|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Cyborg |
| Модель | Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 2x Type-A USB3.2 Gen2, 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz), 1 комбінований роз'єм для мікрофона/виходу для навушників |
| Вага | 2.1 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 55.20 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863)
Немає в наявності
Код товару: 305397
51 551 грн
53 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
MSI Cyborg 15 B2RWEKG
Зазирніть у майбутнє геймінгу, де кіберпанкова естетика поєднується з науковою фантастикою. MSI Cyborg 15 B2RWEKG — це більше ніж ігровий ноутбук. Його футуристичний дизайн у стилі меха формує нове уявлення про продуктивність, стиль і технологічну досконалість наступного покоління.
Максимальна ефективність, мінімальна вага
Вишукані інженерні конструкції та ефектні напівпрозорі матеріали створюють унікальний візуальний образ. Прозора зона клавіатури та тотемний принт екзоскелета стирають межу між людиною й машиною, відкриваючи нову еру симбіозу технологій та дизайну.
Біомеханічне пробудження
Натхненний еволюцією форм і функцій, Cyborg поєднує метал і «живу» естетику в єдине ціле. Екзоскелет, нейронні мотиви та органічні лінії створюють відчуття, ніби перед вами не просто пристрій, а живий організм, що постійно розвивається разом із вами.
До Intel® Core™ 7 240H
Процесор Intel® Core™ 7 240H з оновленою гібридною архітектурою (6 продуктивних та 4 енергоефективні ядра) забезпечує плавну багатозадачність, високу швидкість роботи та впевнений запуск найвимогливіших ігор і застосунків.
GeForce RTX™ 50 Series — новий рівень гри
Відеокарти серії NVIDIA GeForce RTX™ 50, створені на архітектурі Blackwell, відкривають безпрецедентні можливості для геймерів і творців контенту. Потужний AI-прискорювач, DLSS 4, приголомшлива якість графіки та підтримка NVIDIA Studio дозволяють досягти максимуму продуктивності в тонкому й енергоефективному корпусі з оптимізацією Max-Q.
Революційне охолодження для екстремального геймінгу
Інноваційна система спільних теплових трубок для CPU та GPU динамічно балансує відведення тепла в реальному часі. У поєднанні з фірмовою термопастою MSI це гарантує стабільну продуктивність навіть під максимальним навантаженням.
Яскравий стиль гри
Клавіатура з 4-зонним RGB-підсвічуванням, виділеними клавішами WASD та спеціально розробленими кейкапами наповнює кожну сесію енергією світла. Пульсуюче підсвічування підкреслює геймерський характер ноутбука та створює повне занурення в ігровий процес.
Зазирніть у майбутнє геймінгу, де кіберпанкова естетика поєднується з науковою фантастикою. MSI Cyborg 15 B2RWEKG — це більше ніж ігровий ноутбук. Його футуристичний дизайн у стилі меха формує нове уявлення про продуктивність, стиль і технологічну досконалість наступного покоління.
Максимальна ефективність, мінімальна вага
Вишукані інженерні конструкції та ефектні напівпрозорі матеріали створюють унікальний візуальний образ. Прозора зона клавіатури та тотемний принт екзоскелета стирають межу між людиною й машиною, відкриваючи нову еру симбіозу технологій та дизайну.
Біомеханічне пробудження
Натхненний еволюцією форм і функцій, Cyborg поєднує метал і «живу» естетику в єдине ціле. Екзоскелет, нейронні мотиви та органічні лінії створюють відчуття, ніби перед вами не просто пристрій, а живий організм, що постійно розвивається разом із вами.
До Intel® Core™ 7 240H
Процесор Intel® Core™ 7 240H з оновленою гібридною архітектурою (6 продуктивних та 4 енергоефективні ядра) забезпечує плавну багатозадачність, високу швидкість роботи та впевнений запуск найвимогливіших ігор і застосунків.
GeForce RTX™ 50 Series — новий рівень гри
Відеокарти серії NVIDIA GeForce RTX™ 50, створені на архітектурі Blackwell, відкривають безпрецедентні можливості для геймерів і творців контенту. Потужний AI-прискорювач, DLSS 4, приголомшлива якість графіки та підтримка NVIDIA Studio дозволяють досягти максимуму продуктивності в тонкому й енергоефективному корпусі з оптимізацією Max-Q.
Революційне охолодження для екстремального геймінгу
Інноваційна система спільних теплових трубок для CPU та GPU динамічно балансує відведення тепла в реальному часі. У поєднанні з фірмовою термопастою MSI це гарантує стабільну продуктивність навіть під максимальним навантаженням.
Яскравий стиль гри
Клавіатура з 4-зонним RGB-підсвічуванням, виділеними клавішами WASD та спеціально розробленими кейкапами наповнює кожну сесію енергією світла. Пульсуюче підсвічування підкреслює геймерський характер ноутбука та створює повне занурення в ігровий процес.
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397] Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397]](/content/images/15/390x390l80mc0/71826336174699.png)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397] Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397]](/content/images/15/390x390l80mc0/16063358367406.png)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397] Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397]](/content/images/15/390x390l80mc0/11450440855095.png)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397] Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397]](/content/images/15/390x390l80mc0/16843856638839.png)
![Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397] Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-863XUA (9S7-15Q342-863) [305397]](/content/images/15/390x390l80mc0/32384293630129.png)