|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Продуктова лінійка | Для роботи та навчання |
| Модель | Slim 3 16ABR8 |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5825U |
| Тип процесора, серія моделі | 5825U |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2,0 - 4,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Тип SSD | M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Графічна пам'ять | Інтегрована |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,74 кг |
| Вага без упаковки | 1.74 |
| Вага в упаковці | 2.55 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 |
| Глибина | 257 |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | Micro SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.01 |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Серія/родина ноутбуків | IdeaPad |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 47 Вт-год |
| Аудіо вихід | 1 |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.2х257х17.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ABR8 Arctic Grey (82XR00D7RA)
Немає в наявності
Код товару: 616889
31 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійний помічник із підтримкою інтелектуальних функцій З ноутбуком IdeaPad Slim 3 ви обов’язково привернете увагу оточуючих, куди б ви не попрямували. Він має невелику вагу і на 10% тонше в порівнянні з моделями попереднього покоління. Збільшена площа екрану для комфортної роботи та розваг Оцініть високу якість графіки ноутбука IdeaPad Slim 3. Дисплей займає 88% площі поверхні екрану, завдяки чому створюється враження, що зображення ніби ширяє в повітрі. Крім того, дисплей має сертифікат TUV Low Blue Light, щоб ви могли комфортно працювати з пристроєм багато годин. Крім високої якості зображення, ноутбук також радує чудовим звучанням приголомшливої аудіосистеми з підтримкою технології Dolby Audio. Ідеальне рішення для ефективної роботи у багатозадачному режимі Ноутбук створений на базі найновішого високопродуктивного процесора AMD, який підтримує режим багатозадачності, дозволяючи вам ефективно працювати одночасно з декількома програмами, де б ви не знаходилися. Крім того, пристрій оснащується значним обсягом пам’яті та підтримує технологію Smart Power, яка у режимі реального часу регулює його роботу. А твердотільний накопичувач великої ємності дозволяє зберігати всю вашу мультимедійну бібліотеку та швидко отримувати доступ до файлів. Виняткова універсальність використання Повнофункціональні порти USB Type-C підтримують функцію подачі живлення, виведення зображення на дисплей та високошвидкісної передачі даних для зручнішої роботи з ноутбуком.