|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | MSI Thin |
| Модель | Thin A15 B7UC-418XUA |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Портативний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0), 3x Type-A USB3.2 Gen1, 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz), 1x RJ45, 1x Mic-in, 1x Headphone-out |
| Вага | 1.86 |
| Висота | 21.7 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | MSI Thin |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 52 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.40 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418)
Немає в наявності
Код товару: 300261
28 799 грн
29 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418)
Огромні блискавки розрізають небо; з гір злітають величні дракони, а безмежність і чудеса ігрового світу чекають на вас! І Thin A15 стане ідеальним супутником у цій захопливій подорожі! Легендарний тонкий корпус тепер доступний у новому кольорі Cosmos Grey з оновленим обладнанням. Відчуйте потужність та досліджуйте ігровий світ вільно та швидко з Thin A15!
Новий стандарт для ігор
Ласкаво просимо в нову еру продуктивності. Серія AMD Ryzen 7035HS забезпечує швидкість технології "Zen 3+" для геймерів та творців контенту, пропонуючи чисту потужність для подолання будь-якої гри чи робочого процесу у цифровому просторі. Процесори серії AMD Ryzen 7035HS із до 8 ядрами та 16 потоками змінюють правила гри.
GEFORCE RTX 30 SERIES LAPTOPS
НЕПЕРЕВЕРШЕНА ГРА
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series для ноутбуків живлять найшвидші у світі ноутбуки для геймерів і творців контенту. Вони створені на основі архітектури Ampere — 2-го покоління RTX від NVIDIA, що забезпечує реалістичну трасування променів і передові функції штучного інтелекту, такі як NVIDIA DLSS. Крім того, технології Max-Q розкривають потужність AI для створення тонких і високопродуктивних ноутбуків, які працюють швидше і краще, ніж будь-коли раніше.
ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ AI
NVIDIA DLSS підвищує швидкість гри без шкоди для якості зображення. Збільшуйте налаштування і роздільну здатність для ще кращого візуального досвіду.
БІЛЬШЕ ЗАНУРЕННЯ В ГРУ
Трасування променів — це святий грааль графіки. Воно імітує поведінку світла у реальному світі, створюючи найреалістичнішу та захоплюючу графіку для геймерів і творців контенту. Завдяки ядрам RT 2-го покоління це працює швидше, ніж будь-коли.
Оптимізована потужність та продуктивність
Технологія NVIDIA Max-Q — це набір технологій, керованих AI, які оптимізують ноутбуки для забезпечення високої продуктивності у тонких форм-факторах.
ЗАЛИШАЙСЯ ХОЛОДНИМ ТА ТИХИМ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Ноутбук точно налаштований, щоб працювати тихіше й залишатися прохолодним навіть під навантаженням, гармонійно вписуючись у будь-яке середовище.
ШВИДКИЙ ТА ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Наші ігрові ноутбуки створені спеціально для геймерів і ретельно оптимізовані. Дисплей із високою частотою оновлення забезпечує плавну графіку, дозволяючи вам насолоджуватися іграми нового рівня.
Огромні блискавки розрізають небо; з гір злітають величні дракони, а безмежність і чудеса ігрового світу чекають на вас! І Thin A15 стане ідеальним супутником у цій захопливій подорожі! Легендарний тонкий корпус тепер доступний у новому кольорі Cosmos Grey з оновленим обладнанням. Відчуйте потужність та досліджуйте ігровий світ вільно та швидко з Thin A15!
Новий стандарт для ігор
Ласкаво просимо в нову еру продуктивності. Серія AMD Ryzen 7035HS забезпечує швидкість технології "Zen 3+" для геймерів та творців контенту, пропонуючи чисту потужність для подолання будь-якої гри чи робочого процесу у цифровому просторі. Процесори серії AMD Ryzen 7035HS із до 8 ядрами та 16 потоками змінюють правила гри.
GEFORCE RTX 30 SERIES LAPTOPS
НЕПЕРЕВЕРШЕНА ГРА
Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series для ноутбуків живлять найшвидші у світі ноутбуки для геймерів і творців контенту. Вони створені на основі архітектури Ampere — 2-го покоління RTX від NVIDIA, що забезпечує реалістичну трасування променів і передові функції штучного інтелекту, такі як NVIDIA DLSS. Крім того, технології Max-Q розкривають потужність AI для створення тонких і високопродуктивних ноутбуків, які працюють швидше і краще, ніж будь-коли раніше.
ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ AI
NVIDIA DLSS підвищує швидкість гри без шкоди для якості зображення. Збільшуйте налаштування і роздільну здатність для ще кращого візуального досвіду.
БІЛЬШЕ ЗАНУРЕННЯ В ГРУ
Трасування променів — це святий грааль графіки. Воно імітує поведінку світла у реальному світі, створюючи найреалістичнішу та захоплюючу графіку для геймерів і творців контенту. Завдяки ядрам RT 2-го покоління це працює швидше, ніж будь-коли.
Оптимізована потужність та продуктивність
Технологія NVIDIA Max-Q — це набір технологій, керованих AI, які оптимізують ноутбуки для забезпечення високої продуктивності у тонких форм-факторах.
ЗАЛИШАЙСЯ ХОЛОДНИМ ТА ТИХИМ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Ноутбук точно налаштований, щоб працювати тихіше й залишатися прохолодним навіть під навантаженням, гармонійно вписуючись у будь-яке середовище.
ШВИДКИЙ ТА ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Наші ігрові ноутбуки створені спеціально для геймерів і ретельно оптимізовані. Дисплей із високою частотою оновлення забезпечує плавну графіку, дозволяючи вам насолоджуватися іграми нового рівня.
![Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261] Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261]](/content/images/23/390x390l80mc0/75919443666602.jpg)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261] Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261]](/content/images/23/390x390l80mc0/62651312518942.png)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261] Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261]](/content/images/23/390x390l80mc0/48607644064859.png)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261] Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261]](/content/images/23/390x390l80mc0/38561554032667.png)
![Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261] Ноутбук MSI Thin A15 B7UC-418XUA (9S7-16RK11-418) [300261]](/content/images/23/390x390l80mc0/85767820556026.png)