефективне відведення тепла навіть під час інтенсивного геймінгу.
Більше екрану — більше занурення
18-дюймова QHD+ панель забезпечує виняткову чіткість і деталізацію, а частота оновлення 240 Гц дарує плавну, миттєву реакцію та повне занурення в ігровий процес.
Атмосфера, що захоплює
24-зонна RGB-клавіатура з підсвіченими клавішами WASD та унікальними кейкапами створює яскраву ігрову атмосферу та підкреслює стиль ноутбука.
Надшвидка система зберігання
Підтримка до двох SSD, блискавичні швидкості передачі даних і пам’ять DDR5 забезпечують виняткову продуктивність у іграх, роботі з контентом і багатозадачності без обмежень.
Новий рівень апгрейду вже тут. Crosshair 18 HX AI A2XW став ще більшим, витривалішим і потужнішим. Продумана конструкція та передові характеристики дають вам тактичну перевагу в кожному матчі. Захоплюйте лут, наводьте приціл і завдавайте вирішального удару.
Революція у грі
Побудовані на архітектурі NVIDIA Blackwell, відеокарти GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і креаторів. Потужний AI-движок, підтримка NVIDIA DLSS 4 та інструменти NVIDIA Studio забезпечують проривну продуктивність, реалістичну графіку й надшвидке створення контенту. Усе це — в тонких і енергоефективних ноутбуках з оптимізацією Max-Q.
MSI Overboost Technology
Коли гра вимагає максимуму, технологія MSI Overboost розкриває повний потенціал системи, забезпечуючи сумарну потужність CPU та GPU до 170 Вт для стабільної роботи під екстремальними навантаженнями.
Ще розумніший у роботі
Copilot і фірмовий MSI AI Engine адаптуються до ваших сценаріїв використання, оптимізуючи продуктивність і спрощуючи багатозадачність. Розумні AI-інструменти роблять роботу та гру швидшими й комфортнішими.
Оновлене охолодження для максимальної стабільності
Нова система вентиляції зі спільними тепловими трубками, до 6 теплотрубок між CPU та GPU, збільшений внутрішній діаметр трубок і фірмова термопаста MSI гарантують ефективне відведення тепла навіть під час інтенсивного геймінгу.
Більше екрану — більше занурення
18-дюймова QHD+ панель забезпечує виняткову чіткість і деталізацію, а частота оновлення 240 Гц дарує плавну, миттєву реакцію та повне занурення в ігровий процес.
Атмосфера, що захоплює
24-зонна RGB-клавіатура з підсвіченими клавішами WASD та унікальними кейкапами створює яскраву ігрову атмосферу та підкреслює стиль ноутбука.
Надшвидка система зберігання
Підтримка до двох SSD, блискавичні швидкості передачі даних і пам’ять DDR5 забезпечують виняткову продуктивність у іграх, роботі з контентом і багатозадачності без обмежень.