|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | Ігровий |
| Продуктова лінійка | Для роботи та навчання |
| Модель | Pro 5 16ADR10 |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8945HX |
| Тип процесора, серія моделі | 8945HX |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 32 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота роботи пам'яті | 5200 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Тип SSD | M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Операційна система | Без ОС |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Роздільна здатність веб-камери, Мпікс | 5 |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| RJ45, шт. | 1 |
| USB 3.2, шт. | 3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,4 кг |
| Вага без упаковки | 2.00 |
| Вага в упаковці | 2.55 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 25.95 |
| Глибина | 268.06 |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.01 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників, шт. | 1 |
| Серія | Legion Pro 5 |
| Серія/родина ноутбуків | Legion |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 2 |
| Ємність батареї | 80 Вт-ч |
| Веб камера | 5 МП |
| Габарити | 364.4х268х25.95 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук (портативний комп’ютер) LP5-16ADR10 R9-8945HX 16" 32GB/1TB LENOVO (83LT001MRA)
Немає в наявності
Код товару: 502476
86 199 грн
86 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ігровий
Legion
Pro 5 16ADR10
CPU AMD Ryzen 9
8945HX
Screen 16"
Resolution 2560x1600
Тип екрану IPS
240 Гц
RAM 32 ГБ
Max 32 ГБ
DDR5
Частота роботи пам'яті 5200 МГц
Graphics Діскретний
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070
8 ГБ
Keyboard ENG/UA
Підсвічування клавіатури
Мікрофон Так
Динаміки
WebCam
5 Мпікс
Чорний
Weight 2 кг
Legion
Pro 5 16ADR10
CPU AMD Ryzen 9
8945HX
Screen 16"
Resolution 2560x1600
Тип екрану IPS
240 Гц
RAM 32 ГБ
Max 32 ГБ
DDR5
Частота роботи пам'яті 5200 МГц
Graphics Діскретний
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070
8 ГБ
Keyboard ENG/UA
Підсвічування клавіатури
Мікрофон Так
Динаміки
WebCam
5 Мпікс
Чорний
Weight 2 кг