|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Cyborg |
| Модель | Cyborg 15 B13WFKG-659XUA |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 2x Type-A USB3.2 Gen2, 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz), 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack, 1х Gigabit Ethernet |
| Вага | 2.1 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 55.20 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659)
Немає в наявності
Код товару: 305400
54 719 грн
56 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужність до Intel® Core™ i7-13620H
Зробіть крок у майбутнє ігор, де кіберпанк-естетика поєднується з науковою фантастикою. MSI Cyborg 15 B13W оснащений передовими технологіями, що дають вам перевагу над суперниками, а його футуристичний дизайн у стилі мехів формує нове бачення ігрового ноутбука наступного покоління.
Максимальна продуктивність. Мінімальна вага
Прозорі елементи корпусу, деталізовані конструктивні лінії та напівпрозора зона клавіатури створюють ефект екзоскелета. Тотемні принти та інженерна точність стирають межу між людиною й машиною, відкриваючи новий етап еволюції дизайну.
Біомеханічне пробудження
Натхненний живими формами, Cyborg поєднує метал і «пульсуючу» енергію. Екзоскелет, нейронні мотиви та органічні текстури формують образ пристрою, що виходить за рамки звичайної техніки — це майже жива істота, створена для справжньої еволюції.
До Intel® Core™ i7-13620H
Процесор Intel® Core™ i7 13-го покоління з гібридною архітектурою (6 продуктивних і 4 енергоефективні ядра) забезпечує плавну багатозадачність, стабільну роботу ресурсоємних програм і впевнений FPS у сучасних іграх.
Революція в іграх і творчості
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX™ 50-ї серії на архітектурі Blackwell відкривають новий рівень графіки та продуктивності. Потужні AI-можливості, DLSS 4, прискорене рендеринг-зображень і підтримка NVIDIA Studio дають змогу грати, створювати та працювати швидше, ніж будь-коли. Усе це — в тонкому, енергоефективному ноутбуці з оптимізацією Max-Q.
Революційне охолодження для ігор нового рівня
Інноваційна система зі спільною тепловою трубкою для CPU та GPU балансує відведення тепла в реальному часі. Фірмова термопаста MSI гарантує стабільну продуктивність навіть під час інтенсивних ігрових сесій.
Ігрове підсвічування з характером
4-зонна RGB-клавіатура з підсвіченими клавішами WASD і спеціальними кейкапами створює ефект пульсуючої енергії, занурюючи вас у гру не лише візуально, а й емоційно.
Швидкість без компромісів
Пам’ять DDR5 забезпечує значно вищу швидкість читання та запису, підвищуючи загальну швидкодію системи в іграх і повсякденних завданнях.
PCIe Gen4 SSD — миттєве завантаження
З пропускною здатністю до 7,88 ГБ/с накопичувач PCIe Gen4 SSD прискорює запуск ігор, великих файлів і складних проєктів.
Wi-Fi 6E — стабільність і швидкість
Сучасний стандарт Wi-Fi 6E забезпечує високу швидкість передачі даних і надійне з’єднання навіть у перевантажених мережах.
DTS Audio — повне занурення
Технологія DTS забезпечує точне позиціонування звуку, дозволяючи чути кожен рух супротивника та отримувати перевагу в грі.
MSI Center — повний контроль
Фірмове програмне забезпечення MSI Center дозволяє налаштовувати продуктивність, режими роботи та параметри системи під ваші потреби.
Зробіть крок у майбутнє ігор, де кіберпанк-естетика поєднується з науковою фантастикою. MSI Cyborg 15 B13W оснащений передовими технологіями, що дають вам перевагу над суперниками, а його футуристичний дизайн у стилі мехів формує нове бачення ігрового ноутбука наступного покоління.
Максимальна продуктивність. Мінімальна вага
Прозорі елементи корпусу, деталізовані конструктивні лінії та напівпрозора зона клавіатури створюють ефект екзоскелета. Тотемні принти та інженерна точність стирають межу між людиною й машиною, відкриваючи новий етап еволюції дизайну.
Біомеханічне пробудження
Натхненний живими формами, Cyborg поєднує метал і «пульсуючу» енергію. Екзоскелет, нейронні мотиви та органічні текстури формують образ пристрою, що виходить за рамки звичайної техніки — це майже жива істота, створена для справжньої еволюції.
До Intel® Core™ i7-13620H
Процесор Intel® Core™ i7 13-го покоління з гібридною архітектурою (6 продуктивних і 4 енергоефективні ядра) забезпечує плавну багатозадачність, стабільну роботу ресурсоємних програм і впевнений FPS у сучасних іграх.
Революція в іграх і творчості
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX™ 50-ї серії на архітектурі Blackwell відкривають новий рівень графіки та продуктивності. Потужні AI-можливості, DLSS 4, прискорене рендеринг-зображень і підтримка NVIDIA Studio дають змогу грати, створювати та працювати швидше, ніж будь-коли. Усе це — в тонкому, енергоефективному ноутбуці з оптимізацією Max-Q.
Революційне охолодження для ігор нового рівня
Інноваційна система зі спільною тепловою трубкою для CPU та GPU балансує відведення тепла в реальному часі. Фірмова термопаста MSI гарантує стабільну продуктивність навіть під час інтенсивних ігрових сесій.
Ігрове підсвічування з характером
4-зонна RGB-клавіатура з підсвіченими клавішами WASD і спеціальними кейкапами створює ефект пульсуючої енергії, занурюючи вас у гру не лише візуально, а й емоційно.
Швидкість без компромісів
Пам’ять DDR5 забезпечує значно вищу швидкість читання та запису, підвищуючи загальну швидкодію системи в іграх і повсякденних завданнях.
PCIe Gen4 SSD — миттєве завантаження
З пропускною здатністю до 7,88 ГБ/с накопичувач PCIe Gen4 SSD прискорює запуск ігор, великих файлів і складних проєктів.
Wi-Fi 6E — стабільність і швидкість
Сучасний стандарт Wi-Fi 6E забезпечує високу швидкість передачі даних і надійне з’єднання навіть у перевантажених мережах.
DTS Audio — повне занурення
Технологія DTS забезпечує точне позиціонування звуку, дозволяючи чути кожен рух супротивника та отримувати перевагу в грі.
MSI Center — повний контроль
Фірмове програмне забезпечення MSI Center дозволяє налаштовувати продуктивність, режими роботи та параметри системи під ваші потреби.
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400] Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400]](/content/images/17/390x390l80mc0/84827789388859.png)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400] Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400]](/content/images/17/390x390l80mc0/75824538929155.png)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400] Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400]](/content/images/17/390x390l80mc0/78327913386843.png)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400] Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400]](/content/images/17/390x390l80mc0/11305764679008.png)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400] Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WFKG-659XUA (9S7-15Q342-659) [305400]](/content/images/17/390x390l80mc0/70843992521927.png)