|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Katana |
| Модель | Katana 17 B13VFK-1492XUA |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™), 2x Type-A USB3.2 Gen1, 1x Type-A USB2.0, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 1x RJ45, 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Вага | 2.6 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 53.50 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Katana 17 B13VFK-1492XUA (9S7-17L541-1492)
Немає в наявності
Код товару: 303689
45 999 грн
48 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Захисти свою честь і перемагай ворогів!
Розкрий свою внутрішню силу та успадкуй волю Дракона. У твоїх руках – Меч Дракона, наділений древньою магією і прикрашений рунами вітру. З легендарним клинком Katana 17 B13V знищуй кожного, хто посміє стати на твоєму шляху.
Інноваційний процесор нового покоління
Ноутбук Katana 17 B13V оснащений процесором Intel® Core™ i7 13-го покоління. Завдяки високопродуктивним і енергоефективним ядрам, пристрій забезпечує максимальну продуктивність для багатозадачності та найвимогливіших ігор.
Потужна графіка серії GeForce RTX 40
Відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™ 40 серії для ноутбуків забезпечують найвищу швидкість роботи, що підійде як геймерам, так і творцям контенту. Створені на базі архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони пропонують значний приріст продуктивності завдяки DLSS 3 та реалістичну графіку з повним трасуванням променів.
Штучний інтелект для максимальної продуктивності
Насолоджуйтеся значним приростом продуктивності в іграх і творчих програмах із технологією DLSS 3 на основі ШІ. Трасування променів створює реалістичні віртуальні світи, імітуючи поведінку світла, як у реальному житті.
Технології Max-Q: оптимізація енергоефективності
NVIDIA Max-Q – це набір інноваційних технологій на основі штучного інтелекту, які забезпечують енергоефективність системи. Завдяки цьому ноутбук залишається потужним, тонким і тихим, одночасно пропонуючи довгий час автономної роботи.
Насолоджуйтесь кожною деталлю
Ігрові ноутбуки MSI створені для повного занурення. Висока роздільна здатність і частота оновлення забезпечують реалістичну графіку та плавність зображення, що підсилює враження від геймплею.
Динамічне RGB-підсвічування
Katana 17 оснащений клавіатурою з 4-зонним RGB-підсвічуванням і напівпрозорими WASD-клавішами. Ефекти підсвічування додають атмосферності та допомагають краще зануритися у світ гри.
Потужне охолодження з COOLER BOOST 5
Оновлена система COOLER BOOST 5 із декількома тепловими трубками забезпечує ефективне охолодження як процесора, так і графічного адаптера. Це дозволяє розкрити весь потенціал пристрою навіть у найінтенсивніших сценаріях.
Розкрий свою внутрішню силу та успадкуй волю Дракона. У твоїх руках – Меч Дракона, наділений древньою магією і прикрашений рунами вітру. З легендарним клинком Katana 17 B13V знищуй кожного, хто посміє стати на твоєму шляху.
Інноваційний процесор нового покоління
Ноутбук Katana 17 B13V оснащений процесором Intel® Core™ i7 13-го покоління. Завдяки високопродуктивним і енергоефективним ядрам, пристрій забезпечує максимальну продуктивність для багатозадачності та найвимогливіших ігор.
Потужна графіка серії GeForce RTX 40
Відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™ 40 серії для ноутбуків забезпечують найвищу швидкість роботи, що підійде як геймерам, так і творцям контенту. Створені на базі архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони пропонують значний приріст продуктивності завдяки DLSS 3 та реалістичну графіку з повним трасуванням променів.
Штучний інтелект для максимальної продуктивності
Насолоджуйтеся значним приростом продуктивності в іграх і творчих програмах із технологією DLSS 3 на основі ШІ. Трасування променів створює реалістичні віртуальні світи, імітуючи поведінку світла, як у реальному житті.
Технології Max-Q: оптимізація енергоефективності
NVIDIA Max-Q – це набір інноваційних технологій на основі штучного інтелекту, які забезпечують енергоефективність системи. Завдяки цьому ноутбук залишається потужним, тонким і тихим, одночасно пропонуючи довгий час автономної роботи.
Насолоджуйтесь кожною деталлю
Ігрові ноутбуки MSI створені для повного занурення. Висока роздільна здатність і частота оновлення забезпечують реалістичну графіку та плавність зображення, що підсилює враження від геймплею.
Динамічне RGB-підсвічування
Katana 17 оснащений клавіатурою з 4-зонним RGB-підсвічуванням і напівпрозорими WASD-клавішами. Ефекти підсвічування додають атмосферності та допомагають краще зануритися у світ гри.
Потужне охолодження з COOLER BOOST 5
Оновлена система COOLER BOOST 5 із декількома тепловими трубками забезпечує ефективне охолодження як процесора, так і графічного адаптера. Це дозволяє розкрити весь потенціал пристрою навіть у найінтенсивніших сценаріях.