|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | Для бізнесу |
| Продуктова лінійка | Для роботи та навчання |
| Модель | Slim 3 14IRH10 |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора, серія моделі | i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2,1 - 4,6 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 24 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота роботи пам'яті | 4800 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Тип SSD | M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Графічна пам'ять | Інтегрована |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,39 кг |
| Вага без упаковки | 1.43 |
| Вага в упаковці | 2.30 |
| Вага упаковки | 2.30 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 |
| Висота упаковки | 28.50 |
| Глибина | 222.1 |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.01 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників, шт. | 1 |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Серія/родина ноутбуків | IdeaPad |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ширина упаковки | 7.00 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 314.4х222.1х18.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 Arctic Grey (83K000AURA)
Немає в наявності
Код товару: 615217
26 835 грн
27 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Нові горизонти мобільності Ideapad Slim 3 14IRH10 – це ноутбук, який перевершує всі очікування. З його надзвичайно легким дизайном і тонким корпусом, він дозволить тобі вільно переміщатися і працювати в будь-якому місці. З вагою всього 1.39 кг, ти зможеш носити його з собою цілий день, не відчуваючи жодного дискомфорту. Збільшена площа екрана Насолоджуйся безмежними можливостями з ideaPad Slim 3 14IRH10. Його 14-дюймовий дисплей забезпечує яскраві, чіткі і реалістичні зображення. Завдяки відношенню сторін 16:10 і вузьким рамкам, ти отримуєш більше робочого простору і кращу продуктивність. З сертифікатом TUV Low Blue Light, дисплей зменшує вплив шкідливого синього світла на очі, забезпечуючи комфортну роботу протягом усього дня. Також, насолоджуйся чудовим якісним звучанням завдяки підтримці технології Dolby Audio, яка забезпечує глибокий і реалістичний звук. Потужність та продуктивність Ideapad Slim 3 оснащений передовим процесором Intel Core, що забезпечує потужність та продуктивність для виконання різноманітних завдань. Цей ноутбук розроблений з урахуванням багатозадачності, тож ти можеш легко виконувати кілька програм одночасно без жодних затримок. Розширений обсяг пам’яті дозволяє зберігати всі твої файли, фотографії, музику і відео. І з SSD-накопичувачем, ти отримуєш швидкий доступ до своїх даних і завжди залишаєшся впевненим в їх безпеці. Максимальний комфорт використання IdeaPad Slim 3 забезпечує зручність використання на всіх рівнях. Його повнофункціональні порти USB-C дозволяють заряджати пристрій, передавати відеосигнал та швидко передавати дані. На додачу він має два порти USB 3.2 один HDMI та один combo jack для підключення гарнітури. Вбудована веб-камера з захисною шторкою забезпечує тобі максимальний рівень конфіденційності. А завдяки підтримці технології швидкої підзарядки, всього 15 хвилин заряджання забезпечать дві години автономної роботи ноутбука. Інтелектуальні функції для продуктивності IdeaPad Slim 3 оснащений інтелектуальними функціями, які підвищують продуктивність. Завдяки технології Smart Power, ноутбук адаптується до твоїх потреб і максимізує ефективність роботи. Технологія Smart Wireless забезпечує стабільне підключення, що дозволяє тобі без перебоїв працювати в мережі. З вбудованими технологіями безпеки, такими як Natural File Guard, ти можеш бути впевнений у захисті своїх даних. Технологія шумозаглушення допоможе усунути непотрібний фоновий шум, щоб твоє сприйняття було чистим і фокусованим.