|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | MSI Thin |
| Модель | Thin 15 B13VF-3403XUA |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | USB4, USB Type-C (USB 3.2 Gen 1), USB Type-C (USB 3.2 Gen 2), 3 х USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI 2.1, комбінований роз'єм для навушників/мікрофону |
| Вага | 1.86 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.40 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403)
Немає в наявності
Код товару: 305597
48 671 грн
50 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403)
Сліпучі спалахи блискавок розтинають небо, над горами здіймаються величні дракони — безмежний світ ігор чекає на дослідження. І Thin 15 стане ідеальним супутником у цій подорожі. Фірмовий тонкий корпус отримав новий відтінок cosmos grey та оновлене “залізо”. Відчуйте усю міць і пориньте у геймплей вільно та стрімко разом із Thin 15!
У НОВЕ ПОКОЛІННЯ
Процесор Intel® Core™ i7-13620H з оновленою гібридною архітектурою включає до 6 продуктивних та 4 енергоефективних ядер, що забезпечує комфортне мультизадачне використання та плавну роботу вимогливих ігор.
ВІДЧУЙТЕ СИЛУ GEFORCE RTX 40 SERIES
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ серії 40 — це надшвидкі рішення для геймерів і творців контенту. Побудовані на високоефективній архітектурі Ada Lovelace, вони гарантують відчутний стрибок продуктивності, підтримку AI-технології DLSS 3 та реалістичне освітлення завдяки повноцінному рейтрейсингу. Набір технологій Max-Q додатково оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, автономність і шум.
ТИХИЙ І ХОЛОДНИЙ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Система охолодження налаштована так, щоб ноутбук працював тихіше та прохолодніше навіть під час інтенсивних задач, гармонійно вписуючись у будь-яке оточення.
МИТТЄВА РЕАКЦІЯ ТА ПЛАВНЕ ЗОБРАЖЕННЯ
Thin 15 створений з урахуванням потреб геймерів — дисплей із високою частотою оновлення дає надзвичайно плавну картинку та дозволяє відчути новий рівень ігрового досвіду.
ВСЕ НЕОБХІДНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Ноутбук пропонує повний набір портів і можливостей підключення, щоб ви без зусиль під’єднували всі свої пристрої.
Сліпучі спалахи блискавок розтинають небо, над горами здіймаються величні дракони — безмежний світ ігор чекає на дослідження. І Thin 15 стане ідеальним супутником у цій подорожі. Фірмовий тонкий корпус отримав новий відтінок cosmos grey та оновлене “залізо”. Відчуйте усю міць і пориньте у геймплей вільно та стрімко разом із Thin 15!
У НОВЕ ПОКОЛІННЯ
Процесор Intel® Core™ i7-13620H з оновленою гібридною архітектурою включає до 6 продуктивних та 4 енергоефективних ядер, що забезпечує комфортне мультизадачне використання та плавну роботу вимогливих ігор.
ВІДЧУЙТЕ СИЛУ GEFORCE RTX 40 SERIES
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ серії 40 — це надшвидкі рішення для геймерів і творців контенту. Побудовані на високоефективній архітектурі Ada Lovelace, вони гарантують відчутний стрибок продуктивності, підтримку AI-технології DLSS 3 та реалістичне освітлення завдяки повноцінному рейтрейсингу. Набір технологій Max-Q додатково оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, автономність і шум.
ТИХИЙ І ХОЛОДНИЙ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Система охолодження налаштована так, щоб ноутбук працював тихіше та прохолодніше навіть під час інтенсивних задач, гармонійно вписуючись у будь-яке оточення.
МИТТЄВА РЕАКЦІЯ ТА ПЛАВНЕ ЗОБРАЖЕННЯ
Thin 15 створений з урахуванням потреб геймерів — дисплей із високою частотою оновлення дає надзвичайно плавну картинку та дозволяє відчути новий рівень ігрового досвіду.
ВСЕ НЕОБХІДНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Ноутбук пропонує повний набір портів і можливостей підключення, щоб ви без зусиль під’єднували всі свої пристрої.
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597] Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597]](/content/images/40/390x390l80mc0/77167976359947.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597] Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597]](/content/images/40/390x390l80mc0/99956913676500.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597] Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597]](/content/images/40/390x390l80mc0/98173980316148.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597] Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597]](/content/images/40/390x390l80mc0/40386771001098.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597] Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597]](/content/images/40/390x390l80mc0/90889586690793.png)
![Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597] Ноутбук MSI Thin 15 B13VF-3403XUA (9S7-16R831-3403) [305597]](/content/images/40/390x390l80mc0/87974722203095.png)