|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | MSI Thin |
| Модель | Thin 15 B12UCX-2800XUA |
| Призначення | Ігровий, Портативний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel®Core™ i5-12450H Processor 2.0 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz, 8 cores) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™), 3x Type-A USB3.2 Gen1, 1x HDMI™ (4K @ 30Hz), 1x RJ45, 1x Mic-in, 1x Headphone-out |
| Вага | 1.86 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.40 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800)
Немає в наявності
Код товару: 300262
29 035 грн
30 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Thin 15 стане ідеальним супутником для вашої подорожі!
Іконічний тонкий корпус тепер доступний у новому кольорі космічного сірого та з оновленим апаратним забезпеченням. Розкрийте всю міць і насолоджуйтесь ігровим світом вільно та швидко разом із Thin 15!
GEFORCE RTX 30 СЕРІЯ НОУТБУКІВ
НЕПЕРЕВЕРШЕНА ГРА
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 серії для ноутбуків забезпечують найвищу продуктивність для геймерів і творців. Вони побудовані на базі Ampere — архітектури RTX 2-го покоління від NVIDIA — і дарують максимально реалістичну графіку з трасуванням променів та передові функції штучного інтелекту, такі як NVIDIA DLSS. А технології Max-Q розкривають потенціал AI для створення тонких і високопродуктивних ноутбуків, які стали ще швидшими та потужнішими.
ПОСИЛЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
NVIDIA DLSS підвищує швидкість гри без втрати якості зображення. Підніміть налаштування та роздільну здатність, щоб насолоджуватись ще більш захопливим візуальним досвідом.
БІЛЬШЕ ЗАХОПЛЮЮЧИХ ВРАЖЕНЬ
Трасування променів — це вершина графічних технологій. Воно моделює поведінку світла у реальному світі, створюючи найбільш реалістичну та захопливу графіку для геймерів і творців. Завдяки RT-ядрам 2-го покоління це працює надзвичайно швидко.
ОПТИМІЗОВАНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ
NVIDIA Max-Q — це набір технологій, що працюють на базі AI, які оптимізують ноутбуки, забезпечуючи високу продуктивність у тонких корпусах.
ЗАЛИШАЙТЕСЬ ПРОХОЛОДНИМИ ТА ТИХИМИ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Тонке налаштування забезпечує тиху та прохолодну роботу навіть під час навантажень, дозволяючи ноутбуку гармонійно вписуватись у будь-яке середовище.
БЛИСКАВИЧНО ШВИДКИЙ І ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Наші ігрові ноутбуки створені для геймерів і оптимізовані для максимальної продуктивності. Дисплей із високою частотою оновлення та плавною графікою дозволяє вам вийти на новий рівень гри.
Іконічний тонкий корпус тепер доступний у новому кольорі космічного сірого та з оновленим апаратним забезпеченням. Розкрийте всю міць і насолоджуйтесь ігровим світом вільно та швидко разом із Thin 15!
GEFORCE RTX 30 СЕРІЯ НОУТБУКІВ
НЕПЕРЕВЕРШЕНА ГРА
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 серії для ноутбуків забезпечують найвищу продуктивність для геймерів і творців. Вони побудовані на базі Ampere — архітектури RTX 2-го покоління від NVIDIA — і дарують максимально реалістичну графіку з трасуванням променів та передові функції штучного інтелекту, такі як NVIDIA DLSS. А технології Max-Q розкривають потенціал AI для створення тонких і високопродуктивних ноутбуків, які стали ще швидшими та потужнішими.
ПОСИЛЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
NVIDIA DLSS підвищує швидкість гри без втрати якості зображення. Підніміть налаштування та роздільну здатність, щоб насолоджуватись ще більш захопливим візуальним досвідом.
БІЛЬШЕ ЗАХОПЛЮЮЧИХ ВРАЖЕНЬ
Трасування променів — це вершина графічних технологій. Воно моделює поведінку світла у реальному світі, створюючи найбільш реалістичну та захопливу графіку для геймерів і творців. Завдяки RT-ядрам 2-го покоління це працює надзвичайно швидко.
ОПТИМІЗОВАНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ
NVIDIA Max-Q — це набір технологій, що працюють на базі AI, які оптимізують ноутбуки, забезпечуючи високу продуктивність у тонких корпусах.
ЗАЛИШАЙТЕСЬ ПРОХОЛОДНИМИ ТА ТИХИМИ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Тонке налаштування забезпечує тиху та прохолодну роботу навіть під час навантажень, дозволяючи ноутбуку гармонійно вписуватись у будь-яке середовище.
БЛИСКАВИЧНО ШВИДКИЙ І ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Наші ігрові ноутбуки створені для геймерів і оптимізовані для максимальної продуктивності. Дисплей із високою частотою оновлення та плавною графікою дозволяє вам вийти на новий рівень гри.
![Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262] Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262]](/content/images/3/390x390l80mc0/63963948671691.jpg)
![Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262] Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262]](/content/images/3/390x390l80mc0/95550818412941.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262] Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262]](/content/images/3/390x390l80mc0/96649639719717.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262] Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262]](/content/images/3/390x390l80mc0/63636773882020.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262] Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262]](/content/images/3/390x390l80mc0/20182229129486.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262] Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-2800XUA (9S7-16R831-2800) [300262]](/content/images/3/390x390l80mc0/78119015317806.png)