|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | MSI Thin |
| Модель | Thin 15 B13VE-2693XUA |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™), 3x Type-A USB3.2 Gen1, 1x HDMI™ (4K @ 30Hz), 1x RJ45, 1x Mic-in, 1x Headphone-out |
| Вага | 1.86 |
| Висота | 21.7 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | MSI Thin |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 52 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.40 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693)
Немає в наявності
Код товару: 302218
47 786 грн
49 777 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693)
Могутні блискавки розривають небо; величні дракони здіймаються з гір, а безмежні чудеса ігрового світу чекають на ваше відкриття! Thin 15 стане ідеальним супутником у вашій подорожі! Знакова тонка конструкція тепер доступна у новому космічно-сірому кольорі та з оновленим обладнанням. Відчуйте потужність і насолоджуйтеся ігровим світом без обмежень разом із Thin 15!
НОУТБУКИ GEFORCE RTX 40-СЕРІЇ
Ноутбуки з графічними процесорами NVIDIA® GeForce RTX™ 40-серії – найшвидші у світі для геймерів і творців. Побудовані на надзвичайно ефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують квантовий стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на основі штучного інтелекту і створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, тривалість роботи акумулятора та акустику для досягнення максимальної ефективності.
Продуктивність на основі штучного інтелекту
Отримайте квантовий стрибок у продуктивності ігор і творчих програм завдяки DLSS 3, створеному на основі штучного інтелекту, і насолоджуйтеся реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів.
Трасування променів
Архітектура Ada розкриває всю красу трасування променів, яке симулює поведінку світла в реальному світі. Завдяки RTX 40-серії та RT-ядрам третього покоління ви можете зануритися у неймовірно деталізовані віртуальні світи, яких ви ще не бачили.
Оптимізована потужність і продуктивність
NVIDIA Max-Q – це передовий набір технологій на основі штучного інтелекту, який оптимізує вашу систему для максимальної ефективності. Це дозволяє створювати блискавично швидкі ноутбуки, які є тонкими, тихими та мають чудову автономність.
ЗАЛИШАЙТЕСЯ ХОЛОДНИМИ ТА ТИХИМИ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Тонке налаштування дозволяє ноутбуку працювати помітно тихіше і прохолодніше навіть під високими навантаженнями, органічно вписуючись у будь-яке середовище.
БЛИСКАВИЧНО ШВИДКИЙ ТА ПЛАВНИЙ ЕКРАН
Наші ігрові ноутбуки спеціально створені для геймерів. Дисплей з високою частотою оновлення та плавною графікою відкриває новий рівень ігрового досвіду.
УНІВЕРСАЛЬНА КОНЕКТИВНІСТЬ
Thin 15 забезпечує широкий набір портів для легкого підключення всіх ваших пристроїв.
Могутні блискавки розривають небо; величні дракони здіймаються з гір, а безмежні чудеса ігрового світу чекають на ваше відкриття! Thin 15 стане ідеальним супутником у вашій подорожі! Знакова тонка конструкція тепер доступна у новому космічно-сірому кольорі та з оновленим обладнанням. Відчуйте потужність і насолоджуйтеся ігровим світом без обмежень разом із Thin 15!
НОУТБУКИ GEFORCE RTX 40-СЕРІЇ
Ноутбуки з графічними процесорами NVIDIA® GeForce RTX™ 40-серії – найшвидші у світі для геймерів і творців. Побудовані на надзвичайно ефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують квантовий стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на основі штучного інтелекту і створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, тривалість роботи акумулятора та акустику для досягнення максимальної ефективності.
Продуктивність на основі штучного інтелекту
Отримайте квантовий стрибок у продуктивності ігор і творчих програм завдяки DLSS 3, створеному на основі штучного інтелекту, і насолоджуйтеся реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів.
Трасування променів
Архітектура Ada розкриває всю красу трасування променів, яке симулює поведінку світла в реальному світі. Завдяки RTX 40-серії та RT-ядрам третього покоління ви можете зануритися у неймовірно деталізовані віртуальні світи, яких ви ще не бачили.
Оптимізована потужність і продуктивність
NVIDIA Max-Q – це передовий набір технологій на основі штучного інтелекту, який оптимізує вашу систему для максимальної ефективності. Це дозволяє створювати блискавично швидкі ноутбуки, які є тонкими, тихими та мають чудову автономність.
ЗАЛИШАЙТЕСЯ ХОЛОДНИМИ ТА ТИХИМИ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Тонке налаштування дозволяє ноутбуку працювати помітно тихіше і прохолодніше навіть під високими навантаженнями, органічно вписуючись у будь-яке середовище.
БЛИСКАВИЧНО ШВИДКИЙ ТА ПЛАВНИЙ ЕКРАН
Наші ігрові ноутбуки спеціально створені для геймерів. Дисплей з високою частотою оновлення та плавною графікою відкриває новий рівень ігрового досвіду.
УНІВЕРСАЛЬНА КОНЕКТИВНІСТЬ
Thin 15 забезпечує широкий набір портів для легкого підключення всіх ваших пристроїв.
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218] Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218]](/content/images/19/390x390l80mc0/86760037016509.jpg)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218] Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218]](/content/images/19/390x390l80mc0/97958951299286.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218] Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218]](/content/images/19/390x390l80mc0/47417028149053.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218] Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218]](/content/images/19/390x390l80mc0/57883935009967.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218] Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218]](/content/images/19/390x390l80mc0/71631657857554.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218] Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-2693XUA (9S7-16R831-2693) [302218]](/content/images/19/390x390l80mc0/98790322654316.png)