|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Cyborg |
| Модель | Cyborg 15 A13UDX-2246XUA |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™), 2x Type-A USB3.2 Gen1, 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz), 1 комбінований роз'єм для мікрофона/виходу для навушників |
| Вага | 1.98 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 53.50 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Cyborg 15 A13UDX-2246XUA (9S7-15K111-2246)
Немає в наявності
Код товару: 305394
44 159 грн
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
MSI Cyborg 15 A13UDX
Нова фаза еволюції вже настала. Пориньте у світ ігор у стилі кіберпанк, підкресліть свій sci-fi образ та здобувайте перевагу над суперниками завдяки революційному «залізу». Cyborg 15 A13UDX з футуристичним механізованим дизайном створений, щоб стати одним із найсміливіших та найінноваційніших ігрових ноутбуків нового покоління.
Прозорий футуристичний дизайн
Напівпрозорі елементи клавіатури та корпусу відкривають погляд на внутрішню структуру пристрою, створюючи ефект «кібернетичного ядра». Виразні техно-деталі та єдина дизайнерська мова по всьому корпусу формують нове бачення майбутнього ігрових ноутбуків.
Персонаж, створений концепт-артистом Полом Чепті
MSI об’єдналася з румунським концепт-художником Полом Чепті для створення кіберпанк-персонажа C15. Натхненний всесвітами Blade Runner та Dune, Пол працював над відомими ігровими серіями, зокрема Battlefield. Його унікальне бачення ідеально відобразило характер Cyborg 15 — стрімкий, механізований та повністю готовий до будь-яких викликів.
Intel® Core™ i7-13620H
Процесори Intel® Core™ 13-го покоління з гібридною архітектурою, що поєднує 6 продуктивних і 4 енергоефективні ядра, забезпечують високу швидкодію в багатозадачності та стабільну продуктивність у вимогливих іграх.
Абсолютна ігрова потужність
Відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series Laptop на базі архітектури Ampere відкривають доступ до реалістичного трасування променів та інтелектуальних технологій, зокрема NVIDIA DLSS. Технології Max-Q оптимізують продуктивність, роблячи тонкий ноутбук ще швидшим, тихішим та ефективнішим.
Плавність у кожному русі
144-Гц IPS-рівневий дисплей гарантує чітке зображення та максимально плавний геймплей без розривів і затримок.
Охолодження нового рівня
Оновлена система Shared-Pipe дозволяє процесору та відеокарті ефективно ділити теплові ресурси в реальному часі. У поєднанні з фірмовою термопастою MSI це забезпечує стабільну продуктивність навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій.
Нова фаза еволюції вже настала. Пориньте у світ ігор у стилі кіберпанк, підкресліть свій sci-fi образ та здобувайте перевагу над суперниками завдяки революційному «залізу». Cyborg 15 A13UDX з футуристичним механізованим дизайном створений, щоб стати одним із найсміливіших та найінноваційніших ігрових ноутбуків нового покоління.
Прозорий футуристичний дизайн
Напівпрозорі елементи клавіатури та корпусу відкривають погляд на внутрішню структуру пристрою, створюючи ефект «кібернетичного ядра». Виразні техно-деталі та єдина дизайнерська мова по всьому корпусу формують нове бачення майбутнього ігрових ноутбуків.
Персонаж, створений концепт-артистом Полом Чепті
MSI об’єдналася з румунським концепт-художником Полом Чепті для створення кіберпанк-персонажа C15. Натхненний всесвітами Blade Runner та Dune, Пол працював над відомими ігровими серіями, зокрема Battlefield. Його унікальне бачення ідеально відобразило характер Cyborg 15 — стрімкий, механізований та повністю готовий до будь-яких викликів.
Intel® Core™ i7-13620H
Процесори Intel® Core™ 13-го покоління з гібридною архітектурою, що поєднує 6 продуктивних і 4 енергоефективні ядра, забезпечують високу швидкодію в багатозадачності та стабільну продуктивність у вимогливих іграх.
Абсолютна ігрова потужність
Відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series Laptop на базі архітектури Ampere відкривають доступ до реалістичного трасування променів та інтелектуальних технологій, зокрема NVIDIA DLSS. Технології Max-Q оптимізують продуктивність, роблячи тонкий ноутбук ще швидшим, тихішим та ефективнішим.
Плавність у кожному русі
144-Гц IPS-рівневий дисплей гарантує чітке зображення та максимально плавний геймплей без розривів і затримок.
Охолодження нового рівня
Оновлена система Shared-Pipe дозволяє процесору та відеокарті ефективно ділити теплові ресурси в реальному часі. У поєднанні з фірмовою термопастою MSI це забезпечує стабільну продуктивність навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій.