|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Katana |
| Модель | Katana 15 HX B14WFK-678XUA |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Кількість потоків | 24 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | 5060 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 3x Type-A USB3.2 Gen2, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 1 комбінований роз'єм для мікрофона/виходу для навушників |
| Чіпсет | Intel HM770 |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Вага | 2.4 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Кількість осередків у батареї | 4 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Безпека | Firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Габарити | 359 x 262 x 25.5 |
| Додаткові параметри | IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 75 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 3x Type-A USB3.2 Gen2, 1x HDMI™ 2.1 (8K при 60 Гц / 4K при 120 Гц), 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 1x комбінований роз'єм для мікрофона/виходу для навушників, Gb LAN |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Тип клавіатури | 4-зонна ігрова клавіатура з RGB-підсвічуванням та клавішею Copilot |
| Мультимедіа | 2x динамік 2 Вт, Веб-камера HD типу (30 кадрів/с @ 720p) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.20 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Katana 15 HX B14WFK-678XUA (9S7-1587C1-678)
Немає в наявності
Код товару: 305393
68 159 грн
70 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
MSI Katana 15 HX B14WFK
Стань на захист своєї честі та знищуй ворогів без вагань. Пробуди приховану силу й успадкуй волю Дракона. Озброєний легендарним клинком, наповненим древньою енергією та рунами нищівного удару, Katana 15 HX готовий розсікати будь-які перешкоди на твоєму шляху.
Новий рівень гри
Побудований на архітектурі NVIDIA Blackwell, ноутбук оснащений відеокартами GeForce RTX™ 50-ї серії, що відкривають нову еру для геймерів і творців контенту. Потужні можливості штучного інтелекту забезпечують проривну продуктивність і вражаючу якість графіки. NVIDIA DLSS 4 множить FPS, прискорює рендеринг зображень і дає змогу розкрити творчий потенціал разом із NVIDIA Studio. Усе це — в тонкому, енергоефективному корпусі RTX-ноутбуків із оптимізацією Max-Q.
Неперевершена якість зображення
Ігрові ноутбуки MSI створені для максимальної зануреності: висока роздільна здатність і підвищена частота оновлення роблять картинку неймовірно чіткою, плавною та живою в кожному кадрі.
Підсвічування в ігровому стилі
Серія Katana оснащена 4-зонною RGB-клавіатурою з підсвіченими клавішами WASD та унікальним дизайном кейкапів. Динамічне світло нагадує імпульс енергії, підкреслюючи бойовий характер ноутбука та створюючи атмосферу повного занурення.
Оновлена система охолодження
Нова технологія Share Pipe — спільна теплова трубка для CPU та GPU — покращує тепловідведення та дозволяє процесору працювати на повну потужність. У поєднанні з MSI Cooler Boost 5 це забезпечує стабільну продуктивність навіть у найвимогливіших ігрових сценах без перегріву та просідань.
Стань на захист своєї честі та знищуй ворогів без вагань. Пробуди приховану силу й успадкуй волю Дракона. Озброєний легендарним клинком, наповненим древньою енергією та рунами нищівного удару, Katana 15 HX готовий розсікати будь-які перешкоди на твоєму шляху.
Новий рівень гри
Побудований на архітектурі NVIDIA Blackwell, ноутбук оснащений відеокартами GeForce RTX™ 50-ї серії, що відкривають нову еру для геймерів і творців контенту. Потужні можливості штучного інтелекту забезпечують проривну продуктивність і вражаючу якість графіки. NVIDIA DLSS 4 множить FPS, прискорює рендеринг зображень і дає змогу розкрити творчий потенціал разом із NVIDIA Studio. Усе це — в тонкому, енергоефективному корпусі RTX-ноутбуків із оптимізацією Max-Q.
Неперевершена якість зображення
Ігрові ноутбуки MSI створені для максимальної зануреності: висока роздільна здатність і підвищена частота оновлення роблять картинку неймовірно чіткою, плавною та живою в кожному кадрі.
Підсвічування в ігровому стилі
Серія Katana оснащена 4-зонною RGB-клавіатурою з підсвіченими клавішами WASD та унікальним дизайном кейкапів. Динамічне світло нагадує імпульс енергії, підкреслюючи бойовий характер ноутбука та створюючи атмосферу повного занурення.
Оновлена система охолодження
Нова технологія Share Pipe — спільна теплова трубка для CPU та GPU — покращує тепловідведення та дозволяє процесору працювати на повну потужність. У поєднанні з MSI Cooler Boost 5 це забезпечує стабільну продуктивність навіть у найвимогливіших ігрових сценах без перегріву та просідань.