|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Cyborg |
| Модель | Cyborg A15 AI B2HWFKG-086XUA |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (24M Cache, up to 5.1 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3.8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | 5060 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 2x Type-A USB3.2 Gen1, 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz), 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack, 1x Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Вага | 2.1 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Кількість осередків у батареї | 4 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 55.20 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Блок живлення | 120W adapter |
| Габарити | 359.3 x 245.25 x 22.15-23.15 |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 55.2 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Роз'єми і порти введення-виведення | Gb LAN, 1 Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 2 USB3.2 Gen1 типу A, 1 HDMI™ 2.1 (4K при 60 Гц) |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Тип клавіатури | 4-зонна ігрова RGB-клавіатура з клавішею Copilot |
| Мультимедіа | WebCam HD, 2 динаміки по 2 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.10 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-086XUA (9S7-15QL42-086)
Немає в наявності
Код товару: 305389
62 783 грн
65 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повна еволюція. Максимальна легкість
Витончена конструкція зі складною архітектурою та ефектними прозорими елементами відкриває новий етап розвитку. Напівпрозора зона клавіатури та символічні принти на екзоскелеті стирають межу між людиною й машиною, створюючи унікальний образ технологічного прориву.
Біомеханічне пробудження
Знаковий елемент у формі серця, знайомий з попереднього покоління, отримує нове життя. Екзоскелет, нейронні структури та мембрани поєднуються в єдине ціле — метал зливається з «плоттю». Cyborg більше не просто пристрій, а жива система, що виходить за рамки звичайної техніки на шляху справжньої еволюції.
Потужність на кожен день з процесором до AMD Ryzen™ 7 260
Отримайте впевнену продуктивність для щоденних завдань завдяки процесору до AMD Ryzen™ 7 260. Він забезпечує стабільну роботу, тривалий час автономності та підтримку базових AI-функцій, готових до викликів сьогодення й майбутнього.
Ноутбуки з GeForce RTX™ 50 Series
Побудовані на архітектурі NVIDIA Blackwell, відеокарти GeForce RTX™ 50 Series Laptop відкривають новий рівень можливостей для геймерів і творців контенту. Потужний AI-потенціал, підвищена реалістичність графіки, кратне зростання продуктивності з NVIDIA DLSS 4, надшвидка генерація зображень і професійні інструменти NVIDIA Studio — усе це в тонких, енергоефективних ноутбуках з оптимізацією Max-Q.
Ще розумніший, ніж раніше
Copilot та MSI AI Engine забезпечують інтелектуальну продуктивність нового рівня. Системи адаптуються до вашого стилю роботи, оптимізують ресурси та спрощують багатозадачність без зайвих зусиль.
Революційне охолодження для ігор нового покоління
Оновлена конструкція зі спільною тепловою трубкою для CPU та GPU балансує відведення тепла в реальному часі. У поєднанні з фірмовим термоінтерфейсом MSI це гарантує стабільну максимальну продуктивність навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій.
Підсвічування в стилі геймінгу
Серія Cyborg оснащена 4-зонною RGB-клавіатурою з підсвіченими клавішами WASD та спеціально розробленими кейкапами. Яскраве світло пульсує, немов енергія, занурюючи вас у атмосферу гри та підкреслюючи унікальний стиль пристрою.
Витончена конструкція зі складною архітектурою та ефектними прозорими елементами відкриває новий етап розвитку. Напівпрозора зона клавіатури та символічні принти на екзоскелеті стирають межу між людиною й машиною, створюючи унікальний образ технологічного прориву.
Біомеханічне пробудження
Знаковий елемент у формі серця, знайомий з попереднього покоління, отримує нове життя. Екзоскелет, нейронні структури та мембрани поєднуються в єдине ціле — метал зливається з «плоттю». Cyborg більше не просто пристрій, а жива система, що виходить за рамки звичайної техніки на шляху справжньої еволюції.
Потужність на кожен день з процесором до AMD Ryzen™ 7 260
Отримайте впевнену продуктивність для щоденних завдань завдяки процесору до AMD Ryzen™ 7 260. Він забезпечує стабільну роботу, тривалий час автономності та підтримку базових AI-функцій, готових до викликів сьогодення й майбутнього.
Ноутбуки з GeForce RTX™ 50 Series
Побудовані на архітектурі NVIDIA Blackwell, відеокарти GeForce RTX™ 50 Series Laptop відкривають новий рівень можливостей для геймерів і творців контенту. Потужний AI-потенціал, підвищена реалістичність графіки, кратне зростання продуктивності з NVIDIA DLSS 4, надшвидка генерація зображень і професійні інструменти NVIDIA Studio — усе це в тонких, енергоефективних ноутбуках з оптимізацією Max-Q.
Ще розумніший, ніж раніше
Copilot та MSI AI Engine забезпечують інтелектуальну продуктивність нового рівня. Системи адаптуються до вашого стилю роботи, оптимізують ресурси та спрощують багатозадачність без зайвих зусиль.
Революційне охолодження для ігор нового покоління
Оновлена конструкція зі спільною тепловою трубкою для CPU та GPU балансує відведення тепла в реальному часі. У поєднанні з фірмовим термоінтерфейсом MSI це гарантує стабільну максимальну продуктивність навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій.
Підсвічування в стилі геймінгу
Серія Cyborg оснащена 4-зонною RGB-клавіатурою з підсвіченими клавішами WASD та спеціально розробленими кейкапами. Яскраве світло пульсує, немов енергія, занурюючи вас у атмосферу гри та підкреслюючи унікальний стиль пристрою.