|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | Для бізнесу |
| Продуктова лінійка | Для роботи та навчання |
| Модель | Slim 3 16ARP10 |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Тип процесора, серія моделі | 7735HS |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 24 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота роботи пам'яті | 4800 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Тип SSD | M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Графічна пам'ять | Інтегрована |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,73 кг |
| Вага без упаковки | 1.68 |
| Вага в упаковці | 2.55 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 |
| Глибина | 251 |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.01 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників, шт. | 1 |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Серія/родина ноутбуків | IdeaPad |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 60 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360х251х18.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA)
Немає в наявності
Код товару: 615990
26 765 грн
26 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чому ноутбук Slim 3 16ARP10 – це ваш ідеальний вибір Ноутбук ideapad Slim 3 16ARP10 – це ноутбук, який пропонує неймовірні можливості для роботи та розваг. Сучасний дизайн доповнюється потужним залізом та прекрасним дисплеєм з антибліковим покриттям. Його 16-дюймовий WUXGA екран не тільки вражає деталізацією, але й забезпечує комфорт для очей навіть під час тривалого користування. Використання технологій Low Blue Light робить використання ноутбука ще безпечнішим для ваших очей. Цей ноутбук ідеально підходить як для професійної роботи, так і для відпочинку. Процесор, який впорається з будь-якими завданнями В основі Slim 3 16ARP10 – потужний процесор AMD Ryzen. Завдяки таким характеристикам, ноутбук легко справляється з багатозадачністю, редагуванням відео чи фото. Це надійний вибір для тих, хто цінує швидкість та ефективність. Кількість ядер та потоків дозволяє виконувати складні обчислення, не відстаючи ні на крихту, навіть якщо кілька важких програм відкриті одночасно. Вражаючі технічні характеристики для безмежних можливостей Технічні характеристики Slim 3 16ARP10 вражають своїм рівнем. Тут встановлена оперативна пам’ять DDR5 з частотою 4800 МГц, що означає блискавичну швидкість роботи додатків та ігор. Вам не потрібно хвилюватися про нестачу місця з 512 ГБ SSD, який забезпечує швидке завантаження системи та програм. Інтегрована графіка AMD Radeon підтримує гарну картинку у ваших улюблених іграх чи відео. Додайте сюди IPS-дисплей з роздільною здатністю 1920x1200, і ви отримаєте бездоганний пристрій для будь-яких задач. Надійна робота батареї і передові технології захисту Завдяки потужному акумулятору, Slim 3 16ARP10 забезпечить тривалу роботу навіть на ходу. Ви зможете залишатися на зв’язку завдяки передовому Wi-Fi 6, який гарантує швидке та надійне підключення. Безпека також на висоті завдяки відповідності військовим стандартам MIL-STD-810H, тому ноутбук витримує навіть екстремальні умови. Ви можете бути впевнені в довговічності та надійності вашого пристрою, яким би активним не був ваш спосіб життя.
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990]](/content/images/29/390x390l80mc0/33389901664297.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990]](/content/images/29/390x390l80mc0/66848769314489.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990]](/content/images/29/390x390l80mc0/92174170546618.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990]](/content/images/29/390x390l80mc0/67608769995296.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990]](/content/images/29/390x390l80mc0/75398161673698.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990]](/content/images/29/390x390l80mc0/16692998030225.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990]](/content/images/29/390x390l80mc0/55319011065779.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Cosmic Blue (83K8006LRA) [615990]](/content/images/29/390x390l80mc0/16842065583552.jpg)