|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 3,3 - 4,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,77 кг |
| Кардрідер | Так |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Optima S15-125 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 55 Вт-год |
| Веб камера | 2 МП |
| Габарити | 360.3х250.5х19.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117)
Немає в наявності
Код товару: 615573
23 435 грн
24 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Prologix Optima S15-125 - легке розв’язання складних задач
Функціональний ноутбук Prologix Optima S15-125 з бюджетної лінійки бренду — оптимальне рішення для офісних та щоденних задач. Гарантує комфортну роботу в базових програмах, серфінгу в Інтернеті та перегляду фото-вiдео. Насолоджуйтесь ефективністю
Завдяки ідеально підібраним комплектуючим, ноутбук чудово впорається з ресурсомісткими завданнями, а також підійде для більшості сучасних програм. Optima S15-125 пропонує користувачеві всю міць процесора у поєднанні з оперативною пам’яттю DDR4. Програми завантажуються і працюють швидко, а робота в багатозадачному режимі ефективна. Дисплей
IPS дисплей 15.6-дюймів з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів забезпечить виняткову передачу кольорів для справді яскравого зображення.
Невеликі габарити ноутбука дуже зручні для щоденного використання - його товщина всього 19.9 мм, вага 1.77 кг. Потужна батарея, більше годин роботи
Батарея ємністю 55 Вт (11.4 В) на 4825 мАг забезпечує автономну роботу ноутбука до 5-8 годин. Час заряджання батареї від 0 до 80% займає менше ніж 4 години. Клавіатура
Ноутбук Prologix має повнорозмірну клавіатуру з цифровим блоком. Що забезпечує максимальний комфорт під час роботи. Легкий в користуванні
Ноутбук не має вентилятора - тому працює тихо, надійно захищений від пилу та має легкий корпус. Пасивне охолодження суттєво збільшує термін служби ПК. Оптимальний комплект інтерфейсів
Ноутбук пропонує велике число інтерфейсів для під’єднання периферії, серед яких: USB 3.2 / USB Type C / Micro SD / HDMI / combo Audio jack / RJ45 / DC in / Kensington Lock.
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/77993887571221.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/37327957958536.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/73225164411647.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/50957463037328.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/20223447152166.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/14812550321077.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/72566941274678.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/79521586923572.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/21731607182787.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/19371551531671.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/48432372348809.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/32076880977383.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/84768763716213.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/58367183412300.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/38778781182362.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/29240589347195.jpg)
![Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573] Ноутбук Prologix Optima S15-125 Black (PLS15.3BYN.117) [615573]](/content/images/5/390x390l80mc0/90611674148507.jpg)