|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | MSI Crosshair |
| Модель | Crosshair A17 HX D8WGKG-022XUA |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 17" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840HX |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість потоків | 24 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 96 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | 5070 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 3x Type-A USB3.2 Gen2, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 1 комбінований роз'єм для мікрофона/виходу для навушників |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2.8 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Кількість осередків у батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Безпека | Firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0, Kensington Lock |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD type (30fps@720p), 3D Noise Reduction (3DNR) |
| Блок живлення | 240W adapter |
| Габарити | 22,2–29,7 x 383,2 x 279,9 |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 90 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Роз'єми і порти введення-виведення | LAN , 3x Type-A USB3.2 Gen2, 1x HDMI™ 2.1 (8K при 60 Гц / 4K при 120 Гц), 1 комбінований роз’єм для навушників і мікрофона, 1 x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Тип клавіатури | 24-зонна ігрова клавіатура з RGB-підсвічуванням і клавішею Copilot |
| Мультимедіа | 720p HD camera with privacy shutter, 2x 2 Вт динамік, 3D шумозаглушення (3DNR) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.10 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Crosshair A17 HX D8WGKG-022XUA (9S7-17TL23-022)
Немає в наявності
Код товару: 304140
85 210 грн
88 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
MSI Crosshair A17 HX D8WGKG-022XUA (9S7-17TL23-022) оснащений процесором Ryzen 7 8840HX, відеокартою GeForce RTX 5070, 16 ГБ оперативної пам’яті та SSD на 1 ТБ. Має 17-дюймовий QHD+ дисплей з частотою 240 Гц і 100% покриттям DCI-P3. Підтримує Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 та має клавіатуру з підсвічуванням.