|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Лінійка | MSI Vector |
| Модель | Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA |
| Призначення | ігровий |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Кількість ядер CPU | 24 |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Кількість потоків | 24 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 96 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Графічна пам'ять | 12 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX5070Ti |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB-C Thunderbolt 5, 1 x HDMI, Кардридер, Комбінований роз'єм для навушників/мікрофону, Ethernet |
| Чіпсет | Intel HM870 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 2,7 кг |
| Кардрідер | SD |
| Кількість осередків у батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vector |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 90 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Безпека | замок Kensington, Firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Блок живлення | 330 Вт адаптер |
| Габарити | 357х284х28.55 мм |
| Додаткові параметри | Один місяць PC Game Pass |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 90 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2.5 Gigabit Lan, 1x SD Express Card Reader, 2 x USB 3.2 Gen2 (Type-A), 1x HDMI™ 2.1 (8K при 60 Гц / 4K при 120 Гц), 1 комбінований роз’єм для навушників і мікрофона, 2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1) |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Тип клавіатури | 24-зонна ігрова клавіатура з RGB-підсвічуванням і клавішею Copilot |
| Мультимедіа | 2x 2 Вт динамік, 3D Noise Reduction+ (3DNR+), Camera FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.40 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232)
Немає в наявності
Код товару: 617010
106 259 грн
108 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vector 16 HX AI — потужність, що формує майбутнє Створений спеціально для фахівців STEM, Vector 16 HX AI — це поєднання високої продуктивності та виняткової стабільності. Він працює як інтелектуальний хаб, який блискавично обробляє складні обчислення, моделювання та аналітику з максимальною точністю. Від розробки ПЗ до інженерного моделювання — цей ноутбук дає інструменти для досягнення результатів. Десктопна продуктивність у портативному форматі Процесор Intel Core Ultra з новітньою архітектурою P-core та E-core забезпечує кращу ефективність на ват, дозволяючи ноутбуку залишатися прохолодним і тихим навіть під навантаженням. Це потужність, яка здатна змінити ваш підхід до мобільної роботи. Нове покоління графіки: GeForce RTX 50 Відеокарти NVIDIA GeForce RTX серії 50 на базі архітектури Blackwell виводять продуктивність на новий рівень. Штучний інтелект у поєднанні з технологією NVIDIA DLSS 4 забезпечує приголомшливу графіку, пришвидшує рендеринг і дає нові можливості для творчості завдяки платформі NVIDIA Studio. Максимальна потужність з MSI Overboost Ultra Коли потрібно все й одразу — Overboost Ultra вивільняє до 240 Вт загальної потужності для ЦП і ГП. Ідеально для складних обчислень або вимогливого геймінгу. Охолодження без компромісів Cooler Boost 5 з окремими модулями охолодження для CPU і GPU, більшими вентиляторами та розширеними тепловими трубками забезпечує стабільну роботу навіть у найгарячіші ігрові моменти. Неймовірна швидкість та широка пропускна здатність Vector забезпечує виняткову швидкість передачі даних та широкий спектр можливостей завдяки сучасним інтерфейсам і високій пропускній здатності. Штучний інтелект на службі ефективності MSI AI Engine разом із Microsoft Copilot адаптується до ваших потреб, оптимізуючи системні ресурси та покращуючи багатозадачність — автоматично і без зайвих налаштувань. Thunderbolt 5 — швидше, більше, краще Завдяки пропускній здатності до 120 Гбіт/с, Thunderbolt 5 підтримує підключення декількох моніторів з високою роздільною здатністю та частотою оновлення. Більше можливостей — менше обмежень. Грай стильно Насолоджуйтесь ігровим процесом з клавіатурою із 24-зонним RGB-підсвічуванням і виділеними WASD-клавішами. Унікальний дизайн підкреслює ваш стиль та додає атмосферності. Неймовірна графіка, яка захоплює Дисплей із високою роздільною здатністю та швидкою частотою оновлення забезпечує плавний і деталізований візуальний досвід — те, що потрібно справжнім геймерам. Максимальна гнучкість підключень Широкий набір портів дозволяє підключити все необхідне — від зовнішніх дисплеїв до периферії. Працюйте, грайте й підключайтесь без обмежень.
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010]](/content/images/3/390x390l80mc0/31783242231540.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010]](/content/images/3/659x390l80mc0/42610736536003.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010]](/content/images/3/521x390l80mc0/11924852740305.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010]](/content/images/3/507x390l80mc0/61624803232656.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010]](/content/images/3/485x390l80mc0/12439603544749.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010]](/content/images/3/492x390l80mc0/29250000330410.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-232XUA Cosmos Gray (9S7-15M352-232) [617010]](/content/images/3/617x390l80mc0/56718135155761.jpg)