|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Продуктова лінійка | Для роботи та навчання |
| Лінійка | ACER Aspire 5 |
| Модель | A515-57 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Тип процесора, серія моделі | i5-12450H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® HD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Графічна пам'ять | Інтегрована |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 3 x USB 3.2 Gen1 / 1 х Thunderbolt 4 / HDMI / LAN (RJ-45) / комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофону |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| RJ45, шт. | 1 |
| USB 3.2, шт. | 3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,76 кг |
| Вага без упаковки | 1.77 |
| Вага в упаковці | 3.00 |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 237.8 мм |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.01 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Aspire |
| Серія/родина ноутбуків | Aspire 5 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 48 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Аудіо вихід | 1 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 362.9х237.8х17.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Optional LAN adapter, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006)
Немає в наявності
Код товару: 612957
27 009 грн
27 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
За численними можливими кольорами цього модного ноутбука ховаються потужні процесори і відеокарти для ефективного використання екрана з великим співвідношенням розмірів дисплея і корпусу. Як і очікувалося від ноутбука такого калібру, він також має швидкий Wi-Fi та достатньо простору для зберігання й пам’яті. Втілення ідеальної форми та функціональності Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою. Приємний на дотик Вишукане покриття корпусу з візерунком із тонких ліній забезпечує приємні тактильні відчуття. Точність керування Сенсорна панель з технологією Precision Touchpad відрізняється чудовою чутливістю для більш ефективної роботи за ноутбуком. Вражаючі функціональні можливості Aspire 5 оснащений технологіями, які ідеально підходять для динамічних та активних користувачів. Якісне бездротове підключення Завдяки продуманому розташуванню бездротової антени 802.11ax забезпечується надійний сигнал бездротового підключення. Комфорт для зору Особлива технологія знижує навантаження на очі за допомогою фільтрів синього кольору та дозволяє працювати довше з оптимальним комфортом.
![Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957] Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957]](/content/images/10/549x390l80mc0/27692913856149.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957] Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957]](/content/images/10/638x390l80mc0/43295572432684.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957] Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957]](/content/images/10/634x390l80mc0/21153860024145.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957] Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957]](/content/images/10/638x390l80mc0/12260819990966.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957] Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957]](/content/images/10/634x390l80mc0/17930706567837.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957] Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957]](/content/images/10/641x390l80mc0/78849868404343.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957] Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957]](/content/images/10/675x390l80mc0/43018530270359.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957] Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-59NG Gray (NX.KN4EU.006) [612957]](/content/images/10/390x390l80mc0/65730506848264.jpg)