|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Продуктова лінійка | Для роботи та навчання |
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ 15IAX9E |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450HX |
| Тип процесора, серія моделі | i5-12450HX |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2400 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 32 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота роботи пам'яті | 4800 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Тип SSD | M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), data transfer only, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Card reader |
| Чіпсет | Intel HM670 |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| RJ45, шт. | 1 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Вага | 1.77 |
| Вага без упаковки | 1.77 |
| Вага в упаковці | 4.00 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | 3-in-1 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.02 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників, шт. | 1 |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-12450HX (3.1 - 4.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK008RRA)
Немає в наявності
Код товару: 303795
32 652 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відкрийте новий рівень продуктивності
Lenovo LOQ 15IAX9E Luna Grey (83LK008RRA) — це потужний інструмент для роботи, навчання та розваг, створений для тих, хто не зупиняється на досягнутому. Завдяки 12-му поколінню процесорів Intel Core ноутбук демонструє високу швидкодію й стабільність навіть під час роботи з вимогливими програмами чи в умовах багатозадачності. Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 з підтримкою трасування променів і технології DLSS виводить графіку на новий рівень — ідеально для геймінгу, 3D-моделювання, дизайну та інших творчих завдань.
Яскрава картинка — плавна динаміка
15,6-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення 144 Гц забезпечує неймовірно плавне зображення та насичені кольори. Вузькі рамки навколо екрана посилюють ефект занурення, що робить ноутбук чудовим вибором як для перегляду мультимедіа, так і для тривалих ігрових сесій або онлайн-навчання.
Зручність, що працює на результат
Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті пристрій легко справляється з кількома задачами одночасно. Швидкий SSD-накопичувач на 512 ГБ забезпечує миттєве завантаження системи й програм, а також достатньо місця для ігор, файлів і проєктів. Інноваційна система охолодження ефективно підтримує оптимальну температуру пристрою, навіть за високих навантажень. Підсвітка клавіатури додає зручності при роботі в темряві, а надійні матеріали корпусу гарантують довговічність і приємні тактильні відчуття.
Lenovo LOQ 15IAX9E Luna Grey (83LK008RRA) — це потужний інструмент для роботи, навчання та розваг, створений для тих, хто не зупиняється на досягнутому. Завдяки 12-му поколінню процесорів Intel Core ноутбук демонструє високу швидкодію й стабільність навіть під час роботи з вимогливими програмами чи в умовах багатозадачності. Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 з підтримкою трасування променів і технології DLSS виводить графіку на новий рівень — ідеально для геймінгу, 3D-моделювання, дизайну та інших творчих завдань.
Яскрава картинка — плавна динаміка
15,6-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення 144 Гц забезпечує неймовірно плавне зображення та насичені кольори. Вузькі рамки навколо екрана посилюють ефект занурення, що робить ноутбук чудовим вибором як для перегляду мультимедіа, так і для тривалих ігрових сесій або онлайн-навчання.
Зручність, що працює на результат
Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті пристрій легко справляється з кількома задачами одночасно. Швидкий SSD-накопичувач на 512 ГБ забезпечує миттєве завантаження системи й програм, а також достатньо місця для ігор, файлів і проєктів. Інноваційна система охолодження ефективно підтримує оптимальну температуру пристрою, навіть за високих навантажень. Підсвітка клавіатури додає зручності при роботі в темряві, а надійні матеріали корпусу гарантують довговічність і приємні тактильні відчуття.