|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | MSI Vector |
| Модель | Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX (36MB Cache, up to 5.4 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 24 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB-C Thunderbolt 5, 1 x HDMI, Кардридер, Комбінований роз'єм для навушників/мікрофону, Ethernet |
| Вага | 2.7 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691)
Немає в наявності
Код товару: 305390
176 809 грн
188 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vector 16 HX AI — потужність, що формує майбутнє
Створений спеціально для фахівців STEM, Vector 16 HX AI — це поєднання високої продуктивності та виняткової стабільності. Він працює як інтелектуальний хаб, який блискавично обробляє складні обчислення, моделювання та аналітику з максимальною точністю. Від розробки ПЗ до інженерного моделювання — цей ноутбук дає інструменти для досягнення результатів.
Десктопна продуктивність у портативному форматі
Процесор Intel Core Ultra з новітньою архітектурою P-core та E-core забезпечує кращу ефективність на ват, дозволяючи ноутбуку залишатися прохолодним і тихим навіть під навантаженням. Це потужність, яка здатна змінити ваш підхід до мобільної роботи.
Нове покоління графіки: GeForce RTX 50
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX серії 50 на базі архітектури Blackwell виводять продуктивність на новий рівень. Штучний інтелект у поєднанні з технологією NVIDIA DLSS 4 забезпечує приголомшливу графіку, пришвидшує рендеринг і дає нові можливості для творчості завдяки платформі NVIDIA Studio.
Максимальна потужність з MSI Overboost Ultra
Коли потрібно все й одразу — Overboost Ultra вивільняє до 240 Вт загальної потужності для ЦП і ГП. Ідеально для складних обчислень або вимогливого геймінгу.
Охолодження без компромісів
Cooler Boost 5 з окремими модулями охолодження для CPU і GPU, більшими вентиляторами та розширеними тепловими трубками забезпечує стабільну роботу навіть у найгарячіші ігрові моменти.
Неймовірна швидкість та широка пропускна здатність
Vector забезпечує виняткову швидкість передачі даних та широкий спектр можливостей завдяки сучасним інтерфейсам і високій пропускній здатності.
Штучний інтелект на службі ефективності
MSI AI Engine разом із Microsoft Copilot адаптується до ваших потреб, оптимізуючи системні ресурси та покращуючи багатозадачність — автоматично і без зайвих налаштувань.
Thunderbolt 5 — швидше, більше, краще
Завдяки пропускній здатності до 120 Гбіт/с, Thunderbolt 5 підтримує підключення декількох моніторів з високою роздільною здатністю та частотою оновлення. Більше можливостей — менше обмежень.
Грай стильно
Насолоджуйтесь ігровим процесом з клавіатурою із 24-зонним RGB-підсвічуванням і виділеними WASD-клавішами. Унікальний дизайн підкреслює ваш стиль та додає атмосферності.
Неймовірна графіка, яка захоплює
Дисплей із високою роздільною здатністю та швидкою частотою оновлення забезпечує плавний і деталізований візуальний досвід — те, що потрібно справжнім геймерам.
Максимальна гнучкість підключень
Широкий набір портів дозволяє підключити все необхідне — від зовнішніх дисплеїв до периферії. Працюйте, грайте й підключайтесь без обмежень.
Створений спеціально для фахівців STEM, Vector 16 HX AI — це поєднання високої продуктивності та виняткової стабільності. Він працює як інтелектуальний хаб, який блискавично обробляє складні обчислення, моделювання та аналітику з максимальною точністю. Від розробки ПЗ до інженерного моделювання — цей ноутбук дає інструменти для досягнення результатів.
Десктопна продуктивність у портативному форматі
Процесор Intel Core Ultra з новітньою архітектурою P-core та E-core забезпечує кращу ефективність на ват, дозволяючи ноутбуку залишатися прохолодним і тихим навіть під навантаженням. Це потужність, яка здатна змінити ваш підхід до мобільної роботи.
Нове покоління графіки: GeForce RTX 50
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX серії 50 на базі архітектури Blackwell виводять продуктивність на новий рівень. Штучний інтелект у поєднанні з технологією NVIDIA DLSS 4 забезпечує приголомшливу графіку, пришвидшує рендеринг і дає нові можливості для творчості завдяки платформі NVIDIA Studio.
Максимальна потужність з MSI Overboost Ultra
Коли потрібно все й одразу — Overboost Ultra вивільняє до 240 Вт загальної потужності для ЦП і ГП. Ідеально для складних обчислень або вимогливого геймінгу.
Охолодження без компромісів
Cooler Boost 5 з окремими модулями охолодження для CPU і GPU, більшими вентиляторами та розширеними тепловими трубками забезпечує стабільну роботу навіть у найгарячіші ігрові моменти.
Неймовірна швидкість та широка пропускна здатність
Vector забезпечує виняткову швидкість передачі даних та широкий спектр можливостей завдяки сучасним інтерфейсам і високій пропускній здатності.
Штучний інтелект на службі ефективності
MSI AI Engine разом із Microsoft Copilot адаптується до ваших потреб, оптимізуючи системні ресурси та покращуючи багатозадачність — автоматично і без зайвих налаштувань.
Thunderbolt 5 — швидше, більше, краще
Завдяки пропускній здатності до 120 Гбіт/с, Thunderbolt 5 підтримує підключення декількох моніторів з високою роздільною здатністю та частотою оновлення. Більше можливостей — менше обмежень.
Грай стильно
Насолоджуйтесь ігровим процесом з клавіатурою із 24-зонним RGB-підсвічуванням і виділеними WASD-клавішами. Унікальний дизайн підкреслює ваш стиль та додає атмосферності.
Неймовірна графіка, яка захоплює
Дисплей із високою роздільною здатністю та швидкою частотою оновлення забезпечує плавний і деталізований візуальний досвід — те, що потрібно справжнім геймерам.
Максимальна гнучкість підключень
Широкий набір портів дозволяє підключити все необхідне — від зовнішніх дисплеїв до периферії. Працюйте, грайте й підключайтесь без обмежень.
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/38087481250238.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/81252434431207.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/75947986039434.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/42220033494831.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/53585230087781.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/23000272688038.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/69344617105407.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/12694513128367.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/14755658663178.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/95626036100290.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/39814681109153.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/28750720279774.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/85831485911686.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/57436795003976.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/39956749987600.jpg)
![Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390] Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWJG-691XUA (9S7-15M352-691) [305390]](/content/images/9/390x390l80mc0/66877754392886.jpg)