|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | MSI Thin |
| Модель | Thin 15 B13UDX-3433XUA |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™), 3x Type-A USB3.2 Gen1, 1x HDMI™ (4K @ 30Hz), 1 вхід для мікрофона, 1 вихід для навушників |
| Вага | 1.86 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.40 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433)
Немає в наявності
Код товару: 305396
39 359 грн
40 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
MSI Thin 15 B13UDX
Гуркіт блискавок розтинає небо, з гір здіймаються величні дракони, а безмежний світ ігор чекає на відкриття — і Thin 15 стане вашим надійним супутником у цій подорожі. Легендарний тонкий корпус тепер представлений у новому кольорі Cosmos Grey та доповнений оновленою апаратною начинкою. Відчуйте справжню свободу, швидкість і потужність у кожному русі разом із Thin 15.
До Intel® Core™ i7-13620H
Процесор Intel® Core™ i7-13620H з удосконаленою гібридною архітектурою поєднує до 6 продуктивних та 4 енергоефективних ядер, забезпечуючи впевнену багатозадачність і стабільну роботу у вимогливих іграх та застосунках.
Максимум можливостей для гри та творчості
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series для ноутбуків створені на базі архітектури Ampere — другого покоління RTX. Вони відкривають доступ до реалістичного трасування променів, інтелектуальних технологій на кшталт NVIDIA DLSS і оптимізацій Max-Q, що поєднують високу продуктивність із тонким та легким форм-фактором.
ТИХА Й ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ
Ноутбук оптимізований для стабільної роботи під навантаженням — він залишається прохолодним і помітно тихішим, легко вписуючись у будь-яке середовище.
ШВИДКИЙ ТА ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Екран із високою частотою оновлення дарує чітке, плавне зображення без ривків, дозволяючи повністю зануритися в ігровий процес та відчути новий рівень комфорту.
УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Thin 15 оснащений повним набором портів для зручного підключення периферії, аксесуарів та зовнішніх пристроїв без обмежень.
Гуркіт блискавок розтинає небо, з гір здіймаються величні дракони, а безмежний світ ігор чекає на відкриття — і Thin 15 стане вашим надійним супутником у цій подорожі. Легендарний тонкий корпус тепер представлений у новому кольорі Cosmos Grey та доповнений оновленою апаратною начинкою. Відчуйте справжню свободу, швидкість і потужність у кожному русі разом із Thin 15.
До Intel® Core™ i7-13620H
Процесор Intel® Core™ i7-13620H з удосконаленою гібридною архітектурою поєднує до 6 продуктивних та 4 енергоефективних ядер, забезпечуючи впевнену багатозадачність і стабільну роботу у вимогливих іграх та застосунках.
Максимум можливостей для гри та творчості
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series для ноутбуків створені на базі архітектури Ampere — другого покоління RTX. Вони відкривають доступ до реалістичного трасування променів, інтелектуальних технологій на кшталт NVIDIA DLSS і оптимізацій Max-Q, що поєднують високу продуктивність із тонким та легким форм-фактором.
ТИХА Й ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ
Ноутбук оптимізований для стабільної роботи під навантаженням — він залишається прохолодним і помітно тихішим, легко вписуючись у будь-яке середовище.
ШВИДКИЙ ТА ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Екран із високою частотою оновлення дарує чітке, плавне зображення без ривків, дозволяючи повністю зануритися в ігровий процес та відчути новий рівень комфорту.
УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Thin 15 оснащений повним набором портів для зручного підключення периферії, аксесуарів та зовнішніх пристроїв без обмежень.
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396] Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396]](/content/images/14/390x390l80mc0/74048133855444.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396] Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396]](/content/images/14/390x390l80mc0/25169362132704.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396] Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396]](/content/images/14/390x390l80mc0/66765438712880.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396] Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396]](/content/images/14/390x390l80mc0/89079730618942.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396] Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396]](/content/images/14/390x390l80mc0/75469859289030.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396] Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3433XUA (9S7-16R831-3433) [305396]](/content/images/14/390x390l80mc0/48807274923664.png)