|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Processor N95 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,3 кг |
| Кардрідер | Micro SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | немає |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 45.6 Вт-год |
| Веб камера | є |
| Габарити | 322х219.3х21 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601)
Немає в наявності
Код товару: 605405
14 521 грн
15 351 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Продуктивний процесор Процесор Intel Processor N95 - це високопродуктивний чотирьохядерний процесор з низьким енергоспоживанням, здатний досягати тактової частоти до 3.4 ГГц. Він оснащений 4 МБ кеш-пам’яті, що дозволяє прискорити доступ до даних і підвищити продуктивність обробки інформації. Вбудована графіка Intel UHD Graphics має значні функціональні можливості декодування відео, що дозволяє відтворювати відеоматеріали з високою якістю без зайвого навантаження на процесор. Цей процесор ідеально підходить для пристроїв з вимогами до продуктивності та ефективного енергоспоживання. Яскраве зображення Цей пристрій пропонує екран формату Full HD IPS з високим рівнем деталізації та роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів. Екран має широкий кут огляду, що дозволяє комфортно спостерігати зображення з будь-якого кута. Ультравузькі рамки, шириною всього 6 мм, навколо екрана максимально збільшують співвідношення екрана до корпусу, створюючи вражаюче візуальне враження. Великий обсяг для зберігання Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті та швидкісному твердотільному накопичувачу об’ємом 256 ГБ, цей пристрій забезпечує швидкий доступ до даних та високу ефективність роботи. Ноутбук F7 PLUS 3 також має можливість заміни SSD, що робить його вкрай гнучким у плані розширення пам’яті. Крім цього, наявність слоту для TF-карти дозволяє легко розширювати зберігання даних. Легка та швидка передача даних Цей пристрій має вражаючий акумулятор великої ємності, який складає 45 мВт·год, що гарантує надзвичайно великий радіус дії без підзарядки. Це робить пристрій ідеальним для довгих періодів роботи вдалині або у подорожах, де може бути обмежений доступ до джерел живлення.Також пристрій оснащений двосмуговим Wi-Fi для змінного струму, що дозволяє швидке та надійне підключення до бездротової мережі на різних частотах. Окрім цього, наявний Bluetooth 4.2 із підтримкою бездротової передачі, що відкриває широкі можливості для з’єднання з іншими пристроями.
![Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405] Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405]](/content/images/2/390x390l80mc0/55476153300129.jpg)
![Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405] Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405]](/content/images/2/569x390l80mc0/38024846801773.jpg)
![Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405] Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405]](/content/images/2/470x390l80mc0/72810149989286.jpg)
![Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405] Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405]](/content/images/2/481x390l80mc0/22541935450552.jpg)
![Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405] Ноутбук Teclast F7 Plus3 Gray (Z000000999601) [605405]](/content/images/2/741x368l80mc0/72426199487184.jpg)