|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 3,4 - 4,6 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics Eligible |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,8 кг |
| Кардрідер | Так |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | M15-722 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 57 Вт-год |
| Веб камера | 2 МП |
| Габарити | 368х244х21.6 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Prologix M15-722 Black (PLN15.I513.16.S4.N.221)
Немає в наявності
Код товару: 607464
25 919 грн
26 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix M15-722 — поєднання стильного дизайну, легкості та потужності. Універсальний ноутбук для офісу та дому — це Prologix M15-722. Продуктивний, швидкий з 15.6-дюймовим IPS FULL HD дисплеєм. Ідеальне рішення для тих, хто завжди в русі, завдяки тонкому корпусу 21,6 мм та вазі 1,8 кг. Насолоджуйтесь ефективністю
Завдяки ідеально підібраним комплектуючим, ноутбук чудово впорається з ресурсомісткими завданнями, а також підходить для більшості сучасних програм та навіть деяких ігор. M15-722 пропонує користувачеві всю міць процесора у поєднанні з оперативною пам’яттю DDR4. Програми завантажуються і працюють швидко, а робота в багатозадачному режимі ефективна. Потужна батарея, більше годин роботи
Літієва батарея ємністю 57 Вт (11.4V) на 5000 мАг забезпечує автономну роботу ноутбука до 5-8 годин. Час заряджання батареї від 0 до 80% займає менше 2 годин. Клавіатура
Ноутбук Prologix має повнорозмірну клавіатуру з цифровим блоком. Літери на клавішах можуть підсвічуватись і бути добре видимими на чорному тлі. Підсвічування клавіатури полегшує роботу користувачам, які працюють вночі або в темряві. Оптимальний комплект інтерфейсів
Ноутбук пропонує велике число інтерфейсів для під’єднання периферії, серед яких високошвидкісні порти USB 3.2 Type-A та Type-C. Для виведення зображення на зовнішній монітор з технологією G-Sync можна скористатися портом USB 3.2 Gen2 Type-C, що підтримує режим DisplayPort. Ноутбук має інтерфейс Bluetooth для бездротового підключення мишок, гарнітур та інших сумісних пристроїв. Додатково інтегровано вихід під HDMI, combo Audio jack та MicroSD Card Reader. Для виходу в Інтернет можуть бути задіяні дротовий (GigLAN -RJ45) і бездротовий (WiFi – IEEE 802.11ac) інтерфейси.