|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Cyborg |
| Модель | Cyborg 15 A13VE-1890XUA |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 x USB 3.1/3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 3.1/3.2 Gen1 Type-A, 1 x HDMI, 1 х 3.5 мм mini-Jack |
| Вага | 1.98 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 53.50 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890)
Немає в наявності
Код товару: 302477
48 095 грн
50 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core 13-го покоління
Ноутбук оснащено процесором Intel Core 13-го покоління, який забезпечує потужну продуктивність для запуску вимогливих ігор і комфортної роботи в режимі багатозадачності.
Графіка серії NVIDIA GeForce RTX 40
Відеокарти серії GeForce RTX 40 відкривають новий рівень графічних можливостей для геймерів і креаторів. Архітектура NVIDIA Ada Lovelace забезпечує приголомшливу продуктивність, реалістичне трасування променів і технологію штучного інтелекту DLSS 3. А завдяки Max-Q-інструментам оптимізовано енергоспоживання, тепловіддачу, рівень шуму й автономність.
144 Гц IPS-дисплей
Швидкісний дисплей IPS-рівня з частотою оновлення 144 Гц передає плавне й чітке зображення під час динамічного ігрового процесу.
Тонкий, легкий, мобільний
З вагою лише 1.98 кг і товщиною 21.95 мм, Cyborg створений для геймінгу на ходу. Металева кришка з алюмінію додає конструкції жорсткості, зберігаючи при цьому легкість і приємні тактильні відчуття.
Ноутбук оснащено процесором Intel Core 13-го покоління, який забезпечує потужну продуктивність для запуску вимогливих ігор і комфортної роботи в режимі багатозадачності.
Графіка серії NVIDIA GeForce RTX 40
Відеокарти серії GeForce RTX 40 відкривають новий рівень графічних можливостей для геймерів і креаторів. Архітектура NVIDIA Ada Lovelace забезпечує приголомшливу продуктивність, реалістичне трасування променів і технологію штучного інтелекту DLSS 3. А завдяки Max-Q-інструментам оптимізовано енергоспоживання, тепловіддачу, рівень шуму й автономність.
144 Гц IPS-дисплей
Швидкісний дисплей IPS-рівня з частотою оновлення 144 Гц передає плавне й чітке зображення під час динамічного ігрового процесу.
Тонкий, легкий, мобільний
З вагою лише 1.98 кг і товщиною 21.95 мм, Cyborg створений для геймінгу на ходу. Металева кришка з алюмінію додає конструкції жорсткості, зберігаючи при цьому легкість і приємні тактильні відчуття.
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/98490845001026.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/84194465318390.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/28477792460426.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/39699082539288.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/79357256767132.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/98464710613272.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/43970993754795.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/37331100155271.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/62327807930970.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/11773176662095.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/96280570555097.jpg)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477] Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-1890XUA (9S7-15K111-1890) [302477]](/content/images/13/390x390l80mc0/38729323001055.jpg)