|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Modern |
| Модель | Modern 15 B7M-469XUA |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 x USB 3.1/3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1/3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 х 3.5 мм mini-Jack, 1 x MicroSD |
| Вага | 1.75 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 241 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | MSI Modern |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність батареї, Вт/год | 39.30 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469)
Немає в наявності
Код товару: 302467
21 311 грн
22 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Modern 15 B7M — потужність і стиль завжди поруч
Оснащений сучасним процесором AMD Ryzen 5 7430U, надлегкий та витончений ноутбук Modern 15 B7M ідеально підходить для мобільної роботи й розваг. Його продуктивність допоможе вам розкрити творчий потенціал і впоратися з повсякденними завданнями будь-де й будь-коли.
Сучасний вигляд — новий стандарт
Забудьте про буденність — Modern 15 B7M вражає стильним дизайном у надтонкому корпусі. Він створений для тих, хто хоче виглядати сучасно й впевнено.
Класика, що вирізняється
Витончений відтінок Classic Black надає пристрою особливого шарму. Серія Modern підкреслює вашу індивідуальність і елегантність у кожному русі.
Легкий. Тонкий. Мобільний.
Ноутбук важить лише 1.75 кг і має товщину 19.9 мм — він ідеально підходить для тих, хто постійно в русі. Візьміть його із собою та залишайтеся продуктивними, куди б не вирушили.
Інтуїтивна взаємодія
Розширена сенсорна панель забезпечує точне керування дотиками. А завдяки функції Flip-n-Share ви можете розгорнути екран на 180° й миттєво поділитися контентом. Оптимізована клавіатура з підсвічуванням і ходом клавіш 1.5 мм забезпечує комфортний набір тексту навіть у темряві.
Якість звуку на висоті
Пориньте в улюблену музику з неймовірною якістю звучання. Підтримка 24-біт/192 кГц дозволяє почути найдрібніші нюанси композицій — саме так, як задумував автор.
Швидке й стабільне з’єднання
Новітня технологія Wi-Fi 6E забезпечує надвисоку швидкість, стабільність і низьку затримку навіть у багатолюдних мережах. Це ідеальне рішення для потокового відео, відеоконференцій і швидкої передачі файлів.
Повний набір портів
Modern 15 B7M має всі необхідні інтерфейси: USB-A, USB-C, HDMI та кардрідер Micro SD. Заряджайте, підключайте, обмінюйтесь даними — усе одночасно.
Сертифікована надійність
Ноутбук відповідає стандарту MIL-STD 810G — це військовий рівень надійності, який гарантує довговічність у будь-яких умовах. MSI створює техніку, яка поєднує інновації та якість.
Оснащений сучасним процесором AMD Ryzen 5 7430U, надлегкий та витончений ноутбук Modern 15 B7M ідеально підходить для мобільної роботи й розваг. Його продуктивність допоможе вам розкрити творчий потенціал і впоратися з повсякденними завданнями будь-де й будь-коли.
Сучасний вигляд — новий стандарт
Забудьте про буденність — Modern 15 B7M вражає стильним дизайном у надтонкому корпусі. Він створений для тих, хто хоче виглядати сучасно й впевнено.
Класика, що вирізняється
Витончений відтінок Classic Black надає пристрою особливого шарму. Серія Modern підкреслює вашу індивідуальність і елегантність у кожному русі.
Легкий. Тонкий. Мобільний.
Ноутбук важить лише 1.75 кг і має товщину 19.9 мм — він ідеально підходить для тих, хто постійно в русі. Візьміть його із собою та залишайтеся продуктивними, куди б не вирушили.
Інтуїтивна взаємодія
Розширена сенсорна панель забезпечує точне керування дотиками. А завдяки функції Flip-n-Share ви можете розгорнути екран на 180° й миттєво поділитися контентом. Оптимізована клавіатура з підсвічуванням і ходом клавіш 1.5 мм забезпечує комфортний набір тексту навіть у темряві.
Якість звуку на висоті
Пориньте в улюблену музику з неймовірною якістю звучання. Підтримка 24-біт/192 кГц дозволяє почути найдрібніші нюанси композицій — саме так, як задумував автор.
Швидке й стабільне з’єднання
Новітня технологія Wi-Fi 6E забезпечує надвисоку швидкість, стабільність і низьку затримку навіть у багатолюдних мережах. Це ідеальне рішення для потокового відео, відеоконференцій і швидкої передачі файлів.
Повний набір портів
Modern 15 B7M має всі необхідні інтерфейси: USB-A, USB-C, HDMI та кардрідер Micro SD. Заряджайте, підключайте, обмінюйтесь даними — усе одночасно.
Сертифікована надійність
Ноутбук відповідає стандарту MIL-STD 810G — це військовий рівень надійності, який гарантує довговічність у будь-яких умовах. MSI створює техніку, яка поєднує інновації та якість.
![Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467] Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467]](/content/images/4/390x390l80mc0/44907449077996.jpg)
![Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467] Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467]](/content/images/4/390x390l80mc0/30292254320970.jpg)
![Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467] Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467]](/content/images/4/390x390l80mc0/21029090247221.jpg)
![Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467] Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467]](/content/images/4/390x390l80mc0/42337030829255.jpg)
![Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467] Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467]](/content/images/4/390x390l80mc0/62169433159230.jpg)
![Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467] Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467]](/content/images/4/390x390l80mc0/38027180259748.jpg)
![Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467] Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467]](/content/images/4/390x390l80mc0/55838261638854.jpg)
![Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467] Ноутбук MSI Modern 15 B7M-469XUA (9S7-15HK12-469) [302467]](/content/images/4/390x390l80mc0/27703113642517.jpg)