|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | MSI Vector |
| Модель | Vector A18 HX A9WIG-220UA |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 18" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX (64M Cache, 5.40 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 2 x USB 3.1 Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB4, 1 x SD, 1 x HDMI, 1 x комбо-роз'єм для навушників/мікрофона |
| Вага | 3.6 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 99.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Більше 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 91-110 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук MSI Vector A18 HX A9WIG-220UA (9S7-182L84-220)
Немає в наявності
Код товару: 303688
149 759 грн
159 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужний ігровий ноутбук з екраном 18" для професіоналів і геймерів
Цей ноутбук поєднує у собі найновіші технології продуктивності та комфорту. Оснащений 16-ядерним процесором AMD Ryzen 9 9955HX з тактовою частотою до 5.4 ГГц та дискретною графікою nVidia GeForce RTX 5080 з 16 ГБ відеопам’яті GDDR7, він легко впорається з будь-якими іграми, творчими завданнями і ресурсомісткими програмами.
Великий 18-дюймовий дисплей з IPS-level матрицею, роздільною здатністю 2560×1600 (WQXGA), частотою оновлення 240 Гц і матовим покриттям гарантує чітке, яскраве і комфортне зображення без відблисків.
Для швидкої роботи і багатозадачності тут передбачено 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 та швидкий SSD об’ємом 1 ТБ (M.2 PCIe NVMe).
Ноутбук підтримує найсучасніші стандарти підключення: Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, кілька портів USB (включно з USB4), HDMI та кардрідер SD. Вбудована Full HD камера з IR-сенсором забезпечує якісне відеоспілкування і підтримку Windows Hello.
Звукова система складається з шести динаміків загальною потужністю 12 Вт (4 x 2W + 2 x 2W Woofer), а вбудовані стереомікрофони гарантують чистий звук.
Комфортна клавіатура з підсвічуванням RGB LED, цифровим блоком і підтримкою латиниці та української розкладки, а також сенсорна панель з Multi-Touch зроблять роботу та ігри зручними і приємними.
Безпека посилена сканером відбитків пальців, TPM 2.0 та слотом Kensington.
Велика батарея на 99 Вт·год забезпечує тривалу автономність, а вага 3.6 кг і розміри 404×307.5×24-32.1 мм роблять цей ноутбук потужним і водночас мобільним рішенням для роботи і розваг.
Цей ноутбук поєднує у собі найновіші технології продуктивності та комфорту. Оснащений 16-ядерним процесором AMD Ryzen 9 9955HX з тактовою частотою до 5.4 ГГц та дискретною графікою nVidia GeForce RTX 5080 з 16 ГБ відеопам’яті GDDR7, він легко впорається з будь-якими іграми, творчими завданнями і ресурсомісткими програмами.
Великий 18-дюймовий дисплей з IPS-level матрицею, роздільною здатністю 2560×1600 (WQXGA), частотою оновлення 240 Гц і матовим покриттям гарантує чітке, яскраве і комфортне зображення без відблисків.
Для швидкої роботи і багатозадачності тут передбачено 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 та швидкий SSD об’ємом 1 ТБ (M.2 PCIe NVMe).
Ноутбук підтримує найсучасніші стандарти підключення: Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, кілька портів USB (включно з USB4), HDMI та кардрідер SD. Вбудована Full HD камера з IR-сенсором забезпечує якісне відеоспілкування і підтримку Windows Hello.
Звукова система складається з шести динаміків загальною потужністю 12 Вт (4 x 2W + 2 x 2W Woofer), а вбудовані стереомікрофони гарантують чистий звук.
Комфортна клавіатура з підсвічуванням RGB LED, цифровим блоком і підтримкою латиниці та української розкладки, а також сенсорна панель з Multi-Touch зроблять роботу та ігри зручними і приємними.
Безпека посилена сканером відбитків пальців, TPM 2.0 та слотом Kensington.
Велика батарея на 99 Вт·год забезпечує тривалу автономність, а вага 3.6 кг і розміри 404×307.5×24-32.1 мм роблять цей ноутбук потужним і водночас мобільним рішенням для роботи і розваг.